Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wayne Rooney mówi, że „chaos” w Derby musi się skończyć, aby uniknąć obaw o degradację Hrabstwo Derby

Wayne Rooney powiedział, że Derby County nie może sobie pozwolić na „większy chaos”, jeśli chce uniknąć kolejnego strachu przed spadkiem w przyszłym sezonie i wezwał do położenia kresu niepewności poza boiskiem, która przyćmiła rozczarowującą kampanię.

Przejęcie przez hiszpańskiego biznesmena Erica Alonso czekało na ratyfikację Premier League w ciągu ostatniego miesiąca, aw marcu ubiegłego roku zawarto długą umowę na Premier League. mistrzostwo Klub upadł przez konsorcjum z Dubaju. Derby nie wypłacił swoim piłkarzom pensji w grudniu i został później objęty zakazem transferów, podczas gdy istnieje również nierozwiązany spór prawny z Premier League w związku z zarzutem naruszenia przepisów finansowych.

W sobotę uniknęli spadku do pierwszej ligi o jeden punkt po zremisowaniu 3: 3 z Sheffield Wednesday, którego mentorem był Alonso, były promotor boksu. Umowa Derby z Alonso’s No Limits Sports Ltd pozostaje z Premier League, która bada źródło funduszy.

„Potrzebujemy jasności, zwłaszcza tłumu, o tym, co się dzieje” – powiedział Rooney. – Wiem, co się dzieje, jeśli chodzi o to, jak zamierzamy ruszyć do przodu, ale musi to nastąpić szybko, ponieważ nie możemy pozwolić temu klubowi na zajęcie pozycji, na której byliśmy w tym sezonie. Należy to rozstrzygnąć tak szybko. Jestem pewien, że tak się stanie – jesteśmy w miejscu, które wygląda tak, jak jest. ”Idziemy w ten sposób – ale musi to nastąpić szybko. Nie możemy mieć więcej chaosu, więcej bałaganu.

– To powinno się wydarzyć. Mam gotowe plany. [playing in] Mistrzostwa w następnym sezonie, pierwsza liga w następnym sezonie, wykonałeś dużo pracy. Mój przedsezon się skończył, och [pre-season] Odbywają się mecze. Wszystko skończone. Ale musimy wszystko uporządkować z perspektywy ludzi nade mną, aby upewnić się, że pozwoli mi to wykonać pracę najlepiej, jak potrafię. To było rozczarowujące ”.

READ  William Countryman 1943-2023 | Wiadomości, sport, praca

W niedzielę Derby wydał oświadczenie, w którym przeprasza fanów za rozczarowującą kampanię. „W najbliższej przyszłości opublikujemy więcej kontaktów w sprawie planów na następny sezon i zajmiemy się kwestią własności, ale naszym jasnym przesłaniem dla fanów w tej chwili jest to, że przykro nam, że musiałeś znieść tak rozczarowujący i rozczarowujący sezon, ” on czyta.

W środę, którego 12-punktowe potrącenie zostało zmniejszone o połowę w listopadzie, spadli po ostatnim miejscu w turnieju, ale właściciel tajskiej drużyny Digvon Chancery potwierdził, że Darren Moore, który został zatrudniony jako trener w marcu, pozostanie odpowiedzialny za następne To jego pierwszy sezon, od tego czasu w lidze. 2011-12.

– Musimy wytyczyć własną drogę, aby przywrócić klub tam, gdzie powinien – powiedział Moore.