Green Bay Packers kontra San Francisco 49ers, Packers zaczynają się potykać, Baltimore Ravens pokonują Houston Texans, Lamar Jackson, obrona Ravens, CJ Stroud, wyniki, statystyki, aktualności, reakcja

Rozgrywający 49ers, Brock Purdy, poprowadził swój zespół przez 12 meczów na odległość 69 jardów, co zakończyło się zdecydowanym przyłożeniem Christiana McCaffreya i zapewniło San Francisco zwycięstwo 24-21 nad Green Bay Packers.

Packers mieli nieco ponad minutę na wjechanie na boisko i zdobycie zwycięskiego przyłożenia lub celnego gola z gry, aby wymusić dogrywkę, ale rozgrywający Jordan Love przechwycił piłkę w poprzek ciała, którą przejął obrońca 49ers Dre Greenlaw.

Komentator Fox Sports Greg Olsen powiedział, że decyzja Loewa narusza jedną z „podstawowych zasad” piłki nożnej.

Oglądaj każdy mecz NFL posezonowy, w tym Super Bowl, na żywo w ESPN za pośrednictwem Kayo Sports. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

„To trochę pasuje. Jordan Love powiedział nam w tym tygodniu, że wykonuje kilka rzutów, o których wiem, że łamią podstawowe zasady obowiązujące rozgrywającego” – powiedział Olsen.

„Jedną z najważniejszych rzeczy na liście jest to, że nigdy nie rzuca się piłką za późno.

„Po prostu wyrzuć piłkę poza boisko i przeżyj, aby grać jako drugi”.

Packers mogli objąć prowadzenie 24-17 przed ostatnią bramką San Francisco, ale debiutant Green Bay, Andres Karlsson, nie trafił z gry z odległości 41 jardów.

Zwycięstwo oznacza, że ​​49ers będą gospodarzami meczu o mistrzostwo NFC przeciwko zwycięzcy poniedziałkowego meczu play-off pierwszej rundy (AEDT) pomiędzy Detroit Lions i Tampa Bay Buccaneers.

49ers, po tygodniowej przerwie spowodowanej zajęciem miejsca na szczycie konferencji, prowadzili w pierwszej połowie Green Bay 7:6, ale Packers zdobyli dwa gole w ciągu pierwszych 10 minut gry w trzeciej tercji.

Drugie przyłożenie tych dwóch Packers zostało zapoczątkowane szaloną grą po powrocie do gry.

Speedster Packers Kesan Nixon znalazł miejsce na lewym skrzydle po rozpoczęciu meczu po przyziemieniu Christiana McCaffreya dla 49ers.

READ  Jimmy Butler, Miami Heat, Sun Sharania, Bernie Lee, Tense Moments, Report, seria Hit vs. Bucks

Nixon wyglądał, jakby miał strzelić gola, zanim 25 jardów przed polem końcowym został powalony i stracił piłkę.

Wyczynowa gra Aarona Wilsona uratowała sytuację Packers, którzy wskoczyli na piłkę, dzięki czemu Green Bay utrzymał się przy piłce głęboko na terytorium 49ers.

Dwie sztuki później rozgrywający Packers, Jordan Love, podał przyłożenie do ciasnego końca Tuckera Crafta i dał Green Bay prowadzenie 21-14.

Kevin Burkhart z Fox w komentarzu podsumował sztukę jako „świętą krowę”.

Wcześniej 49ers otrzymali poważny cios, gdy z gry wykluczono gwiazdę Deebo Samuela.

Nie jest jasne, czy będzie na tyle zdrowy, aby zagrać w przyszłotygodniowym meczu o mistrzostwo NFC.

SUPERSTAR QB tworzy historię NFL w oświadczeniu „MVP”.

Lamar Jackson zdobył cztery przyłożenia, dzięki czemu Baltimore Ravens zdobyli bilet na mecz o mistrzostwo AFC po zwycięstwie 34-10 nad Houston Texans.

Jackson, zdecydowany faworyt do zdobycia swojej drugiej nagrody dla Najbardziej Wartościowego Gracza podczas ceremonii wręczenia nagród NFL 8 lutego, rzucił dwa podania po przyłożeniu i dodał dwa kolejne po ziemi, podczas gdy Ravens napinali mięśnie w drugiej połowie, aby uciec z dominującą przewagą uruchomić. zwycięstwo.

Baltimore nie radziło sobie zbyt dobrze od początku, gdyż dzielni Teksańczycy utrzymali prowadzenie w pierwszej połowie.

Prowadził 10:3 w drugiej kwarcie, a Stephen Sims z Houston oddał uderzenie z 67 jardów i zdobył przyłożenie, co doprowadziło do wyrównania wyniku.

Tydzień po wygraniu swojego pierwszego meczu w fazie play-off debiutancki rozgrywający z Houston, C.J. Stroud, w pierwszej połowie ponownie momentami robił wrażenie.

Stroud poprowadził drużynę na 44 jardy, aby w ostatnich minutach pierwszej połowy zdobyć bramkę z gry, ale kopający z Teksasu, Kaimi Fairborn, nie trafił w tę próbę.

Inspirowane Jacksonem Ravens podbijają Teksas | 01:41

To dałoby Houston prowadzenie 13-10 do przerwy.

READ  Australijka Tori Lewis ogłusza Shakari Richardson w biegu na 200 metrów kobiet, powtórka wyścigu, skróty

Jednak gdy obie drużyny wypadły z boiska w drugiej połowie, był to jednorazowy pojedynek, w którym czołowa obrona Ravens w lidze zwyciężyła.

Jednostka pozwoliła Teksasowi zdobyć tylko 58 jardów w drugiej połowie.

Co ciekawe, w ataku Houston przez cały mecz nie było czerwonej strefy, a drużyna nie zdobyła żadnych przyłożeń, co jest całkiem dobrym wskaźnikiem tego, jak dominująca jest obrona Ravens.

„W drugiej połowie nie zagraliśmy dobrze i rozegraliśmy wystarczająco dużo akcji” – powiedział po meczu debiutant trener drużyny Teksasu Demico Ryans.

Ofensywa Jacksona i Ravens potrzebowała trochę czasu, zanim odzyskała siły w drugiej połowie.

Jackson miał 152 jardy przy odbiorze i 100 jardów przy odbiorze.

„Oni (obrona Ravens) motywują nas, abyśmy poszli i zdobyli punkty. To byli oni dzisiejszego wieczoru” – Jackson powiedział ESPN po meczu.

Baltimore zagra ze zwycięzcą poniedziałkowego meczu (AEDT) pomiędzy Kansas City Chiefs i Buffalo Bills.