Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grill'd otwiera się w Waterford Plaza i oferuje klientom 754 darmowe burgery

Grill'd otwiera się w Waterford Plaza i oferuje klientom 754 darmowe burgery

Popularna restauracja z burgerami Grill'd otwiera swoją 28. restaurację w Waszyngtonie i z okazji nowej lokalizacji rozdaje prawie 1000 darmowych burgerów.

Sieć zdrowych burgerów otworzy w czwartek swoją nową restaurację w Waterford Plaza, a klienci będą mogli zjeść 754 burgery nawiązujące do adresu pierwszej w historii restauracji Grill'd – 754 Glenferry Road, Hawthorn, Melbourne. .

Menedżer regionalny Grill'd WA, Amy Edwards, stwierdziła, że ​​jest „niezwykle dumna” ze swojej ekspansji i pozytywnego wpływu na lokalną gospodarkę.

„Rynek w Perth w dalszym ciągu jest obszarem wzrostu miłośników burgerów dla firmy Grill'd” – stwierdziła.

„Wiemy, że nasi klienci podróżują po obszarach metropolitalnych Perth i Peel, aby cieszyć się zdrowymi i pożywnymi burgerami, dlatego będziemy nadal rozwijać naszą restaurację, aby nasze pyszne jedzenie było dostępne dla każdego.

„Jesteśmy również niezwykle dumni, że możemy wspierać gospodarkę stanu Waszyngton, zatrudniając 740 pracowników w całym stanie i tworząc 31 miejsc pracy specjalnie na potrzeby otwarcia zakładu w Waterford.

„Jest to dodatek do wspierania lokalnych zakupów w Australii Zachodniej, w tym świeżego chleba, kurczaka, owoców i warzyw (w sam raz) pochodzących bezpośrednio od rolników i dostawców z Australii Zachodniej”.

Chętni na pysznego burgera mogą odwiedzić lokal już od godziny 10:00.

READ  Ceny benzyny w Perth: Gdzie znaleźć najtańsze paliwo, ponieważ ULP ma wzrosnąć o 22 centy za litr