Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grupa NENT dostarcza Viaplay przez Vectra, Polska – Digital TV Europe

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) podpisała z Vectra, dużym operatorem telewizji kablowej, umowę sprzedaży polskiej wersji Viaplay.

Wieloletnia umowa na dostawę umożliwi 1,7 miliona klientów Vectry skorzystanie z usługi przesyłania strumieniowego.

Wprowadzony na polski rynek 3 sierpnia Viaplay oferuje szereg najlepszych sportów na żywo, takich jak Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci i piłkarska Bundesliga, a następnie Premier League i Formuła 1.

Usługa rozpocznie się od 34 zł miesięcznie i będzie dostępna również na telewizorach smart TV Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL. Smartfony i tablety z systemem iOS i Android. Chromecast i Apple TV; platformy PlayStation 4, 5 i Xbox One; PC i Mac.

Około 25% z 13,8 mln gospodarstw domowych w Polsce ma obecnie subskrypcje strumieniowe, przy średniej 1,5 subskrypcji na gospodarstwo strumieniowe.

Klienci Vectry mogą dodać subskrypcje Viaplay do telewizji, Internetu szerokopasmowego lub planów komórkowych. Viaplay będzie również dostępny w najnowszym dekoderze Vectry, Smart TV 4K Box, opartym na platformie Android TV.

Vectra wprowadziła TVSmart latem 2020 roku, umożliwiając widzom oglądanie jej treści w całej Polsce i Unii Europejskiej, w tym poza nią.

Kim Poder z NENT Group CCO powiedział: “Umowa z największym polskim operatorem telewizji kablowej pokazuje krajowym widzom długoterminową atrakcyjność Viaplay. Zapewnienie szerokiej dostępności Viaplay na wszystkich rynkach jest strategicznym priorytetem. Partnerstwo z Vectrą otwiera wiele możliwości.” Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów Vectra w naszej wyjątkowej usłudze przesyłania strumieniowego i wkrótce ogłosimy więcej partnerstw w Polsce.”

Tomaszoransky, CEO Vectra, powiedział: “Naszą misją jest spełnianie oczekiwań naszych klientów i zapewnianie dostępu do najlepszej rozrywki opartej na najnowszych technologiach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania naszego pierwszego kontraktu z Nordic Entertainment Group w Polsce. Viaplay jest kolejna bardzo atrakcyjna usługa dla fanów filmu i sportu grupy.Nasze produkty.Dzięki usłudze Smart TV nasi klienci mają dostęp do Internetu w Polsce, a Viaplay można przywieźć w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej.”

READ  Australijczyk Dylan Alcott dociera do finału Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio, ponieważ marzenie o „Złotym Szlemie” pozostaje żywe

Grupa NENT dostarcza Viaplay przez Vectra, Polska – Digital TV Europe

link źródłowy Grupa NENT dostarcza Viaplay przez Vectra, Polska – Digital TV Europe