Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda gimnastyki Olivia Dunn prosi fanów o „szacunek” po tej szalonej scenie

Gwiazda gimnastyki Olivia Dunn prosi fanów o „szacunek” po tej szalonej scenie

Olivia Dunn mówi swoim fanom, by „szanowali” inne uczestniczki konkursu po szalonej scenie na jej otwarciu sezonu w college’u.

W tweecie opublikowanym w niedzielne popołudnie gimnastyczka LSU — uważana za jednego z najbardziej wpływowych sportowców z college’u w Ameryce — napisała: „Zawsze będę doceniać i kochać wasze wsparcie, ale jeśli przyjdziecie się spotkać, chcę prosić, żebyście szanuj innych gimnastyków i społeczność.” Gimnastyka, ponieważ po prostu wykonujemy swoją pracę.

Fani trzymający tabliczki z wzmianką o Olivii Dunn. Zdjęcie: Alex Goodlett/Getty ImagesŹródło: Agence France-Presse
Trybuny były usiane transparentami wskazującymi na Dunna. Zdjęcie: Alex Goodlett/Getty ImagesŹródło: Agence France-Presse

Fani nie wahali się wspierać 20-letniej gimnastyczki w Jon M. Huntsman Center Friday w Salt Lake City, trzymając tabliczki skupiające się na Dunn, mimo że nie było jej w składzie.

Ale sprawy przybrały niepokojący obrót, gdy matka gimnastyczki z Utah stwierdziła w mediach społecznościowych, że niektórzy fani zachowywali się „bez szacunku”.

Była gimnastyczka olimpijska Samantha Peszyk nazwała te sceny „niepokojącymi”.

„To jest naprawdę bardzo przerażające, denerwujące i zawstydzające. Wstyd mi za nich…” – napisał Peszyk.

Olivia Dunn zrobiła sobie selfie z fanami. Zdjęcie: Alex Goodlett/Getty ImagesŹródło: Agence France-Presse
Na trybunach widać było wycinanki z plasteliny. Zdjęcie: Alex Goodlett/Getty ImagesŹródło: Agence France-Presse

„Kiedy szliśmy do samochodu, grupa otoczyła moją córkę i jej koleżankę z drużyny. Dosłownie powiedzieli sobie w twarz: „Nie jesteś Livvie, ale będziesz, możemy zrobić zdjęcie. (Grupa) zadzwoniła także do mojej córki Livvie 2.0 „” powiedziała Jennifer, matka Jillian Hoffman, która dodała, że ​​jej córka i jej koledzy z drużyny nie byli „nękani, atakowani ani krzywdzeni w żaden sposób” – mówi Outkick.

W innym miejscu na scenie Josh Furlong z KSL.com Sports opisał w piątek na Twitterze, jak „LSU musiało przestawić swój autobus drużynowy, aby nie musieli biegać z grupą chłopców. Z przodu stacjonowali gliniarze, aby uniknąć ich wciągnięcia ”.

READ  Starcie Brisbane Lions z Melbourne Demons zostało zakłócone przez dziwaczną przerwę w dostawie prądu w Gabba

W poprzednim tweecie Furlong powiedział: „Przed Huntsman Center jest dosłownie kolejka do nastoletnich chłopców, którzy wciąż pytają, czy Livvie wyjdzie. Nigdy nie widziałem czegoś takiego”.

W Internecie pojawiły się również nagrania fanów poza stadionem, na których fani w kółko skandowali „Livvi”.

Była prezenterka gimnastyczna, Samantha Peszyk, udostępniła klip z tej sceny na swoich stronach w mediach społecznościowych, mówiąc: „To jest naprawdę bardzo przerażające, denerwujące i smutne. Wstydzę się za nich…”

Dunn, który może pochwalić się milionami obserwujących w mediach społecznościowych, plasuje się na szczycie listy zarabiających pieniądze wśród sportowców z college’u, z szacowanym majątkiem netto na 2,3 miliona dolarów.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany przez Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą