Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pat Cummins wzywa do trzeciej zmiany punktu przez sędziego po tym, jak Sydney zakończył rozmowy

Pata Cumminsa Mówi, że trzeci sędzia musi mieć lepszy sposób oceniania połowów po tym, jak Richard Kettleborough musiał podjąć trzy kontrowersyjne decyzje podczas trzeciego testu.

Sędziowie meczowi w Sydney przedstawili recenzje trzech połowów nisko nad ziemią na kuponach SCG. Za każdym razem trzeci sędzia z Kettleborough znajdował dowody na to, że piłka dotknęła ziemi, zanim zawodnik zdążył ją opanować. W ten sposób żaden z połowów nie został wydany.

Koledzy z drużyny Cumminsa Marnus Labuschagne A Josh Hazlewood zasugerował wcześniej, że pierwszym krokiem do zmiany sposobu łapania takich połowów jest unieważnienie miękkiego sygnału sędziego na boisku, ponieważ trzeci sędzia unieważnił go w dwóch z trzech przypadków, chociaż ta decyzja jest teraz tylko czynnikiem . Jeśli technologia zawiedzie lub nie jest dostępna dla trzeciego sędziego.

„Naprawdę nie znam odpowiedzi, ale musi istnieć sposób, aby spróbować to w jakiś sposób poprawić” – powiedział Cummins po tym, jak test przeciwko RPA zakończył się remisem. „W obecnej sytuacji naprawdę trudno jest odpuścić cokolwiek. Jeśli jest jakaś korzyść z wątpliwości, wszystko idzie po swojemu.

„Myślę, że przy kilku kątach kamery, które naprawdę zwolniły, bardzo trudno jest nie znaleźć gdzieś wątpliwości. Czuję, że Keats trochę przesadził”.

Podejmując decyzję, trzeci sędzia ma dostęp tylko do materiału z głównego nadawcy, Fox Sports, a nie z kamer Seven Network.

„Może jest więcej kamer, których możemy użyć na właściwym torze” – powiedział Cummins.

Kapitan RPA Dziekan Sąsiad Był wyraźnie sfrustrowany, gdy jego drużyna nie została złapana po pierwszej wezwaniu, ale powiedział, że cieszy się, że sędziowie pozostali konsekwentni przez cały mecz.

READ  Śmierć królowej Elżbiety II | NRLW Newcastle Knights gwiazda Caitlin Moran Instagram

„Sposób, w jaki zarządzał trzema sędziami, był bardzo dobry. Myślę, że był świetny” – powiedział. Gdy ustawisz poprzeczkę za pomocą pierwszego, nie możesz się zbytnio ruszyć.

„Te rzeczy zawsze będą szarą strefą, niektórzy gracze powiedzą, niektórzy nie. Na koniec dnia ich decyzja jest ostateczna i my jako gracze to szanujemy”.