Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Love Island, Arabella Che, została wyciągnięta z samochodu podczas przerażającego napadu

Gwiazda Love Island, Arabella Che, została wyciągnięta z samochodu podczas przerażającego napadu

Wrzeszcząca gwiazda telewizji reality show została wyciągnięta z samochodu przez dwóch mężczyzn podczas makabrycznego napadu na jezdnię, po tym jak za pomocą zaawansowanego technologicznie narzędzia otworzyli jej luksusowy samochód.

Arabella Chi, która pojawiła się w brytyjskiej wersji Love Island i spotyka się z piłkarzem Manchesteru City Rubenem Diasem, w czwartek podróżowała z Ibizy do Wielkiej Brytanii, kiedy została zaatakowana.

Przypłynęła promem do Barcelony, gdy zorientowała się, że jej tylne opony są przebite.

Jej ojciec, który z nią podróżował, poszedł po pomoc, gdy była w zamkniętym samochodzie.

Arabella usłyszała, jak drzwi się otwierają i atakują przestępcy.

„Arabella usłyszała, jak drzwi się otwierają, zanim ją wyciągnięto. Źródło podało: „Była całkowicie przerażona, ale krzyczała i walczyła”. słońce.

Nie miała pojęcia, czego chcieli ci mężczyźni, i obawiała się najgorszego. Zaatakowali samochód, robiąc wszystko, co mogli.

Złodzieje ukradli luksusową torebkę, portfel i paszporty Arabelli.

Przyjaciele opowiedzieli, jak wracała z Ibizy ze swoim ojcem Paulem, gdy zaczęła się ta męka.

„Arabella każdej zimy wraca do Wielkiej Brytanii ze swojego domu na Ibizie, a ponieważ ma psa Astro, wraca samochodem. Powiedzieli, że w podróży towarzyszył jej ojciec.

„Krótko po zejściu z promu miała problemy z obydwoma tylnymi kołami samochodu. Ojciec zorientował się, że obie opony zostały zniszczone.

„Mając tylko jeden zapasowy, zdecydowali, że Arabella zostanie w samochodzie, ponieważ był pełen walizek, a jej ojciec będzie musiał zamówić Ubera, aby pojechać po pomoc.

„Kiedy wyszedł z samochodu, zamknęła się w środku i czekała. Jednak gdy tylko mężczyźni zobaczyli, że jest sama, pobiegli do samochodu i ją zaatakowali.”

Gwiazda telewizyjna Arabella podobno poprosiła mężczyzn, aby pozwolili jej zatrzymać telefon, a ponieważ wywołała zamieszanie, zadziałało.

Para uciekła, a ona zamknęła się w środku i zadzwoniła do ojca, który wrócił z policją.

READ  Hilaria Baldwin jest podekscytowana możliwością zrobienia sobie zdjęcia z Alekiem po wycofaniu zarzutów dotyczących strzelania Rusta

Hiszpańska policja powiedziała gwiazdce telewizji, że celem były brytyjskie samochody, a jej doświadczenia stają się coraz częstsze.

„Arabella jest bardzo wstrząśnięta, ale cieszy się, że jest w domu. To było bardzo traumatyczne przeżycie dla niej i dla Paula, który się załamuje” – kontynuowało źródło.

„Powiedziano im, że samochody z brytyjskimi tablicami rejestracyjnymi są kradzione w celu uzyskania paszportów, które dla przestępców są warte ogromne sumy pieniędzy”.

Przyjaciele powiedzieli, że Arabella dochodzi do siebie w domu, przy wsparciu przyjaciół i portugalskiego obrońcy Rubena (26 l.).

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na słońce Został on tutaj ponownie opublikowany za zgodą.