Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Netflix zmniejsza ofertę filmową

Netflix zmniejsza ofertę filmową

Netflixa

W ciągu ostatnich kilku dni Netflix drażnił się z wieloma projektami w ramach obchodów Tygodnia Geekedu, ale większość z nich dotyczyła seriali telewizyjnych lub gier, a tylko kilka dotyczyło oryginalnych filmów.

Mówić do zderzak Niedawno podczas uroczystego ponownego otwarcia kina amerykańskiego w egipskim teatrze w Hollywood Scott Stuber, szef działu filmowego Netflix, przekazał aktualne informacje na temat wielu projektów, ale wydaje się, że wszystkie są w tym samym stanie – to znaczy wszystkie są w fazie opracowywania i czekają na dostarczenie skryptów, zanim będą mogli rozpocząć nad nimi pracę.

Obejmuje to scenariusz do filmu „BioShock” z Michaelem Greenem („Blade Runner 2049”), nad którym obecnie pracuje, adaptację filmową „Gears of War”, trzeci film Riana Johnsona „Na noże” w reżyserii Riana Johnsona oraz kontynuację „Red Notice”, który ma się pojawić „Stosunkowo wkrótce” i trzeci film z serii „Ekstrakcja”.

Poruszył także kwestię kontynuacji „Szaryego człowieka”, mówiąc, że Rosjanie o tym rozmawiali, ale „musimy naprawdę zwolnić tempo i zastanowić się, co czyni tę postać wspaniałą i jak naprawdę możemy rozwinąć tę historię?” To oznacza, że ​​w ogóle nie jest gotowa.

Wydaje się, że najbardziej podekscytowany jest nowymi filmami Kathryn Bigelow i Noaha Baumbacha, z którymi obaj rozpoczynają współpracę.

Oddzielnie mówi różnorodny Streamer planuje przenieść się do 25–30 głównych oryginalnych filmów wypuszczanych każdego roku, co skutecznie obcina o połowę nową strategię cotygodniowego filmu, którą promowała kilka lat temu. – wyjaśnia Stober Handlować:

„To była reakcja na konkurencję. Jak sprawić, by nasz konsument, przyzwyczajony do tak wielu, poczuł, że jest ich tak dużo? To było trudne. A jak mówiłem wiele razy, nie ma 70 świetnych pomysłów na filmy na tej planecie. Więc pomyślałem: „OK”, wróćmy gdzieś.

Jeśli chodzi o mnie, nie chcę już numeru rozliczeniowego. Naprawdę chcę, jaka jest najlepsza wersja tego, a świadomość tego, czym jest ta cudowna rzecz, zawsze pojawia się w głębi naszych umysłów, ale realizacja ta tak naprawdę odbywa się w rzeczywistości tego, czym ona jest. Więc może to być komedia dla nastolatków. Jeśli to komedia dla nastolatków, nakręć Superbad, American Pie, zrób najlepszą wersję tego, co kiedykolwiek widziałeś. Jeśli to dramat, zrób Boogie Nights, zrób Goodfellas.

Liczba ta prawdopodobnie odnosi się wyłącznie do filmów anglojęzycznych, ponieważ w tym roku firma wyprodukowała na potrzeby swoich usług około 48 filmów anglojęzycznych, a także wyprodukowała lub nabyła około 100 filmów w innych językach, w tym hiszpańskim, włoskim, koreańskim, holenderskim, Hinduski i nie tylko. Polski, arabski, japoński, portugalski, szwedzki, duński, francuski, filipiński, turecki, tajski, niemiecki, norweski, indonezyjski i zuluski.

READ  Wim Wenders – produkcja wykonawcza dla filmu Connie Converse Mystery Debiut (ekskluzywny)

Streamer wypuścił niedawno „Nyad” i „The Killer” Davida Finchera. Premiera „Rustin” odbędzie się w tym tygodniu, a następnie „Leo” w okolicach Święta Dziękczynienia i „Family Switch” pod koniec miesiąca. W grudniu pojawią się Leave the World Behind, Chicken Run: Dawn of the Nugget, Maestro i pierwszy Rebel Moon, a następnie Society of the Snow and Lift na początku grudnia, w styczniu.