Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

GWS ogłasza nowego trenera po długim procesie

Asystent Richmond, Adam Kingsley, będzie trzecim głównym trenerem GWS Giants po tym, jak został oficjalnie zainstalowany przez klub w poniedziałkowe popołudnie.

Kingsley był jednym z głównych pretendentów do tej roli, podobnie jak asystent Melbourne Adam Yeezy i tymczasowy gigant Mark McPhee.

Rozumie się, że podpisał trzyletni kontrakt na trenera klubu.

GWS potwierdził tę wiadomość w poniedziałek po południu, a Kingsley powiedział, że wierzy, że cegiełki do sukcesu są w klubie.

„To niesamowicie ekscytująca okazja” – powiedział w oświadczeniu klubu.

„To zaszczyt i przywilej być kolejnym głównym trenerem GIANTS. Miałem jasne aspiracje, aby zostać świetnym trenerem, a przez ostatnie 16 lat kontynuowałem naukę i rozwój do punktu, w którym jestem teraz w pełni przygotowany do podjęcia kolejnego kroku w mojej karierze trenerskiej.

„To klub, który zbudował silną kulturę od podstaw w ciągu zaledwie kilku krótkich lat. W ciągu zaledwie 11 lat GIANTS osiągnęli kilka wstępnych finałów i wielki finał, i chociaż umykali ostatecznemu sukcesowi klubu, jest to jasne, że klocki są na swoim miejscu.

„Gracze, personel, członkowie i fani są wyraźnie spragnieni sukcesu, a my będziemy się nawzajem naciskać, aby dotrzeć tam, gdzie chcemy.

„Wierzę w ten klub i w to, co możemy razem osiągnąć”.

Dyrektor generalny Dave Matthew zapłacił McVeighowi i jasno wyraził swój entuzjazm w mianowaniu Kinglseya.

„W imieniu Rady Dyrektorów i całej naszej organizacji z przyjemnością potwierdzam, że Adam Kingsley jest naszym nowym głównym trenerem” – powiedział Matthews.

„Po dokładnym i przemyślanym procesie selekcji, wizja Adama dla klubu, nasi zawodnicy i nasz sztab uczyniły go wybitnym kandydatem na to stanowisko.

„Adam ma wybitne wartości w zgodzie z GIANTS, a z 16-letnim doświadczeniem trenerskim jest wyjątkowym trenerem taktycznym, silnym komunikatorem, bystrym i jednoczącym ludzi.

READ  Kanadyjskie Nagrody Sportowe mają uhonorować osiągnięcia i wpływ krajowych sportowców

„W ciągu 11 lat w turnieju bez wątpienia staliśmy się odnoszącym sukcesy klubem o wspaniałej kulturze i świetnym składzie, ale nie byliśmy zadowoleni z naszych ostatnich wyników.

„My – i Adam – wierzymy, że sukces nie jest odległy i cieszymy się, że poprowadzi nas on jako klub do kolejnego rozdziału.

„To niesamowicie ekscytujący dzień dla naszego klubu, a nominacja Adama nie tylko posunie naszą grupę i dywizję piłkarską do przodu, ale pomoże w dalszym rozwoju naszej gry w NSW i ACT.

„Z niecierpliwością czekamy na powitanie Adama, jego żony Nadine i dzieci Kayli, Ethana i Raffa w rodzinie GIANTS”.

Kingsley jest w Richmond od 2019 roku i przez ostatnie osiem lat był asystentem w St Kilda.

Leon Cameron zrezygnował z funkcji trenera na początku tego roku po dziewięciu latach u steru Giants.