Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Handluj Tom Mitchell, Hawthorne Hawks, Otwarty handel, Richmond, Carlton, Tom Morris Raport, Wiadomości

Medalista Brownlow, Tom Mitchell, jest otwarty na wymianę z innym wiktoriańskim klubem pod koniec sezonu w odpowiednich okolicznościach.

Foxfooty.com.au Rozumie, że pomocnik, który ma kontrakt do końca 2023 roku, cieszy się ze swojej kariery w Hawthorne, ale byłby zadowolony z tego ruchu, gdyby klub go o to poprosił.

Menedżerowie uważają, że Hawks prawdopodobnie wymienią co najmniej jednego członka zespołu – co jest również poglądem wewnętrznym – ale okaże się, czy Mitchell jest tym graczem.

Streamuj wybrane programy Fox Footy w Kayo Freebies całkowicie za darmo w czerwcu, w tym AFL 360, On The Couch, Bounce i nie tylko. Nie ma karty kredytowej. bez myślenia. Zarejestruj się teraz za darmo>

Posłuchaj poniżej najnowszego FOX FOOTY PODCAST lub kliknij, aby zasubskrybować ITUNES lub spotify

Podobnie jak Mitchell, Chad Wingard, Luke Prost i Jaeger O’Meara mają umowy do końca 2023 roku, podczas gdy medalista Petera Crimmensa, Jack Johnston, pozostaje związany do końca 2022 roku.

TLA zarządzają Mitchell, Wingard i O’Meara.

Zrozumiałe, że Mitchell byłby otwarty na przeprowadzkę do Richmond, które może pochwalić się wieloma wyborami rekrutacyjnymi w 2021 roku i na pewno będzie rywalizować o premierę w przyszłym roku.

Agenci graczy twierdzą, że Tygrysy ścigają rozgrywającego z połowy lat 20., aby ponownie naładować swoje kredyty, a Mitchell jest jednym z odpowiednich graczy do formy.

Tom Mitchell zdobył Medal Brownlowa w 2018 roku, dwa lata po tym, jak zamienił Sydney’s Hawthorn na Pick 14. (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Media)Źródło: Getty Images

Chociaż Hawthorne i Richmond będą ostrożni, aby nie wymawiać swoich rąk wcześnie ze względów strategicznych, a Mitchell powie, że jest szczęśliwy w Waverly Park – i słusznie – przyszłość brązowego i złotego lewego obrońcy jest nieco niepewna po czterech miesiącach okres handlu.

Gdyby 28-latek został poproszony o rozważenie umowy, zrobiłby to tylko dla innego zespołu w stanie Victoria w oknie premierowym. Oczywiste jest również, że każda transakcja byłaby wspólną decyzją, a nie scenariuszem Collingwood-Treloar.

Relacja Mitchella z Carltonem jest również silna. Jest przyjacielem i partnerem biznesowym Patricka Crippsa, podczas gdy jego ojciec Barry rozegrał 38 meczów w ciemnoniebieskim kolorze w latach 1994-1996.

Carlton może pomóc w pomocy. (Zdjęcie: Dylan Burns / AFL Images za pośrednictwem Getty Images)Źródło: Getty Images

W miarę jak Hawthorne przyspiesza odbudowę, klub ma ogromną elastyczność i możliwości pozyskiwania talentów, być może więcej niż jakikolwiek inny. Żaden gracz nie został zamknięty po 2023 roku – co jest rzadkością na dzisiejszej scenie – podczas gdy odejście Toma Scully’ego i Johna Pattona dało menedżerowi składu Markowi McKenzie trochę czasu na wytchnienie.

Jeśli Mitchell odejdzie, zrobi to w podobnych okolicznościach, jak Shawn Higgins w północnym Melbourne w listopadzie zeszłego roku, dzięki korzystnemu dla obu stron układowi.

Hawthorn ma jeden wybór w pierwszej rundzie — obecnie Pick 2 — a także dwa na początku lat dwudziestych.

W każdym z poprzednich dwóch projektów wykorzystali swoje pierwsze dwa typy, w tym Denver Grainger-Barras, który w listopadzie ubiegłego roku został pierwszym wyborem klubu w pierwszej dziesiątce od 2006 roku.

Hawthorn zajmuje 17 i 2 miejsce w rankingu w połowie sezonu. Nie skończyli tak nisko od 2004 roku i nie wygrali drewnianej łyżki od 1965 roku (Zdjęcie: Dylan Burns/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)Źródło: Getty Images

Tymczasem Richmond może pochwalić się dwoma typami z pierwszej rundy i dwoma typami z drugiej rundy, które można wykorzystać w negocjacjach, jeśli Hawks zdecydują się zapytać Mitchella pod koniec roku.

Jedna z pierwszych rund Tygrysów jest związana z Geelong, a druga z St Kildą.

Mitchell, dwukrotny Australijczyk, został mianowany Elite dane bohatera W przypadku eliminacji w 2021 r. średnio 33,5 na mecz i powyżej średniej, aby pomóc w zdobyciu punktów.

W sezonie 2018 Brownlow Medal średnio 35,3 razy, a następnie przegrał cały sezon 2019 ze złamaną nogą.

READ  Dlaczego Marczyk, wspierany przez ORLEN talent planuje sezon „mieszany” w ERC - FIA ERC