Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Harry Styles zaprasza ukraińskich uchodźców na koncert Love On Tour w Polsce

Harry Styles zaprasza ukraińskich uchodźców na koncert Love On Tour w Polsce

Harry Styles zaprosił ukraińskich uchodźców na swój koncert Love On Tour w Polsce (Gareth Cattermole / Getty Images)

Harry’ego Stilesa zawołał trzy uchodźców ukraińskich na swój koncert w WarszawaI Polska podczas weekendu.

The As It Was nawiązał współpracę z piosenkarką Międzynarodowy Komitet Ratunkowy (IRC) zaprasza fanów na jego występ na PGE Narodowym w Warszawie w niedzielę.

Marina, jej 13-letnia córka Daria i jej przyjaciółka Daria Katina uciekły Ukraina W roku 2022 w następstwie RosjaNajechać.

Matka dwójki dzieci, która marzy o zostaniu motorniczym tramwaju, i nastolatka mieszkają teraz w Sosnowcu w Polsce i rozpoczęli odbudowę swojego życia przy wsparciu projektu Step to Work Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

Oglądały go w niedzielę Marina, jej 13-letnia córka Daria i jej przyjaciółka Daria Katina (IRC-Weronika Rzezutka)

Oglądały go w niedzielę Marina, jej 13-letnia córka Daria i jej przyjaciółka Daria Katina (IRC-Weronika Rzezutka)

Mówiąc o swojej wdzięczności za hojną ofertę, Marina powiedziała: „Odkąd w zeszłym roku zostałam zmuszona do opuszczenia naszego domu na Ukrainie, trudno było mi przystosować się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojej 10-letniej -stary syn.

„Jestem bardzo wdzięczny Harry’emu Stylesowi i Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu, który wsparł mnie w kontynuowaniu mojej wymarzonej kariery w Polsce, za danie nam szansy zapomnienia o troskach podczas wieczornego wyjścia i śpiewania i tańczenia na koncercie”.

Rodzina jest wśród prawie sześciu milionów Ukraińców zmuszonych do opuszczenia swoich domów i szukania bezpieczeństwa w innym kraju.

Międzynarodowy Komitet Ratunkowy pracował nad wsparciem ponad 94 000 ukraińskich uchodźców w Polsce i wielu innych w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, aby mogli odbudować swoje życie.

Tymczasem brytyjska piosenkarka dobiega końca Światowa trasa koncertowa Love On Tourktóry po raz pierwszy wystartował w Las Vegas we wrześniu 2021 roku.

Trasa składała się z siedmiu etapów trwających 22 miesiące, a teraz wyrusza do Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii przed swoim ostatnim koncertem w Reggio Emilia we Włoszech, 22 lipca.

READ  Europejska Liga Koszykówki

Następnie w środę i czwartek zagra we Frankfurcie w Niemczech, aw sobotę wystąpi w Wiedniu w Austrii.