Hat-trick Harry’ego Kane’a pomaga Tottenhamowi. West Ham wygrywa

Podsumowanie wszystkich czwartkowych akcji w Lidze Europy i Lidze Europy, z Harrym Kane’em, który jako rezerwowy uzyskał hat-tricka, zwycięstwo West Hamu i kolejny rozczarowujący wynik…

[ VIDEO: PST unfiltered – Champions League, USMNT, Solskjaer, Salah ]

Tottenham 5-1 Moura: hat-trick Harry’ego Kane’a opóźnia to (wideo docelowe)

Tottenham był w coraz trudniejszej sytuacji na 30 minut przed końcem w czwartkowym meczu Ligi Europejskiej ze Słowenią Mourą. Prowadząc 2-0 od ósmej minuty (Dele Alli i Giovani Lo Celso), Spurs zmierzali w stronę mety, gdy goście oddali wspaniały strzał zza pola karnego dla 2-1 w 53. minucie.

Oczywiście różnica w talentach między Tottenhamem a Mourą oznaczała, że ​​Nuno Espirito Santo mógł zwrócić się do Harry’ego Kane’a, który rozpoczął mecz z ławki, gdy potrzebował gola (lub dwa lub trzy), aby odłożyć grę. Dokładnie tak się stało: Kane wszedł i strzelił trzy gole w ciągu 19 minut.

Pierwszy przyszedł dzięki uprzejmości Lucasa Moury, który wystrzelił idealną piłkę w kosmos, a Kane po cichu udało się ukończyć pierwszy w minucie 68. Drugi przyszedł zaledwie osiem minut później, a hat-trick został ukończony w 87. minucie.

Oczywiście Kane jeszcze nie strzelił gola w Premier League w tym sezonie (pięć meczów) po tym, jak spędził lato próbując (i nieudany) przeprowadzki do Manchesteru City. Teraz ma pięć goli w trzech meczach Ligi Europy oraz kolejny wynik Pucharu Ligi.

West Ham 2-0 Rapid Wiedeń

Declan Rice i Said Benrahma strzelili dwie bramki dla West Hamu, który wygodnie prowadził Rapid Vienna na London Stadium. Zwycięstwo sprawia, że ​​Hammers jest perfekcyjny w Lidze Europejskiej (Grupa H) i gra z dwoma zwycięstwami w dwóch meczach.

Legia Warszawa 1-0 Leicester

Brendan Rodgers wybrał bardzo niestabilną drużynę na czwartkowy wyjazd do Polski, gdzie Lisy przegrały 1:0 po bramce Mahera Emrely’ego w 31. minucie.

READ  Słowenia i Luka Doncic mszczą się na Tokio 2020 i wydalają Australię

To jeden punkt po dwóch rozczarowujących meczach Leicester w Lidze Europy (grupa C), w których wcześniej prowadzili 2:0 i zremisowali z Napoli 2:2.