Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Honda Civic Type R zwiększa zapasy w Australii, skraca czas oczekiwania – aktualizacja

Honda Civic Type R zwiększa zapasy w Australii, skraca czas oczekiwania – aktualizacja

Kolejne 500 egzemplarzy gorącej Hondy Civic Type R w wersji hatchback zostało zabezpieczonych dla Australii, aby skrócić czas oczekiwania do dwóch lat.


Aktualizacja z 5 maja 2023 r.: Honda Australia potwierdziła wczoraj doniesienia o dodatkowych 500 egzemplarzach tego modelu Hondę Civic Type R z 2024 rokuzmierzający do Australii do końca tego roku.

Dodatkowe samochody – prawie dwukrotnie więcej niż szacowano wcześniej na 2023 r. – skutecznie skróciły czas oczekiwania o połowę w porównaniu z wspomnianymi wcześniej dwuletnimi czasami oczekiwania.

Honda Australia twierdzi, że „szacowane czasy przybycia” dla klientów z listy oczekujących „zostały skrócone nawet o dziewięć miesięcy” – a „ostatnie” zamówienia zaplanowano teraz na luty 2024 r. W centrach Hondy”.napędowyOryginalna historia opublikowana wczoraj jest kontynuowana poniżej.

4 maja 2023: czas oczekiwania na Honda Civic Type R w Australii To może wkrótce spaść po zabezpieczeniu 500 kolejnych modeli bardzo poszukiwanego hot-slotu, aby złagodzić dwuletnie zaległości w zamówieniach.

Uważa się, że Honda Australia uzyskała wsparcie kapitałowe z centrali w Japonii.Niektórzy dealerzy już poinformowali klientów, że wkrótce mogą zostać przeniesieni na listę oczekujących – zgodnie z postem i wieloma użytkownikami w grupie FL5 Civic Type R Australia pod adresem Facebook.

Dodatkowe 500 samochodów – spodziewanych w salonach jeszcze w tym roku – stanowi znaczną ekspansję w stosunku do szacowanych 600 do 700 samochodów, które pierwotnie miały trafić do Australii w 2023 r. napędowy.

Klienci zostali podobno powiadomieni o skróceniu czasu oczekiwania o około sześć miesięcy.napędowy ZGŁOSZONE WYŁĄCZNIE W STYCZNIU Pierwsze 12 miesięcy zapasów Hondy Civic Type R — zgodnie z przydziałem przy składaniu zamówień 1 grudnia 2022 r. — dotyczyło pierwszych 24 godzin.Czas oczekiwania zatrzymał się na około 18 miesiącach pod koniec ubiegłego roku – a inwestorzy udzielali porad już w połowie 2024 r. – ale skrócił się do 20 miesięcy do końca stycznia i dwóch lat do połowy lutego.

Nawet jeśli cena nowego modelu jest o 12 000 USD wyższa niż odchodzącego Civica Type R, teraz kosztuje 72 600 USD, aby uciec z jazdą – w porównaniu z 54 990 USD plus koszty drogowe lub bliżej 60 000 USD samochodem za najnowsze przykłady wersja wyjściowa.

Do silnik Poprzednie informacje o czasach oczekiwania Hondy Civic Type R, kliknij poniższe łącza.Alexa Misoyannisa

Alex Misoyannis pisze o samochodach od 2017 roku, kiedy to założył własną stronę internetową Redline. Brał udział w Drive w 2018 r., zanim dołączył do CarAdvice w 2019 r., a w 2020 r. został stałym dziennikarzem zespołu wiadomości. Samochody odgrywały kluczową rolę w życiu Alexa, od przeglądania magazynów motoryzacyjnych w młodym wieku po dorastanie w otoczeniu osiągów samochody w rodzinie Miłośnik samochodów.

Przeczytaj więcej o Alexie MisoyannisieIkona łącza