Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Iga Świątek wyjaśnia, co sprawiło, że zgodziła się wystąpić w serialu Netflix Break Point, mówi, że chciała promować tenis i Polskę

Iga Świątek wyjaśnia, co sprawiło, że zgodziła się wystąpić w serialu Netflix Break Point, mówi, że chciała promować tenis i Polskę

Iga Świątek niedawno ujawniła powody, dla których zgodziła się wystąpić w nowym dokumencie Netflixa o tenisie „Break Point”. Światowy numer 1 ujawnił, że zgodziła się na Netflix, ponieważ czuła, że ​​serial pomoże promować ten sport, a także jej kraj, Polskę.

Pierwsza część serialu dokumentalnego, w którym występuje kilku graczy, w tym Nick Kyrgios, Ajlah Tomljanovic, Matteo Berrettini, Francis Tiafoe, Onnes Jabeur i inni, została uruchomiona 13 stycznia pośród równej ilości sceptycyzmu i fanfar.

W niedawnej rozmowie z magazynu VogueIga Świątek została zapytana, dlaczego zgodziła się na propozycję Netflixa. Zaczęła od ujawnienia, że ​​prawie pięć miesięcy zajęło jej podjęcie decyzji, czy chce być częścią Breaking Point.

„Zanim zgodziłem się na bycie w serialu dokumentalnym, dużo o tym myślałem – mam na myśli A.J WieleOkoło pięciu miesięcy! [Laughs.] Kiedy zgodziłem się zarejestrować, zaczęli już kręcić z innymi facetami. Zaczęliśmy kręcić po moim ostatnim udziale [at the French Open, which she won] Na Rolandzie Garrosie, bardzo późno w sezonie, pod koniec sezonu na glinie” Iga Świątek ujawniła.

Świątek stwierdziła ponadto, że musi najpierw upewnić się, że filmowanie nie będzie kolidować z jej działalnością tenisową, zanim zgodzi się z producentami. Uważa również, że program może pomóc w promocji sportu i jej kraju, dlatego się zgadza.

„Dla mnie tenis jest moim pierwszym i najważniejszym priorytetem, więc mój zespół i ja musieliśmy wiedzieć, że filmowanie z Netflix nie wpłynie na moje wyniki sportowe. W końcu zdecydowałem się to zrobić, ponieważ chcę promować tenis i mój kraj, a seria taka jak ta jest świetną platformą do tego”.

Wspominając o tym, jak podobał jej się wyścigowy odpowiednik Formuły 1 Break Point (wyprodukowany przez tych samych producentów), Świątek ogłosiła, że ​​chce pokazać USP tenisa w tym serialu dokumentalnym.

„Oglądałem kampanię, aby przetrwaćo Formule 1, z tego samego produktu i spodobało mi się, jak to wyszło, więc zdecydowałem: Dlaczego nie? Jestem normalną osobą, więc z pewnością była to równowaga przy podejmowaniu decyzji, co chcę pokazać ludziom”.

„Moim zajęciem jest gra w tenisa i chciałem pokazać ludziom, jak pracuję. Mam nadzieję, że show podkreśli wyjątkowość naszej dyscypliny i pokaże, ile to wymaga ciężkiej pracy – i ile to znaczy dla nas graczy. Rozwija nowe uznanie dla sportu”.

„Nadmierny perfekcjonizm – przynajmniej w moim przypadku – łatwo może przerodzić się we frustrację” – Ega Switek opisuje zmagania swojej perfekcjonistycznej natury

Iga Suyatek z Pucharem Internazionale BNLD & # 039;  Włochy 2021
Iga Swatic z Pucharem Internazionale BNL d’Italia 2021

Iga Świątek to obecnie jeden z prawdziwych ideałów tenisowego świata. Rzadko poddaje się w dążeniu do doskonałości, a w rzadkich przypadkach porażki fani mogą zobaczyć intensywne rozczarowanie na jej twarzy.

READ  Polska spółka PGNiG zwiększa magazynowanie gazu o 25% w dążeniu do bezpieczeństwa energetycznego

W rozmowie z Vogue wyjaśniła, że ​​bycie perfekcjonistką jest dla niej mieczem obosiecznym, ponieważ przeradza się w negatywne uczucia, gdy nie jest w stanie sprostać swoim wysokim standardom.

„Perfekcjonista może iść w obie strony, to na pewno. Dążenie do doskonałości jest zwykle bardzo pozytywną ideą i ważne jest, aby ciągle naciskać, aby być lepszym w tym, co robimy, ale z drugiej strony skrajny perfekcjonizm – w moim przypadku przynajmniej” może To łatwo przerodzić się w frustrację, jeśli nie będę w stanie spełnić moich wysokich oczekiwań. Chodzi o równowagę, a ja na co dzień staram się ją znaleźć” – wyjaśniła Iga Świątek.

Strój Rafaela Nadala na Australian Open 2023 otwarty

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda