Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyniki Adelaide Strikers vs Brisbane Heat Score Run Out Video Reaction Scores Hand

Adelaide Strikers rozpadli się w niewiarygodnych scenach na Adelaide Oval, gdy zespół po prostu „upadł” w sobotniej 17-biegowej porażce z Brisbane Heat.

Goniąc za 155 zwycięstwami po tym, jak Heat rzucił, Strikers nigdy w nim nie byli, ponieważ stracili kapitana Travisa Heada tylko przez cztery piłki.

Od tego momentu pościg tylko się pogorszył, ponieważ powracający kolega z testu, Alex Carey (2), nie był w stanie się dogadać.

Obejrzyj BBL12. Każda gra jest dostępna na żywo i bez reklam podczas grania na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz >

Ale to przerażenie mieszające się między Cam Boyce i Colinem de Grandhomme – ostatnim znanym odbijającym, który stanął w 18. miejscu – podsumowało zaskakująco zły dzień, ponieważ ich wybieg został porównany do „Wacky Races”.

Po potencjalnym zamachu stanu Grandhomme i Boyce utknęli na tym samym końcu, a Boyce odszedł na początku.

Został wezwany ponownie, gdy sędziowie przeglądali łamanie kaucji, a de Grandhomme był zdeterminowany, aby być tym, który został wyrzucony z boiska z powodu braku czasu.

Klęska skłoniła nawet komentatora krykieta Foxa, Mitcha Marsha, do przeprosin fanów oglądających mecz w domu.

Jeśli jesteś kimś, kto nigdy nie oglądał krykieta [and] „Właśnie włączyłem telewizor, przepraszam” – powiedział Marsh.

Komentator Adam Gilchrist nie mógł uwierzyć w to, czego był świadkiem.

„To jest komedia pomyłek. Czy możesz w to uwierzyć? O mój Boże” – powiedział.

„Szczerze mówiąc, to było trochę jak głupie ludobójstwo”.

Raiders wrócili do domu z wynikiem 9-137 – ale nie udało im się, mimo że ich pierwsze cztery nadzieje były zagrożone.

Co ciekawe, jest to druga porażka Strikers w sezonie przeciwko znajdującemu się na dole Brisbane – i ich druga porażka z rzędu po przegranej z drugim w tabeli Melbourne Stars w czwartkowy wieczór.

W ostatnim meczu Chrisa Lane’a dla Adelajdy w tym sezonie – po jego publicznym zaniedbaniu ze strony drużyny Brisbane – wielki odbijający nie był w stanie wystawić dużej sumy na swoją byłą drużynę.

Gdy Michael Nesser złapał Lane’a, były kolega z drużyny, Matt Renshaw, zdecydował się „podejrzeć” i podał piłkę Lane’owi – wywołując krzywy uśmiech czołowego strzelca napastników.

W utworze „Don’t Poke the Bear” przed mikrofonem można usłyszeć gwiazdę Heat, Marnusa Labuschagne’a. „On znajdzie środek”.

„Kiedy się dopasowywali, zawsze był to hit kasowy” — powiedział Gilchrist o spotkaniu Lyna ze swoim byłym zespołem.

Pokonanie Lane’a może być taktyką, ale powodzenia. Komentator Mitch Marsh dodał: „Obecnie jest fantastyczny, spokojny i opanowany.

Ale tak jak wydawało się, że Strikers walczyli z Mattem Shortem (39 z 30) i Lynn w załamaniu, to Kuhnemann uderzył Lynn za 22 z 24.

A kiedy Alex Curry doszedł do dwóch, Raiders zostali oskarżeni o „wybuch od środka” przy 3-42 w ósmej.

„To, co kiedyś wydawało się stosunkowo łatwym pościgiem, stało się znacznie trudniejsze” — powiedział Gilchrist.

A ponieważ bramki spadały regularnie, podobnie jak nadzieje Adelajdy.

Wcześniej to napastnik Harry Conway zadał obrażenia piłce, biorąc 3-36 – w tym Usman Khawaja za 2 – ponieważ Heat wypadł za 154 z trzema piłkami do stracenia w swoich 20 międzylądowaniach.

Tylko Marnus Labuschagne (46 z 33 piłek) pokazał prawdziwą walkę o Heat, ponieważ Brisbane miał ciężki sezon z nietoperzem w Adelaide Oval w sobotę.

Josh Brown zrobił to, co potrafi najlepiej – Brisbane szybko wystartował, po czym w pierwszej rundzie przegrał z Cameronem Boyce’em za 26 z zaledwie 16 piłek.

Przy 10-over znak, Brisbane nadal działa na 2-86. Ale tam ich obiecujące role się rozpadły.

READ  Transmituj wiadomości na żywo: Enzo Fernandes z Chelsea przerywa ciszę po rekordowym ruchu, Ziyech do Paris Saint-Germain, Arsenal podpisuje Jorginho

Boyce uderzył ponownie, aby złapać Matta Renshawa (25 z 19) na granicy w „wykańczającym buncie”, zanim Heat trafił w tył stopy, gdy Sam Hayne z Anglii (6) był „zbyt szorstki”, aby zejść z boiska atak bez nadzoru. Kończyć się.

Ben Manentiy z Adelaide dostał czubek palca od jazdy Labuschagne’a na ziemię, zboczenie biorąc kaucje, które utrudniały Hainowi.

„Hine po prostu odwraca się i idzie” – powiedział Gilchrist.

„To prawdziwy przebłysk geniuszu ze strony Manenti, żeby tam zejść i dotknąć.

„To nie był debiut, na który liczył[Hain].

„To naprawdę niefortunne wyjście”.

„Jeśli skończę w ten sposób, zrezygnuję, ponieważ nie pozwolę mojemu flexowi” – ​​powiedział Fox Sports napastnik Chris Lane.

Podobnie jak w przypadku Heat przez cały sezon, Labuschagne (46 z 33 piłek) nastąpił po powrocie Henne do ziemianki dwie piłki później, pozostawiając Brisbane w tyle, kierując się na końce.

Wzięli gwałtowny wzrost i stracili małą piłkę buntu (Jamie Pearson za 8), zanim Wes Agar postawił się na blefie, aby całkowicie zdusić prezent Heat w późnych rundach.

Michael Nesser zdobył szóstkę w finale, ale upadł, próbując powtórzyć strzał w tył, pozostawiając Brisbane na 154.

Ostatecznie to gracze Heat wykonali zadanie i zremisowali Strikers z wynikiem 9-137, odnosząc trzecie zwycięstwo w sezonie.

Jedenasty atakujący: Wes Agar, Cameron Boyce, Alex Carey, Harry Conway, Colin de Grandhomme, Travis Head, Adam Hughes, Chris Lane, Ben Manente, Matt Short, Peter Seidel

Bieg jedenasty: Usman Khawaja, James Bazley, Josh Brown, Sam Hayne, Spencer Johnson, Matt Koneman, Marnos Labuschagin, Michael Nesser, Jimmy Pearson, Matthew Renshaw, Mitch Swebson

Śledź całą akcję na naszym blogu na żywo poniżej! Nie widzisz tego? Kliknij tutaj!