Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021, Australia Boomers Basketball, Losowanie ćwierćfinałowe, Australia vs Argentyna, wiadomości, harmonogram, USA, czas,

Nie będzie łatwej drogi do pierwszego w historii medalu olimpijskiego dla australijskich jeźdźców, mimo że zespół Briana Gorgana jest na szczycie swojej grupy w Tokio.

Podczas gdy trzy zwycięstwa uczyniły Australię prawdziwym pretendentem, uniemożliwiło im to również zmierzenie się z Argentyną we wtorek w ćwierćfinale, ze zwycięzcą Drużyny USA przeciwko Hiszpanii w półfinale, jeśli zajdzie tak daleko.

Hokej, BMX i mistrzowie żeglarstwa GOLD! | 01:02

Dotychczasowe boomy:

Mills jest „profesjonalny”, ponieważ Boomers tworzy historię olimpijską w zwycięstwie Niemiec

Boomers wygrywają bójkę z Włochami, aby utrzymać przy życiu 65-letni złoty sen

Mills Magic: Boomers niosący flagi do zwycięstwa w wymagającym otwieraczu

Australia odkryła swój los w niedzielę wieczorem, kiedy nowo wprowadzony system losowania w celu określenia etapów pucharowych okazał się nieco nieprzydatny dla niepokonanej drużyny Boomers.

Po dotarciu do upragnionego pierwszego zakładu, Australia została ostatecznie zraniona faktem, że Włochy i Niemcy zapewniły sobie również przejście do ćwierćfinału. Nie mogąc zmierzyć się z krajem ze swojej grupy, Boomers pozostawiono dwie opcje – Argentynę lub Hiszpanię.

I chociaż Argentyna, druga za Słowenią i Hiszpanią w grupie C, była prawdopodobnie tym, na co liczyli Boomers, to z pewnością nie jest to tradycyjnie trzecia drużyna. Po drugiej stronie łuku Francja remisuje z Włochami, a Słowenia zmierzy się z Niemcami.

Australia pokonała Argentynę w zeszłym miesiącu, kiedy koliber Patty Mills udowodnił różnicę w meczu na rozgrzewkę w Las Vegas.

W Tokio ucierpiała Argentyna. Aczkolwiek przeciwko silnej opozycji. Zmiażdżeni przez nowych chłopaków w Słowenii zostali pokonani przez Hiszpanię, zanim zapewnili sobie miejsce w ćwierćfinale dzięki zwycięstwu nad Japonią.

Podczas gdy Boomers grają w turnieju 3:0, daleko im do ideału. Z Nigerią sprawy były trudne do czwartego kwartału. Włochy zepchnęły ich do granic możliwości w swoim drugim meczu, zanim Australia czasami walczyła z Niemcami, zanim się wycofała.

READ  Nadal, Djokovic i Zverev zakwalifikowali się do ćwierćfinału, gdy tłum powrócił

Od tego momentu Australia będzie musiała być w najlepszym wydaniu, zaczynając we wtorek wieczorem o 22:00 AEST.

Dzień 8 Zamknięcie Igrzysk | za piętnaście druga