Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

William F. Buchmann Senior 1927-2021 | Wiadomości, sport, praca

Youngstown – William Francis Buchmann Sr., 94 lata, zmarł w niedzielę 18 lipca 2021 r. w Hospicjum w Polsce.

Urodzony 14 lipca 1927 r. w Youngstown w rodzinie Carla N. Buchmann i Anna Dugan Buchmann.

William ukończył klasę Orsuline High School w 1945 roku, gdzie był przewodniczącym pierwszej klasy, a następnie uczęszczał do Emory and Henry College. Służył swojemu krajowi honorowo w marynarce wojennej USA podczas II wojny światowej i wojny koreańskiej. Od 60 lat jest dumnym właścicielem i operatorem sklepu obuwniczego Buchman, który pierwotnie znajdował się w centrum Youngstown, a następnie w Boardman. Od 1955 r. jest parafianinem Kościoła Katolickiego św. Krystyny, od 1949 r. dożywotnim członkiem Rycerzy Kolumba, od 1975 r. członkiem Downtown Youngstown Kiwanis, a od 1975 r. członkiem Koła Powierników Instytutu Sztuki Amerykańskiej Butlera. 1998. Lubi również zajęcia rodzinne i podróże w golfa i kręgle.

Wyjeżdża, by upamiętnić swoją żonę Rose Marie May Buchmann, miłość jego życia od prawie 70 lat, którą poślubił 27 października 1951 r.; dzieci, Beth (Raymond) Dan z Polski, Barbara (Brad) Miller z Seattle, Kathleen (Thomas) Steadman of Columbus, Carla (Lewis) Isabella z Youngstown i William (Jane) Buchman Jr. z Washington, Michigan; ośmioro wnucząt, Robin (Matt) Grote, Rochelle Hurt, Alison (Squawt) Sam, Emily (Adam) Christopher, Ian (Laurel) Steadman, Lewis Isabella, Jenna Buchman i Megan Buchman; dziewięcioro prawnuków, Nora, Lucy i Henry Grout, Alexander, Hannah, Grace Christopher, William, Harrison Steadman i Leon Sam; Siostra Louis McCartan; I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców śmierć poprzedzili jego bracia, Robert Buchmann, Inez Raiser, James Buchmann i Mary Pfuss.

Nabożeństwo i wspomnienie zostaną zaplanowane w późniejszym terminie.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie datków na pamiątkę na rzecz Hospicjum Doliny, Hospicjum House, 9803 Sharrott Road, Polska, OH 44514, lub Butler Institute of American Art, 524 Wick Ave. Youngstown, OH 44502.

READ  Recykling: Polska powoli nadrabia zaległości

Organizacja kremacji i usług pogrzebowych Gary S. Silvat, Inc. Podziel się wspomnieniami lub prześlij kondolencje, odwiedzając cremateohio.com.

(uwaga specjalna)