Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

India Sports News Briefing, 11 marca: Bhopana/Ebden awansują do drugiej rundy w Indian Wells

India Sports News Briefing, 11 marca: Bhopana/Ebden awansują do drugiej rundy w Indian Wells

Oto wszystkie najważniejsze aktualizacje i zmiany w sporcie indyjskim z 11 marca.

golf

Problemy ze statusem Avani trwają, a ona zajmuje 24. miejsce w amatorskich zawodach kobiet w regionie Azji i Pacyfiku

Indyjska golfistka Avani Prashanth pokonała 74 punkty i zajęła 24. miejsce po trzeciej rundzie Amatorskich Mistrzostw Azji i Pacyfiku w Singapurze.

Reklama

Reklama

Nishna Patel, który strzelił 71-72 w ciągu pierwszych dwóch dni, skończył 5-over 77 i spadł do remisu-34.

Tajlandka Ella Galitsky, jedna z trzech współprowadzących po drugiej rundzie, zakończyła po świetnym birdie znad wody na 18. miejscu, obejmując trzystrzałowe prowadzenie przed rundą finałową. Drugie miejsce zajęła Kim Minsol (73), a trzecia Japonka Yuna Araki (68).

Avani, zwycięzca Queen Sirikit Trophy z zeszłego miesiąca, dodał 2-over 74, w tym finisz birdie, ale był poprzedzony strzałami jeden po drugim w dniach 15 i 16. wiersz.

„Nie czułam tego. Wiele ciosów, które normalnie bym przyjęła, nie trafiało, więc było to rozczarowujące” – powiedziała.

Avani miała jednego straszaka w swoich pierwszych dziesięciu dołkach, a drugi w jedenastym. Potem było dużo akcji w ostatnich czterech dołkach z dwoma bogeyami, po których nastąpiły dwa birdie.

-Betty

Chika jest wśród czterech graczy dzielących pierwsze miejsce w Tajlandii

Indyjski S Chikkarangappa strzelił swoją trzecią z rzędu piątkę poniżej 67 lat, aby objąć czterokrotne prowadzenie w Tajlandii International w Hua Hin w sobotę.

Chikka, dwukrotny zwycięzca Asian Development Tour, w przeszłości był bliski zdobycia swojego pierwszego tytułu w Main Tour, ale dwukrotnie zajął drugie miejsce.

Inny Hindus, Karandeep Kochar, rozegrał 66 meczów bez bogey i zajął 17. miejsce z wynikiem poniżej 12 lat, tracąc zaledwie trzy punkty do prowadzenia.

15-letni Chica remisuje o prowadzenie z Siddigurem Rahmanem (64), który zaliczył jedną z najlepszych rund w swojej karierze, Australijczykiem Zackiem Murrayem (68) i Tajlandczykiem Jazz Janiwattanund (69) w klubie golfowym Black Mountain.

To, co sprawia, że ​​​​jest to naprawdę trudne, to fakt, że pięciu graczy zajmuje piąte miejsce w wieku 14 lat, tylko jeden strzał za nimi i siedmiu innych w wieku 13 lat.

Amerykański lider Dodge Kemer spadł z dnia na dzień, odnotowując 74 i 12 poniżej.

28 graczy dzieli trzy strzały od prowadzenia, przygotowując grunt pod emocjonujący finałowy dzień.

Inni Indianie, Honey Baisuya, która w drugiej rundzie trafiła na 62 po 73 w pierwszej rundzie, trzeciego dnia zdobyła par 72, aby leżeć na T-43, podczas gdy Gaganjeet Bhullar i Veer Ahlawat zremisowali po 71, zajmując 58. miejsce.

Chikka miał szansę utrzymać bezpośrednie prowadzenie, ale na osiemnastym miejscu wypadł z gry. W sumie miał pięć ptaków i orła przeciwko dwóm duchom.

„Grałem naprawdę dobrze, wiesz, że miałem świetny sezon na koniec (2022), w którym zdobyłem kartę na trasie azjatyckiej. Wygrałem także mistrzostwa Tour na mojej krajowej trasie PGTI „- powiedział Chica.

„To dało mi dużo pewności siebie. Byłem w dobrej formie, dobrze się czuję w meczu. Wróciłem do mojego trenera i Anirbana (Lahiri), więc spędziliśmy tam dużo czasu przez około 20 dni.

„Zrobiliśmy wiele dobrych ćwiczeń i to dało mi dobrą pewność siebie i tak, dobrze się z tym czuję”.

Remis w wieku 14 lat, jeden za czołowym kwartetem, Koreańczykami Young Jun-bae (65), Mingyu Cho (66) i Jaeyoung Eum (68), Mika-Lauren Shin (67) ze Stanów Zjednoczonych i Yosuke Asagi z Japonii (68).

-Betty

Tenis

Vihan Reddy wygrywa swój pierwszy tytuł ITF juniorów

Chłopcy i dziewczęta, zwycięzcy tytułów Vihaan Reddy i Ariana Gogolina na turnieju tenisa juniorów ITF w Gurugram. | Źródło zdjęcia: Kamesh Srinivasan

Vihan Reddy zdobył tytuł w swoim debiucie, pokonując Arjun Pandit 6:4, 6:3 w finale chłopców mistrzostw ITF Junior Tennis Championships w Tennis Project, Paliawas, w sobotę.

13-letni Vihan, który mieszka i trenuje w San Jose w USA, grał w swoim pierwszym turnieju ITF i był podekscytowany zdobyciem tytułu.

„Przegrywałem 1-6, 1-4 w ćwierćfinale i jakoś udało mi się wygrać” – powiedział Vihan, wspominając swoje zwycięstwo nad Samarth Sahita.

Vihaan był równie nonszalancki, kiedy przegrał 1:4 w drugim secie finału przeciwko Arjunowi, grając pięć meczów, by wyłonić mistrza.

Potężny Arjun miał grę i moc, ale brakowało mu przenikliwości, by wszystko poskładać. Pomylił swój niepokój z potwierdzeniem swojej gry o władzę. Doszedł do siebie, by lepiej walczyć po zdecydowanej przegranej z trzema podwójnymi błędami w 10. gemie pierwszego seta, ale brakowało mu przekonania do długiej walki.

Siłą Vihaana, bardzo wrażliwego chłopca, była jego zdolność do skupienia się na grze, na każdym punkcie, niezależnie od przebiegu meczu. Cały czas zmagał się z celem i wychodził silniejszy w trudnych wymianach.

„Pracuję nad serwisem. Nie jestem emocjonalny. To pomaga w mojej grze” – powiedział.

Po rozegraniu kolejnego turnieju ITF juniorów w Dehra Dun, Vihaan może skupić się na Easter Bowl, prestiżowej imprezie do lat 14 w Indian Wells, gdzie próbuje wywrzeć wpływ na światową scenę.

W finale dziewcząt Ariana Golina z Kazachstanu prowadziła 6:2, 1:0, kiedy Nyinika Reddy wycofała się z kontuzji barku.

Ariana zdobyła również tytuł w grze podwójnej z Albiną Kakinovą. W grze podwójnej chłopców tytuł zdobyli Shanker Haisnam i Siddhant Sharma.

wyniki

dzieci: Vihan Reddy pokonał Arjuna Pandita 6:4, 6:3.

mój mąż: Shankar Hesnam i Siddhant Sharma pokonali Fateha Singha i Navyę Vermę 7:5, 6:4.

dziewczyny: Ariana Gogolina (Kaz) pokonała Nainikę Reddy 6:2, 1:0 (w stanie spoczynku).

mój mąż: Ariana Gogolina i Albina Kakinova (Kaz), Anastazja Krymkowa i Satima Thorijn (Kaz) wygrały 6:1, 6:2.

– Kamesh Srinivasan

Bubanna/Ebden awansował do drugiej rundy w Indian Wells

Rohan Bubana i Matthew Ebden pokonali Rafaela Matosa i Davida Vegę Hernandeza 7:5, 3:6, [10-6] W pierwszej rundzie turnieju debla w Indian Wells 1000 Indian Wells, USA.

W ćwierćfinale Bubana i Ebden zmierzą się z Bułgarem Grigorem Dimitrowem i Polakiem Hubertem Hurkaczem, którzy wyeliminowali rozstawionych z drugiego miejsca Rajeeva Ram i Joe Salisbury 7:6 (2), 6:4.

– Kamesh Srinivasan

READ  KRL 2024; Dwóch starszych członków drużyny Broncos sfilmowało walkę po dniu fanów klubu