Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dwóch Australijczyków w pierwszej trójce na Players Champs, gdzie rekord został oczywiście pobity, a epicki as oszołomiony

Aussie Min Woo Lee rozegrał jedną z najlepszych rund w swojej karierze i wspiął się na drugie miejsce w Players Championship przed rundą finałową, walcząc w emocjonujący dzień z numerem dwa na świecie, Scottym Schefflerem.

Rekordy spadły na TPC Sawgrass, ponieważ notorycznie trudny tor zapewniał wyjątkowo przyjazne warunki, w przeciwieństwie do silnego wiatru, który siał spustoszenie na pierwszych dwóch okrążeniach. 15 graczy zastrzeliło pięciu graczy poniżej 67 lat lub więcej, w tym nowy rekord turnieju 10-U-62.

24-letni Lee, który nigdy nie wygrał PGA Tour i zadebiutował dla graczy, strzelił sześć poniżej 66 lat w niemal bezbłędnym występie, zepsutym jedynie straszydłem na 18. i ostatnim dołku.

W klasyfikacji generalnej zajmuje 12. miejsce, dwa punkty za Amerykaninem Schefflerem i zwycięzcą Masters 2022. Scheffler trafił sześć birdie plus orzeł i tylko jeden bogey na siedem osób poniżej 65 roku życia.

Ale Lee nie jest jedynym Australijczykiem walczącym o wypłatę w wysokości 4,5 miliona dolarów (6,84 miliona dolarów australijskich) zwycięzcy w piątym nieoficjalnym turnieju golfa, z 28-letnim Cam Davisem, który awansował na trzecie miejsce z wynikiem 10 poniżej wszystkich turniej. . 67.

Oglądaj każdy turniej PGA NA ŻYWO i wyłącznie w Fox Sports, dostępny na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Ray uderza w historyczny dołek na 17 | 00:42

Gracze w pełni wykorzystali komfortowe warunki panujące na korcie, wykonując szereg oszałamiających uderzeń – żadne lepsze niż 18-dołkowe uderzenie Justina Thomasa na odległość 146 jardów.

Tommy Fleetwood awansował na trzecie miejsce z siódemką poniżej 65 lat, podobnie jak Aaron Ray, który również trafił imponującego asa na 17. miejscu. To był drugi weekend na Island Green, pierwszy raz w historii mistrzostw. Był to również jego pierwszy as na PGA Tour.

READ  Koniec domowego występu Clavana Beide w Lidze Europejskiej | Sporty

Tom Hoge, który dopiero co przeszedł, pobił rekord pola z dziesięcioma poniżej 62 lat, zdobywając birdie za birdie, aby zejść do ośmiu poniżej sumy. To była imponująca konwersja po pierwszej rundzie 78.

Min Woo Lee — młodszy brat Minjee Lee, golfistka z pierwszej piątki kobiet z dwoma głównymi specjalizacjami — rozpoczął swój dzień od genialnego orła na pierwszym dołku ze 112 jardów.

To był dopiero początek ekscytującego występu, ponieważ na równych prawach pokazał ustawienie sprzęgła i żelazną grę, starając się odnieść największe zwycięstwo w swojej karierze.

Lee dodał sprzęgło 34-stopowe par dla birdie w czwartej, złapał kolejnego birdie w szóstym i dobił dziewiąty dołek, aby złapać kolejnego birdie z tyłu swojej wyjątkowej gry w żelazo.

Potrzebował chwili magii na 10. dołku, aby utrzymać swoją kartę w czystości, wydostając się z okropnego kłamstwa wśród szorstkiej roślinności, aby dać sobie szansę – na co należycie pozwolił swoim pewnym puttem i doskonałym tempem.

Jego tee znaleziono 11-go od bunkra, ale udało mu się jakoś złapać birdie na piątym dołku i kontynuował swój genialny bieg na następnym dołku z innym birdie.

Lee przeżył strach 17-go, ale w końcu bogeyował ostatni dołek dnia, twardy 18-sty, oddając putt po tym, jak nie trafił w dwumetrowy par.

Ray był pełen uznania dla młodego Australijczyka, mówiąc po jego trzeciej rundzie: „To świetny, wspaniały gracz. Świetne podejście, które moim zdaniem jest równie mocne jak jego gra. Nie ma słabych punktów. być supergwiazdą tutaj na PGA Tour w nadchodzących latach.”

Cam Davis paruje przez pierwsze dziewięć dołków, po czym odrabia straty na 10. i 11. miejscu, by szybko awansować do czterech z przewagi.

Jego orzeł był świetnym żetonem i kontynuował swój solidny dzień z Pars do 17, kiedy udało mu się przenieść birdie na cztery poniżej rundy i dziewięć poniżej ogólnej.

READ  Prezydent RP na Cyprze z oficjalną wizytą

Ale brakowało zaledwie kilku centymetrów do pamiętnego asa, a cały tłum i sam Davies wierzyli, że piłka się potoczy.

Skończył swoją znakomitą dziewiątkę obrońcy z birdie 18., zdobywając kartę pięć-poniżej 67, co dało mu cztery strzały za Schefflerem i dwa za rodakiem Lee.

R2 WRAP: Rozpalony do czerwoności Australijczyk jest w mieszance, gdy burza powoduje rzeź

23 OVER PAR: Historyczny upadek Australijczyka na Players Champs

Inny mistrz Australii i mistrz z 2016 roku, Jason Day, był na polowaniu na początku trzeciej rundy, łapiąc trzy ptaszki w swoich pierwszych 12 dołkach. Ale potem sytuacja się pogorszyła, z bogeyami na potrójnych 13 i pięciu 16. Złapał dobrego birdie w 17. minucie, zdobywając dwa poniżej 70, co dało mu sześć mniej niż w sumie w remisie na 14. miejscu – ale wciąż osiem strzałów poza prowadzeniem.

Wcześniej duża liczba graczy musiała dokończyć swoje drugie rundy, które zostały wczoraj przerwane z powodu burz.

Ale kiedy rozpoczęła się trzecia runda akcji, lider zeszłej nocy, amerykański słabszy Chad Ramey, poniósł klęskę. Skończył z czterema bogey siódemkami na kultowym 17. dołku Island Green i szybko wypadł z prowadzenia. Ale odbił się imponująco i awansował do czterech poniżej par na 12 dołków przed końcem, co obecnie pozostawia mu trzy strzały na prowadzeniu.

A Jerry Kelly, w wieku 56 lat, został najstarszym mężczyzną w historii, który przeszedł przez cięcie i usłyszał ryk w tle, gdy poruszał się po torze – zwłaszcza gdy strzelił do tee 17-go, aby dać mu szansę na birdie. .

Niedowierzanie Hovlanda po nawrocie szaleństwa | 00:45