Indie pokonały Kanadę 13-1 w hokejowych mistrzostwach świata juniorów | wiadomości sportowe

Bhubaneswar: Zastępca kapitana Sanjay strzelił hat-tricka z rzędu, a Arajit Singh Hundal strzelił trzy bramki, gdy obrońcy tytułu Indie odbiły się mocno, by pokonać Kanadę 13:1 w swoim drugim meczu w grupie B Pucharu Świata w hokeju mężczyzn tutaj w czwartek.

Zszokowani Francją 5:4 w meczu otwarcia turnieju, Indianie wrócili do turnieju, strzelając po trzy gole dla Sanjaya (17, 32, 59) i Hondala (40, 50, 51).

Pozostali strzelcy to Uttam Singh (3. minuta, 47. minuta), Shardanand Tiwai (35., 53.), kapitan Vivek Sagar Prasad (8.), Maninder Singh (27.) i Abhishek Lakra (55.).

Francja prowadzi w grupie B z dwoma zwycięstwami w tej samej liczbie meczów, pokonując w czwartek Polskę 7:1, a Indie zajęły drugie miejsce.

Indie zmierzą się z Polską w ostatnim meczu w sobotę.

W środę, zszokowani Francją, Hindusi cieszyli się wczesną partią posiadania piłki i wywierali presję na kanadyjskiego gola.

Wysiłki Indii opłaciły się natychmiast, gdy Utam wszedł z kręgu i dał im prowadzenie 1:0.

Gospodarze nadal naciskali i nadal prowadzili w ósmej minucie dzięki kapitanowi Vivekowi, który posłał piłkę po podaniu Manindera Singha.

Kanada zdobyła dwa rzuty karne z rzędu w 11. minucie, ale chybiła obu, ponieważ Indie zakończyły pierwszą kwartę z przewagą 2:0.

Krótko po odwołaniu Indie zdobyły wynik 3-0 na swoją korzyść, kiedy Sanjay strzelił gola z rzutu karnego po tym, jak doznał uderzenia po pierwszym naruszeniu kary.

Indie zwiększyły presję i w 21. minucie otrzymały rzut karny, ale przegapili okazję.

Po dwóch minutach pierwszej połowy najlepszy zawodnik Indii, Maninder, wpisał się do protokołu, trafiając odwrotną piłką obok dwóch kanadyjskich obrońców, dając gospodarzom prowadzenie 4:0.

Sekundy po drugiej kwarcie Kanada zrezygnowała z gola, wykorzystując rzut karny Rubkanoira Dillona.

Indie otrzymały trzeci rzut karny zaraz po zmianie bramek i ponownie Sanjay trafiał w bramkę.

READ  Ochrona wideo Jarvo: Anglia vs Irlandia Six Nations, intruz Daniel Jarvis, wiadomości rugby

Indianie kontynuowali swoje ofensywne zamiary i otrzymali dwa kolejne rzuty karne w krótkich odstępach czasu, drugi został przekształcony przez Chardina i Tiwari z potężnym kopnięciem w ziemię przez nogi kanadyjskiego bramkarza Daniela Goodwina.

Gospodarze zwiększyli przewagę 7:1, wykorzystując kolejny rzut karny w 41. minucie dzięki rzutowi karnemu Aragit Hondal.

Utam strzelił swojego drugiego gola tego dnia w 47. minucie znakomitym kopnięciem z pola.

W następnej minucie Kanada uzyskała karę, ale indyjska obrona stanęła na wysokości zadania.

Następnie w całych Indiach Hindal strzelił dwa gole z rzędu, aby zdobyć hat-tricka.

Spokojny i opanowany Handal najpierw uderzył w siatkę po podaniu Manindera, a następnie znalazł kanadyjską siatkę szybkim i mocnym uderzeniem z podania Suddeep.

Siedem minut później od gospodarza było więcej, Tiwari zamienił swoją drugą karę dnia na 11-1 na korzyść Indii.

Abhishek Lakra również znalazł swoje nazwisko w metryce iw 55. minucie zamienił ósmy rzut karny dla Indii.

Sanjay zakończył doskonały wieczór dla Indii, oddając kolejną karę w ostatniej minucie meczu.

Dzisiaj Argentyna pokonała Egipt 15:0, Holandia pokonała Koreę 12:5, a Hiszpania 17:0 ze Stanami Zjednoczonymi.