Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tim Pine seksualnie: Candice Warner bierze udział w skandalu z Pine

Candice Warner wyraziła swoją opinię na temat skandalu z sekstingiem Tima Pine’a, którego celem jest krykieta w Australii za rzekome podwójne standardy.

Candice Warner wierzy, że Cricket Australia działa według dwóch różnych standardów, jeśli chodzi o skandal z sekstingiem Tima Paine’a.

Payne zrezygnował z funkcji kapitana australijskiego krykieta na emocjonalnej konferencji prasowej w zeszły piątek po serii przekleństw, które pojawiły się między nim a członkiem byłej drużyny krykieta Tasmanii od 2017 roku.

Największe zawody w tym sporcie są tuż za rogiem, a Ashes można oglądać na żywo i bez reklam podczas gry. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś>

Bramkarz był przedmiotem dochodzenia w Cricket Australia, które oczyściło go z wszelkich naruszeń, ale pojawiły się pytania dotyczące zarządu, szczególnie biorąc pod uwagę mianowanie Paine’a na kapitana w następstwie niesławnego skandalu z papierem ściernym.

Warner, żona australijskiego gwiazdora krykieta Davida, jest zaniepokojona sposobem, w jaki CA przeniosło Payne’a na inny poziom odpowiedzialności niż wtedy, gdy był tylko graczem.

„Przeczytałem dziś w Australii opinię Jessiki Halloran i miała bardzo ważny punkt, który sprawił, że pomyślałem… Zasadniczo mówili, że nie jest w porządku, aby australijski kapitan wysyłał te wiadomości, ale jest to w porządku dla australijskiego gracza” Warner powiedział 2GB Radio.

„Jako żona australijskiego gracza jest to trochę niepokojące i niepokoi mnie”.

Chociaż Payne zrezygnował z funkcji kapitana, nadal ma zamiar odgrywać rolę w Ashes i pomóc drużynie zachować ich słynną miksturę.

Dopiero okaże się, czy dokona ostatecznego cięcia na pierwszy test w Brisbane, który rozpocznie się 8 grudnia, ale według Warnera koledzy z drużyny testowej Tasmanii gromadzą się wokół byłego kapitana i, co najważniejsze, jego rodziny.

„Oni (australijski zespół testowy) są naprawdę skupieni na pierwszym meczu” – powiedział Warner.

READ  Fani wybuchli po ogłoszeniu Rafy Nadala

„Myślę, że są doniesienia, że ​​gracze są o nim i go wspierają, ale chodzi też o wspieranie jego rodziny w naprawdę trudnej sytuacji”.

Gdyby zabrał Paine’a na pole w Ashes, niewątpliwie powitałby go wiele drwin ze strony armii Barmy’ego.

Popularna angielska grupa wsparcia zaczęła podobno tworzyć nowe piosenki z niecierpliwością i oboje dokładnie wiedzą, jak to jest być celem ich bitów.

„Nie wiem, jak Tim Payne (Armia Barmy’ego) sobie z tym poradzi, ani czy będzie musiał sobie z tym poradzić” – powiedział Warner.

„Ale jeśli chodzi o Davida i mnie, musimy na to spojrzeć w określony sposób.

„Wiem, że David patrzy na nią, jakby śpiewali o mnie (David), martwią się o mnie”.

„Więc David używa go jako paliwa, aby go wystrzelić i iść.

„W ten sposób chcesz to zrobić. Może wpływać na ludzi.”