Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Informacje o aktualizacji Apex Legends z 13 października: poprawki skórek lojalnościowych, skórki Loba i nie tylko

Informacje o aktualizacji Apex Legends z 13 października: poprawki skórek lojalnościowych, skórki Loba i nie tylko

opublikowany: 2022-10-13T20:44:09

zaktualizowany: 2022-10-13T20:44:28

Firma Respawn Entertainment wydała kolejną łatkę do Apex Legends, tym razem z poprawkami dla skórek Devotion, legendarnej skórki Loba i nie tylko.

Apex Legends jest obecnie w trakcie wydarzenia Fight or Fright, w którym gracze mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach ograniczonych czasowo.

Nie powstrzymało to jednak dewelopera Respawn Entertainment przed wprowadzeniem łatek, które naprawiłyby niektóre problemy, z którymi borykają się gracze.

Teraz Respawn wypuścił kolejną małą łatkę do Apex Legends, która naprawia błędy, które obejmują dwie skórki Devotion, skórkę Loba i grafikę pętli błędów.

Informacje o aktualizacji Apex Legends z 13 października

Informacje o łatce pochodzą z oficjalnego Twittera Respawn kontoktóry umieścił wszystko w łatce z 13 października 2022.

Po pierwsze, łatka ponownie włączyła dwie skórki lojalnościowe, które wcześniej sprawiały problemy niektórym graczom: legendarną skórkę Więzy w Kości i Legendarną skórkę Smoczy Kręgosłup.

Wygląda na to, że te dwie skórki zostały na krótko wyłączone i usunięte ze sklepu, aby zapobiec dalszym problemom, dopóki Respawn nie wypchnie tej łatki.

Następnie informacje o łatce przywróciły legendarną Lobę „Eleganckiej Estetyki” dla graczy, a niektórzy gracze zgłaszają, że całkowicie utracili skórkę ze swojej biblioteki, mimo że ją posiadają.

Wreszcie, wydaje się, że ta łatka „rozwiązała rozmazane obrazy poza pętlą”, na które gracze narzekają od dłuższego czasu.

Dla tych, którzy być może nie doświadczyli tego błędu, pojawi się on, gdy gracze wejdą do zrujnowanego pierścienia i spowodują ekstremalną jasność i zniekształcenia, uniemożliwiając zobaczenie i walkę wewnątrz pierścienia.

Na szczęście wydaje się, że ten problem został ostatecznie rozwiązany. Ponadto wygląda na to, że Respawn dodał również do gry zupełnie nowe efekty dźwiękowe leczenia, które zbiegają się z nową animacją.

Wydaje się, że to wszystko, co zostało dodane i naprawione w aktualizacji z 13 października 2022 r. Mamy nadzieję, że gracze mogą teraz cieszyć się wydarzeniem Fight or Fright i Shadow Royale z mniejszą liczbą problemów.

READ  Disney World: Para krytykowana za noszenie nieodpowiedniej koszulki do parku rozrywki