Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Willie Spence umiera w wieku 23 lat: Ujawniono szczegóły wypadku samochodowego absolwenta American Idol

Pojawiły się szczegóły strasznego wypadku, w którym zginął Willie Spence, zdobywca drugiego miejsca w amerykańskim Idolu.

23-letni piosenkarz jechał we wtorek autostradą Tennessee, kiedy wysiadł i uderzył w naczepę zaparkowaną na twardym poboczu, zgodnie z raportem z Tennessee Highway Patrol, według WJCL22 ABC.

Spence, która miała zapięty pas bezpieczeństwa, nie przeżyła wypadku. W raporcie stwierdzono, że kierowca ciężarówki nie został ranny.

Poczta w Nowym Jorku Skontaktuj się z Tennessee Highway Patrol, aby otrzymać kopię raportu.

Amerykański idol Wydał oświadczenie po tym, jak w środę pojawiły się wiadomości o śmierci 23-latka.

Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszej ukochanej Amerykański idol Program powiedział w oświadczeniu za pośrednictwem Twittera, członek rodziny Willie Spence.

„Był prawdziwym talentem, który rozświetlił każdy pokój, do którego wszedł, i będzie nam bardzo brakowało. Przesyłamy kondolencje jego bliskim.”

Sędziowie programu Katy Perry, Luke Bryan, a później Lionel Richie oddali hołd piosenkarzowi.

37-letni Perry nazwał Spence „najczystszą duszą” w komentarzu na Instagramie w środę, tryskając: „Kocham cię, Willie… śpiewaj z aniołami, kochanie”.

Tymczasem 46-letni Brian napisał na Twitterze: „Willie naprawdę oświetlił każdy pokój, do którego wchodzi. Może natychmiast zmienić nastrój, kiedy zaczyna śpiewać. Naprawdę będę za nim tęsknić”.

Ze swojej strony, 73-letni Ritchie powiedział, że został „pobłogosławiony” na spotkanie ze Spence.

Napisał: „Twoje światło zawsze będzie świecić na tym świecie”. „Moje myśli i modlitwy są z rodziną Willy. Odpocznij dobrze mój przyjacielu.”

Chociaż Perry, Ritchie i Brian byli pod wrażeniem jego występów, Spence zajął drugie miejsce po nieudanej próbie zdobycia wystarczającej liczby głosów, podczas gdy Chase Beckham stał się 2021 Amerykański idol.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta w Nowym Jorku Jest reprodukowany tutaj za zgodą