Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Inteligentne okulary Ray-Ban Meta umożliwiają teraz przesyłanie zdjęć bezpośrednio do Instagram Stories

Inteligentne okulary Ray-Ban Meta umożliwiają teraz przesyłanie zdjęć bezpośrednio do Instagram Stories

Meta ma Zaktualizowano że to Inteligentne okulary Ray-Ban Meta Aby zapewnić mu więcej możliwości obsługi bez użycia rąk, zacznij od nowej funkcji, która pozwala udostępniać zdjęcia w formie Instagram Stories bez konieczności wyjmowania telefonu. Możesz po prostu powiedzieć: „Hej Meta, udostępnij moje ostatnie zdjęcie na Instagramie”, jeśli masz już zrobione zdjęcie, które chcesz. Ale możesz też powiedzieć „Hej Meta, opublikuj zdjęcie na Instagramie”, jeśli chcesz zachować się bardziej spontanicznie i zrobić zdjęcie, które od razu prześlesz jako historię. To rozwiązanie przeznaczone na te chwile, których nie masz nic przeciwko dzieleniu się ze swoimi obserwatorami, bez edycji, w czasie rzeczywistym.

Co więcej, możesz teraz założyć okulary i szybko odtwarzać swoje utwory w Amazon Music. Po prostu powiedz „Hej Meta, włącz Amazon Music”, aby rozpocząć słuchanie przez system audio nauszny w inteligentnych okularach. I tak, będziesz mógł kontrolować głośność za pomocą dotykowych elementów sterujących urządzenia lub za pomocą głosu. Jeśli masz konto Calm i potrzebujesz dekompresji, możesz zamiast tego słuchać medytacji lub ćwiczeń uważności na swoich inteligentnych okularach. Aby to zrobić, po prostu powiedz: „Hej Meta, zagraj w Daily Calm”. Jeśli nie masz konta Calm, możesz otrzymać trzy miesiące za darmo, jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w aplikacji Meta View. Wszystkie te funkcje są „wdrażane stopniowo”, więc w końcu będziesz mieć do nich dostęp, jeśli jeszcze ich nie masz.

W zeszłym miesiącu też nie żył Przedstawiamy multimedialną sztuczną inteligencję Inteligentne okulary Ray-Ban po miesiącach testów. Umożliwia inteligentnym okularom działanie jako osobiste narzędzie AI poza smartfonem, podobnie jak Królik R1 I Przypinka AI ludzkości. Dzięki tej aktualizacji możesz teraz poprosić inteligentne okulary o opisywanie obiektów w otoczeniu, identyfikowanie punktów orientacyjnych i odczytywanie znaków w różnych językach, co wydaje się szczególnie przydatne w przypadku osób często podróżujących. Meta zapewniła także urządzeniu możliwość prowadzenia rozmów wideo w trybie głośnomówiącym za pomocą WhatsApp i Messengera.

READ  Oto nasze przemyślenia po spędzeniu tygodnia z Google Pixel 6 Pro