Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Internauci nazywają ją „artystką kliniczną” w uznaniu Dhanush

Jagami Thunderam Rozpoczęła transmisję na platformie Netflix 18 czerwca o godzinie 12:30 czasu IST. W roli głównej wystąpił Dhanush. Film obraca się wokół życia Suruli, lekkomyślnego gangstera z Madurai. Film koncentruje się na jego podróży, gdy staje się częścią londyńskiego gangu, który przeprowadza nielegalne operacje w podziemiu. Odkąd gwiazdor Dhanush zadebiutował w Internecie, spójrz na Jagami Thunderam Recenzja przez internautów.

spojrzeć na Jagami Thunderam Recenzja przez internautów

Internauci narzekają na nowy film Dhanush. Twitter był pełen tweetów, gdy internauci wyrażali swój entuzjazm dla filmu. Opublikowali fragmenty z Netflix podczas oglądania filmu o nazwie showtime. Są użytkownicy, którzy doceniają klasyczny wpis Dhanush w filmie. Jeden z użytkowników udostępnił klip z wpisem Dhanush i docenił aktora z symbolami ognia.

Opisany przez jednego użytkownika Twitteratis jako „clinical entertainment”, „#JagameThandhiram review 4/5. Clinical entertainment…Dhanush jako Parota Master i Gangster. Film gangsterski w stylu New Age autorstwa Karthiksubbaraja! Pierwsza połowa ponadhe therla….druga połowa sceny grupowe „Patrz. Materiał teatralny!”

Na około Jagami Thunderam

Jagami Thunderam Reżyseria: S. Sashikanth i Ramachandra. Film śledzi losy gangstera i jego wybór między dobrem a złem. Dhanush w Jagami Thunderam Będzie to artykuł o roli Soroli Rajan. Jagami Thunderam W obsadzie znaleźli się między innymi Aishwarya Lakshmi jako Attila, Gogo George jako Sevadus, James Cosmo jako Peter Sprout, Kalyarasan jako Deepan, Sundaraja jako Paraman, Sharat Ravi jako Vicky, Deepak Paramesh jako Dharani, Vadivokkarasi jako Manimigali, Ashwanth Ashukumar. Ścieżkę dźwiękową skomponował Santhush Narayanan, a piosenki napisali Vivek, Dhanush, Anthony Dassan i Richard Harvey.

READ  Britney Spears przeprasza fanów za „udawanie” i nieujawnianie jej opieki

Film został początkowo opóźniony w 2016 roku, ale później został wznowiony do wyświetlania w kinach. Jednak w związku z wybuchem pandemii, cyfrowy film ma zostać wydany 18 czerwca 2021 roku. Jagami Thunderam Data premiery filmu ogłoszono również w 17 językach, w tym telugu, angielskim, francuskim, niemieckim, malajalam, kannada, hindi, włoskim, polskim, hiszpańskim (neutralnym), tajskim, indonezyjskim, portugalskim, brazylijskim, hiszpańskim ( kastylijski) i wietnamski.

Zdjęcie: Zdjęcie: Jagame Thandhiram T

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym celem podróży Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.