Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze gry 2022 roku: 5 najlepszych gier Lilia 2022 roku

Rok 2022 nie był najlepszym rokiem dla gier wideo, ale to nie znaczy, że nie ma wiele do zaoferowania. Podczas gdy największe premiery roku przejdą do historii ze względu na ich znakomite występy, ogromne uznanie i nagradzane oceny, scena indie nadal się rozwija i robi wrażenie.

Trudno mi spierać się o to, jak triumfowała ta ostatnia, zwłaszcza że prawie wszystkie najważniejsze wydarzenia roku pochodziły od grup amatorskich, indywidualnych twórców lub pierwszych wydawnictw studyjnych. Pomiędzy powieściami wizualnymi o ostrzejszej ciemnej stronie a niesamowicie szybkimi grami akcji, które nigdy nie tracą serca, bez zbędnych ceregieli, oto: Moje Top 5 gier 2022 roku.

5. Neonowy biały

neonowa biel

neonowa biel Jest to surrealistyczna mieszanka wielu gatunków, gatunek bardzo pomysłowy i wyróżniający się jako wyjątkowe doświadczenie. W szczególności jest to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, platforma do układania puzzli, symulacja randkowa, tajemnica i przygoda w parkour — po prostu podsumowując ofertę tak niejasno, jak to możliwe. Podczas gdy jego rozgrywka jest głównym haczykiem ze względu na czynnik dopracowania i czystą zabawę, jego rytmy narracyjne są bardziej powolne. To, co początkowo wydaje się archetypem popularnych tropów i klisz z anime, polega na odkryciu Nieba jako miejsca i jego tradycji przedstawionych w grze, a także przeszłości twoich towarzyszy. neonowa biel Być kimś naprawdę wyjątkowym.

Jako niesamowity debiutancki tytuł dewelopera Angel Matrix, neonowa biel Im dłużej to robisz, tym lepiej i lepiej. Po prostu nie można nic na ten temat brać za dobrą monetę, ponieważ poziom trudności rośnie, jego postacie zrzucają swoje fasady i ujawniają swoją prawdziwą złożoność z czasem, a jego historia rośnie na każdym kroku. neonowa biel Oślepi cię na więcej niż jeden sposób i jest to moje najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie w grach w tym roku.

READ  Jestem gwiazdą... Zabierz mnie stąd! 2023: Dziesięć kropli wskazówek dotyczących celebrytów

4. Pokrój do rdzenia

Wytnij do zrzutu ekranu podstawowego 1

Body horror to niedostatecznie wykorzystywany podgatunek, być może nie w grach wideo jako całości, ale z pewnością w dziedzinie powieści wizualnych. Chociaż rok 2022 zafunduje nam jedne z najbardziej zapadających w pamięć gier z tego podgatunku, takie jak niezależny deweloper Wirion z jego niewygodnym i głęboko uciążliwym Athanasy, a nawet gry jako całość dzięki Ebb Software kpina która przedkładała oprawę wizualną i kierownictwo artystyczne nad wszystko inne, w tym roku najbardziej zaskoczyła mnie ta ukryta perełka psychologicznej i krwawej terapii, którą przyniosła nam Plasma Press.

Jako kinetyczna powieść wizualna, w żadnym wypadku nie możesz szukać schronienia, wybierając tę ​​szaloną jazdę. Wzorowano się na popularnych amerykańskich komiksach grozy z lat 50., m.in Opowieści z kryptyi Cięcie do rdzenia To jest tak szalone, jak się wydaje. Popada z jednej skrajności w drugą, a przerażające wydarzenia nigdy nie tracą na sile i tylko się nasilają. Nie przypomina niczego, co widziałeś wcześniej w medium, biorąc pod uwagę, jak bliskie jest oglądanie mroczniejszej, bardziej krwawej czarnej komedii. To coś, co musisz sam zobaczyć, żeby uwierzyć.

3. Przesilenie

Zrzut ekranu z soulstice img 12349302

Jeśli zamierzasz mi powiedzieć, że w 2022 roku dostaniemy grę wideo, która ma największe wpływy z serii mangi Norihiro Yagi Claymore’aNie uwierzyłbym ci. Claymore’a Oryginalnie ukazała się w odcinkach od 2001 do 2007 roku i nadal jest moją ulubioną mangą. Więc prawdopodobnie już się domyślasz, jak bardzo jestem zakochany w tegorocznym parnym tytule typu hack-and-slash, który tak bardzo z niego zapożycza.

Przesilenie dnia z nocą Ma wszystko od fana Claymore’a i nawet Hałaśliwy Pokochasz – podejrzaną organizację, która wydaje się pociągać za sznurki poza zasięgiem wzroku, hybrydowych wojowników, którzy mogą „przeciążyć” oraz tryb Berserkera, w którym możesz uwolnić wszystko, co masz w swoim arsenale, kosztem całkowitego złamania psychiki i utraty twoje człowieczeństwo. Oprócz tego jest historia, która nieustannie cię wciąga, nie tylko podczas oglądania dwóch głównych bohaterów, Briara i Lotte, doskonalących swoje talenty, ale także jak bracia dorastają i budują się nawzajem nawet po śmierci. To zaskakująco rozgrzewające serce, pomimo ciemności, która otacza ich przez cały czas, co stanowi świetne zestawienie.

READ  Kwietniowe wydarzenia w Fernie Heritage Library

2. Cena mięsa

Zdjęcie 2022 12 19 164441539

Cena mięsa jest dla mnie winną przyjemnością w grze i absolutnie skradło moje serce za to, jak nie bałem się dostarczyć dokładnie tego, co miało być. Jeśli myślałeś, że Cut to the Core jest tylko dla dorosłych, powinieneś zobaczyć, jak daleko Cena mięsa Ta właśnie okoliczność popycha – o ile masz ukończone 18 lat, tj. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że został opracowany przez Gatoboba, innowatora chłopaka na śmierć W serii będziesz miał tak dobry pomysł, że już wiesz, w co się tutaj pakujesz.

Cena mięsa Gracze wystawiają je na aukcję i sprzedają jednemu z trzech oferentów, z których każdy ma inne intencje, lokalizacje i styl gry na swój własny sposób. W każdym z nich przetrwanie jest jedynym celem. Zarządzanie zasobami, czasem i różnymi licznikami osobistymi, takimi jak poziom żywności i zdrowia, również będzie miało różne znaczenie w zależności od toru.

Sama gra oferuje dużą różnorodność w swojej konstrukcji, na przykład każda trasa jest oparta na deathmatchu, pokoju ucieczki, a nawet bardziej intensywnej grze w chowanego. To bardzo zabawne i wymagające wyzwanie, wzbogacone o możliwość odblokowania trybu Memelord po zdobyciu wszystkich osiągnięć. Spełniło się marzenie Masochisty i jest to gra wideo z 2022 roku, w której spędziłem najwięcej godzin.

1. Nieśmiertelność

Obraz wieczności 19 grudnia

Nieśmiertelność Zasługuje na to, by wygrać kombinację gry roku. W rzeczywistości wciąż zasługuje na większe uznanie niż już otrzymuje. To gra, o której wciąż jeszcze nie zapomniałem, ponieważ każdej nocy uderza mnie w mózg znaczeniem ukrytym za warstwowymi wiadomościami i pożegnaniami, które prześladują mnie rolką w ostatniej chwili. Wstrząsnęło mną do głębi.

Nieśmiertelność to szereg rzeczy. Z niesamowicie imponującą produkcją zawierającą trzy pełne filmy z różnych epok i najbardziej niesamowitą grą aktorską, jaka kiedykolwiek wyszła z gry FMV, wyróżnia się na tle innych, biorąc pod uwagę wartość nominalną. Ale głębsze spojrzenie na to, co naprawdę pokazuje jego wieczną wartość i czynniki. Z szokującymi zwrotami akcji i głębokim i znaczącym przesłaniem jako finałowym haczykiem, Nieśmiertelność To naprawdę zapierające dech w piersiach, niesamowite i wyjątkowe przeżycie. To nie jest coś, czego można przegapić. Jest to niewątpliwie gra roku 2022 o milę.

READ  Kobieta z Queensland nie została zaproszona na przyjęcie weselne po weekendowym wieczorze panieńskim na wyspie Hamilton