Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

IPL 2021: Shane Warren atakuje Ravichandran Ashwin, Delhi Capitals przeciwko Kolkata Knight Riders, wiadomości krykieta

Gwiazda krykieta Ravichandran Ashwin po raz kolejny zdołała przezwyciężyć reakcje na „haniebne” zachowanie w indyjskiej Premier League.

Ravichandran Ashwin, koszykarz Delhi Capitals, po raz kolejny przetrwał kontrowersyjny ruch w indyjskiej Premier League, który australijski legenda krykieta Shane Warren nazwał „haniebnym”.

Ashwin trafił na pierwsze strony gazet w 2019 roku Zabrakło angielskiego mrugnięcia, Gus Butler pod koniec meczu zmienił zdanie na mecz IPL, a 35-latek znalazł się uwikłany w kolejne starcie na korcie.

Oglądaj każdy mecz sezonu VIVO IPL 2021 na żywo z FOX SPORTS na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

W 19. rundzie inningów Delhi na stadionie Sharjah Cricket we wtorek, Ashwin i jego kolega z drużyny Rishabh Pant wyruszyli na dodatkowy bieg po tym, jak rzucili kłody odbijające się od ramienia bramkarza.

Tim Southee, krawiec Kolkata Knight Riders, wykopał Ashwina jako następny i dał indyjskiemu jeleniu jelenia w drodze powrotnej do oddziału.

Bramkarz Kalkuty, Dinesh Karthik, musiał wkroczyć, gdy kapitan Ewen Morgan i Ashwin wymienili się ostrą walką na boisku.

Chociaż zachowanie Ashwina jest technicznie zgodne z prawami krykieta, jest to niewypowiedziana zasada, że ​​pałkarze nie powinni próbować biec po tym, jak piłka odbiła się od ich ciała.

Wypowiadając się w komentarzu, były nowozelandzki sprinter Simon Doll powiedział, że duet Capitals „naprawdę nie powinien był na to startować”, podczas gdy były kapitan Indii Sunil Gavaskar zgodził się, że „nietoperze generalnie nie biegną, jeśli uderzy w nich piłka”.

Ashwin wkrótce zemści się, usuwając Morgana, aby wciągnąć kaczkę w pościg i pożegnać kapitana przeciwnika.

Karthik omówił incydent po meczu: „Nie sądzę, aby Morgan doceniał bycie osobą, gdy piłka uderza w piłkę, oczekuje, że nie będą biegać z powodu ducha krykieta.

READ  Lionel Messi podpisuje kontrakt na Paris Saint-Germain, wiadomości transferowe, plotki, plotki, sprzedaż koszulek, Nike, Jordania, PSG, Barcelona

„To bardzo szara strefa, bardzo ciekawy temat. Mam na ten temat własne zdanie, ale mogę tylko powiedzieć, że cieszę się, że mogę grać w rozjemcę”.

Warren wyraził swoje oburzenie w mediach społecznościowych w środę wieczorem: „Świat nie powinien być podzielony w związku z tym i Ashwinem. To bardzo proste – to wstyd i nigdy nie powinno się to zdarzyć. Dlaczego Ashwin miałby znowu być tym facetem? Myślę, że (Morgan) był Ma pełne prawo do bycia wysłuchanym.”

Kalkuta ostatecznie wygrała trzema bramkami, aby podtrzymać nadzieje na finał, goniąc skromnego gola w 128 rundach z 10 piłkami do stracenia.

Indyjski hitler Nitish Rana strzelił najwyższe gole szybkim strzałem 36, podczas gdy Australijczyk Steve Smith złamał 39 w pierwszej połowie.

Morgan powiedział dziennikarzom po meczu: „Obydwie drużyny rozegrały mecz ostro. W upalny dzień wszystko może się kipiać. Na szczęście tak się nie stało. Wszyscy graliśmy we właściwym duchu”.

„To trudny mecz z Delhi Capitals. Pełne uznanie należy się naszemu trenerowi Brendonowi McCollumowi. To jego duch, jego mentalność i chłopcy są o tym przekonani”.

Delhi spotka się z Indianami w Bombaju w sobotę, a Persowie zmierzą się z królami Pendżabu jeszcze tego samego dnia.