Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak Justice Society: World War II tworzy JSA idealny dla filmów animowanych DC

To bardzo drobna przeróbka dla Black Canary, która naprawdę pomaga jej ustanowić ją jako centralną postać w tej wersji JSA.

„To, co Megan i Jeremy z nią zrobili, robiąc z niej twardszą brooklyńską laskę, było zdecydowanie fajne” – mówi producent nadzorujący Butch Lukic. „Jej postać z Hawkmanem była doskonała”. „Pewnego razu [we] Aktorzy wstawili i zwizualizowali to, naprawdę zeszli się razem ”.

Nie oznacza to, że Wonder Woman się zmieniła. Bohaterem filmu może być Flash Barry’ego Allena, ale Wonder Woman jest niewątpliwie jego sercem.

„Zbudowaliśmy film wokół Wonder Woman” – mówi Lukic. Funkcjonalnie jest liderem zespołu i solidnym kręgosłupem filmu. Fragmenty jej historii zostały zaadaptowane z wcześniejszej prezentacji przez Lukica serialu animowanego z czasów II wojny światowej, w którym Fitzmartin i Adams pomogli zbudować ten nowy świat, a aktorzy wypełnili linie. Fitzmartin mówi nam: „Stana (Katick, głos Wonder Woman) wyciągnęła go z ogrodu”.

Film pokazuje Barry’ego Allena (Matt Boomer) na początku swojej kariery superbohatera, gdy po raz pierwszy angażuje się w siłę szybkości, która przenosi go w czasie do II wojny światowej, gdzie spotyka Society of Justice w europejskim teatrze przygody w czasie wojny. Oczywiście duży wpływ na nią wywarły stare serie przygodowe i ich potomkowie Poszukiwacze zaginionej Arki, Z rdzeniem klasycznej (i lepszej) drużyny superbohaterów DC, na której stoją.

Lukic, który był fanem wojny, wiedział, jak chciał to czuć. „To wyraźnie fikcyjna wersja II wojny światowej” – mówi. „Ale chciałem zobaczyć czołgi, pojazdy i samoloty precyzyjne, jak powinny wyglądać”.

READ  Manicure Margot Robbie za 8,99 funtów zadziwi Cię