Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Olivia Newton-John jest „opłakiwana” po śmierci pielęgniarki zajmującej się rakiem

Olivia Newton-John opłakuje stratę pielęgniarki onkologicznej.

Plik tłuszcz gwiazda Na Instagram W tym tygodniu ogłaszamy śmierć Emmy Cohen, pielęgniarki w Olivia Newton John Cancer, Wellness and Research Centre, na początku tego miesiąca.

72-latek napisał: „Moje serce wciąż jest w szoku i zasmuca mnie wiadomość o nagłej utracie bardzo wyjątkowej Emmy Cohen”. „Emma opiekowała się mną w bardzo złym okresie mojego życia, kiedy byłem chory na jej oddziale w onjcancercentre w 2018 roku”.

„Zadbała o to, by mój pobyt był bezpieczny i wygodny, zawsze miała dla mnie praktyczne rady, wykazywała silne zdolności przywódcze i miała świetne poczucie humoru” – powiedziała piosenkarka i aktorka. „Była bystrą, energiczną i silną kobietą, która ma przed sobą świetlaną przyszłość. Wypełniliśmy naszą misję pomocy pacjentom w ich podróży z rakiem”.

Związane z: Komentarze córki ONJ skierowane przeciwko ekstremizmowi zostały skrytykowane

Newton John zakończył swój list słowami: „Emma miała życzliwego ducha i ciepłe i kochające serce – tęskniłbym za widokiem jej pięknej twarzy w centrum i wysłałbym wyrazy miłości i najgłębsze kondolencje jej przyjaciołom i rodzinie”.

Chociaż Newton John nie podał przyczyny śmierci Cohena, Australijskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Raka (CNSA) Reklama na Facebooku Zmarła po „krótkiej chorobie”.

„Z wielkim smutkiem informujemy naszych członków i szerszą społeczność pielęgniarską, że dyrektor CNSA Emma Cohen zmarła po krótkiej chorobie w piątek 9 kwietnia” – napisali. „Emma była energiczną i pełną pasji liderem, zaciekłą i inteligentną orędowniczką personelu pielęgniarskiego zajmującego się onkologią oraz jej pacjentów. Jej strata pozostawiła wielką dziurę w naszym społeczeństwie i w naszych sercach ”.

Związane z: ONJ zdradza, dlaczego nie boi się śmierci

„Zapewnimy odpowiednie uznanie wkładu Emmy w walkę z rakiem i społeczność w odpowiednim czasie oraz podzielimy się kondolencjami jej rodziny w imieniu Rady Dyrektorów” – czytamy w poście. „Wszystkim, którzy pracowali z Emmą, studiowali z nią i współpracowali z nią, wysyłamy najgłębsze uczucia szczerego współczucia”.

READ  Omar i Oz z The Block's potwierdzają swój spór z innymi gwiazdami serialu

Magazyn People podał, że u Newtona Johna pierwotnie zdiagnozowano raka w 1992 r. Według egzekutora w 2013 r. Ponownie pokonała raka. W maju 2017 r. Newtonowi Johnowi powiedziano, że rak rozprzestrzenił się na jej kości. W lutym powiedziała outletowi, że „czuje się świetnie”.

Ta historia pojawiła się pierwotnie Fox News Został tutaj opublikowany za zgodą.