Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Według nowego filmu dokumentalnego ojciec Britney Spears twierdzi, że ma demencję

W nowym filmie dokumentalnym BBC Bitwa o Britney, Pokazane są dokumenty wyjaśniające cel „opieki” nad gwiazdą muzyki pop, która uczyniła jej ojca, Jimmy’ego Spears, odpowiedzialnym za jej finanse, biznes i życie osobiste.

W dokumentalnych roszczeniach w tych formatach pan Spears wskazał, że jego 39-letnia córka cierpi na demencję, co uzasadnia kontrolę nad jej finansami.

Jednak fani zakwestionowali to twierdzenie, mówiąc, że Spears nie mógł rozwinąć demencji podczas wydawania czterech albumów, co spowodowało, że wyciągnął cztery World Tours of Energy i zagrał 248 koncertów w Las Vegas w okresie ochronnym.

„Nie ma sposobu, aby pacjent z demencją przemierzył cały świat, zatrzymał się w Vegas, nauczył się 27 numerów mieszanych jeden po drugim, kompletną choreografię. Nie kochanie, to się nie dzieje” – fanka Hayley Hermes, która jest częścią ruchu Frey Britney.

Dziennikarz Mobin Azhar, który badał kontrowersyjny konserwatywny przypadek Britney w filmie dokumentalnym, powiedział, że Spears zaznaczył okienko, mówiąc, że chodzi o „rozpoczęcie lub leczenie demencji”.

„Są jednak tylko dwie opcje” – powiedział Azhar.

„Britney może mieć demencję. Teraz nie jestem lekarzem, ale jeśli tak jest, świat o tym nie wie. Ale druga opcja jest w rzeczywistości bardziej zła”.

Związane z: Britney: Płakałam przez tygodnie dłużej niż doco

Związane z: Siostra Britney mówi, że moja mama „ją wykorzystuje”

„To jest pomysł, że nie ma demencji, ale zespół opiekuńczy zasugerował jej, że chce przez to przeforsować opiekę. A jeśli tak, to jest przerażające”.

Działaczka Britney’s Free Campaign, Megan Radford, mówi, że roszczenie oznacza, że ​​można ją umieścić w areszcie spadkowym, a nie testament zdrowia psychicznego, z którego nikt nie może zarabiać pieniędzy.

Powiedziała, że ​​Britney „najwyraźniej ani nie cierpi na demencję”, opisując przypadek jej ojca jako „oszukańczy”.

READ  Angelina Jolie stoi pokryta pszczołami dla National Geographic

Spears odmówił komentarza na temat zarzutów w filmie. Ale w przeszłości nalegał, że pracuje dla niej i poświęca się „jej ochronie”.

Guardianship został wprowadzony po burzliwym 2007 roku, kiedy Britney rozwiodła się z wspierającym tancerzem Kevinem Federline, 43 lat, ogoliła głowę, a samochód kamerzysty zaatakował spadochronem i wjechał do sanatorium.

Straciła również opiekę nad swoimi dwoma synami, 15-letnim Seanem i 14-letnim Jaydenem, i została przeniesiona do szpitala psychiatrycznego.

W tamtym czasie nalegano, aby opieka została stworzona w celu jej ochrony i uniemożliwienia ludziom czerpania z niej korzyści finansowych.

Ale dokument twierdzi, że prawnik Sam Ingham, zatwierdzony przez sąd od 13 lat, pobiera z majątku Britney 12.900 dolarów tygodniowo.

W ciągu ostatniego roku Britney walczyła o usunięcie swojego ojca ze stanowiska opiekuńczego na rzecz niezależnej strony trzeciej.

Porozmawia o tym publicznie w sądzie 23 czerwca.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany słońce Przedruk za zgodą