Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jay Richardson znów w roli głównej, Mitchell Stark

Osman Khawaja będzie musiał poczekać na swoją szansę na zajęcie piątego miejsca w składzie Australian Ashes, ponieważ pierwszy dzień akcji między Queensland a Australią Południową został wstrzymany z powodu mokrych plam na bramce.

Khawaja walczy z kapitanem Australii Południowej, Travisem Headem, o wolne miejsce w zakonie mrugnięć Ashes, a obaj mężczyźni desperacko chcą zaimponować Tarczy.

Australia Południowa wygrała na loterii i została wybrana do gry na stadionie Karen Rolton Oval w Adelajdzie, a Queensland chce objąć wczesne prowadzenie.

Były otwieracz Australii, Joe Burns, został odesłany za 17 ze 105, gdy został złapany na kwitach dostawy Davida Granta.

Gra została wcześniej anulowana.Źródło: Getty Images

Marnus Labuschagne i Bryce Street nadal utrzymywali stabilność statku, chociaż Labuschagne otrzymał linię ratunkową, gdy miał 21 lat, gdy piłka wystrzeliła z górnej części jego rakiety i wylądowała w bliskiej odległości od człowieka w rowku.

Jednak mokra plama na furtce spowodowała chaos, ponieważ Labuschagne został trzykrotnie uderzony w rękawicę i wymusił spotkanie między kapitanem a stewardami w celu omówienia kwestii bezpieczeństwa.

Najwyraźniej Labuchagny był sfrustrowany stanem stadionu i ostatecznie on i Sherett wzięli sprawy w swoje ręce, schodząc z boiska ruchem, który wywołał krytykę ze strony niektórych.

Były południowo-australijski gwiazdor Chad Sayers, który grał jeden mecz testowy dla Australii w 2018 roku, zasugerował, że gra powinna być kontynuowana, a bijacy powinni go pokonać.

Napisał na Twitterze: „Więc kiedy gracze uważają, że jest zbyt płaski, odchodzą?”.

Podjęto decyzję o zawieszeniu gry na następny dzień, aby przełożyć start z powodu prawie trzech godzin deszczu dzisiejszego ranka.

Queensland rozpocznie dzień drugi o godzinie 1-87, z Street na 45* i Labuschagne na 21*.

AUSSIE UPAŁ STYMULUJE NA STARC

Nadzieja Ashes, Jhye Richardson, pokazał we wtorek więcej swoich nowych umiejętności futbolowych, by wywołać krach na Tasmanii po tym, jak dzień wcześniej rozegrał jedną rękę z piłką w Zachodniej Australii w Hobart.

Wśród narastających narzekań, że odradzający się sprinter może zająć miejsce Mitchella Starka w teście otwierającym w Gabba, Richardson podniósł swój sezon Sheffield Shield do 20 bramek z wczesną skalpem trzeciego dnia po tym, jak zdobył już dwie bramki, by spadły drugiego dnia.

Drugi duet Richardsona przyjechał trzy razy z WA, zdobywając drugą nową piłkę, gdy ukończył 4-53 z 28 wzrostów, w tym 13 chłopców, wspierających jego osiem bramek w Gabba w zeszłym tygodniu.

Największe zawody w tym sporcie są tuż za rogiem, a Ashes można oglądać na żywo i bez reklam podczas gry. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Podcast – Debata Painegate i pierwszy jedenasty test w Australii. posłuchaj tutaj

LUB SUBSKRYBUJ ITUNES

lub Spotify

To był imponujący powrót Richardsona do czerwonej piłki, czołowego wicketistę Tarczy w tym sezonie, ze średnią 12,65 na wicketa i wyrzuceniem 42 biegaczy w 113 meczach w trzech meczach.

Jego kontrola i umiejętność zaczepiania odbijających sprawia, że ​​jest nieodpartą perspektywą na poziomie testu w porównaniu ze Starcem, który miał średnio 60 punktów w porównaniu z szóstką najlepszych pałkarzy w przegranej zeszłego lata serii z Indiami.

Starc również nie grał w czerwoną piłkę, odkąd przegrał tylko jedną małą bramkę w ostatniej przegranej NSW Shield z Queensland w kwietniu.

Richardson miał szansę na wygranie swojej drużyny w środę po półwiecznym niepokonaniu z kolegą z drużyny Ashes, Cameronem Greenem (52 ​​nie odpadł), pomagając WA zdobyć ogromne 259-punktowe prowadzenie pod koniec dnia trzeciego, kończąc na 4- 170 z dnia na zabawę.

Jordan Silk zdobył 73 gole jako jedyny opór Tasmanii, ponieważ gospodarze przegrali 9-62, spadając z 0-197 do 9-259, zanim awansowali do 317.

Ale WA będzie również potrzebowała wszelkich starań od Richardsona, po tym, jak Lance Morris doznał dodatkowego obciążenia w drugim dniu.

Po powołaniu Ashes, które wyszło prosto od szefa National Selection George’a Baileya, który był na gabba w zeszłym tygodniu, Richardson powiedział, że starał się nie „wywierać na siebie zbyt dużej presji”, gdy zbliżał się powrót testu.

„To jeden z największych koncertów, w jakich możesz być”, powiedział Richardson.

„To bardzo ekscytujące, ale skupiam się na tym, aby mieć pewność, że zrobię wszystko, co do tej pory zrobiłem, jeśli dostanę mecz.

„Nie chcę wywierać na siebie zbyt dużej presji. To świetna grupa, do której można być częścią.

„Chodzi po prostu o nie wywieranie na siebie zbyt dużej presji”.

Poprzedni Test Batsman wysyła wiadomość

Curtis Patterson strzelił sto lat przeciwko Victorii.Źródło: Getty Images

Kiedy w zeszłym tygodniu wybrano Team Australia, były pałkarz testowy Curtis Patterson otrzymał aktualizację w czasie rzeczywistym o tym, gdzie siedzi w kolejności, gdy planuje drogę powrotną na luźne greeny.

Brakujący w selekcji 11-osobowego składu, który liczy 26 osób, jeśli uwzględnisz grupę Ashes, kapitan NSW wezwał do dużych grup biegów, aby wepchnąć jego nazwisko z powrotem do miksu.

Bez pół wieku w pierwszych pięciu letnich rundach Sheffield Shields, wszystkie przeciwko Victorii, Patterson potrzebował solidnego wiercenia i produkcji, gdy we wtorek miało to największe znaczenie dla jego zespołu w SCG.

Opóźniony o dzień z Covidem, który uderzył w Wiktorię, zatrzymany przez deszcz, który kosztował jeden dzień w niedzielę, wybrałby trasę gości, gdyby nie 112. trafienie i pierwsza pompa Pattersona. Jego osiągnięcie pierwszego stopnia w X wieku było świadectwem tego, jak wiele to znaczy.

Curtis Patterson w drodze do 100 w SCG (fot. Mark Colby/Getty Images)Źródło: Getty Images

28-letni Patterson po raz szósty pokonał szybkiego wiktoriańskiego debiutanta Brody’ego Croucha, trafiając 100 z zaledwie 121 piłek, podczas gdy on i Jason Sangha, który zarobił pół wieku, trzymali Fixów z daleka po tym, jak James Pattinson zgarnął pierwsze trzy w NSW. ciasto.

Drizzle odpadał po obiedzie, gdy Patterson przekroczył prowadzenie swojego zespołu powyżej 150, a trójstronne partnerstwo z Sanghą pchnęło grę poza zasięg Victorii, unikając tego, co byłoby trzecią z rzędu stratą Shield dla Vics.

Kilka żywych kopnięć z jego setnego biegu wskazywało również na nacisk ze strony NSW, aby objąć prowadzenie w nadziei na potencjalne pokonanie Victorii i wygranie siebie.

Wiktorianie zostali wysłani na trybuny, aby znaleźć piłki, gdy Patterson i Sangha (72 l.) rozpoczęli atak w drugiej sesji, zanim kapitan został przyłapany na pokonywaniu jednej.

Ze swojej strony Pattinson zajął 5-71, gdy NSW ogłosiło herbatę na 7-285, różnica 247, gdy skończył się czas na wynik.

Pomimo kilku przerażających momentów dla Vicks, kiedy walczyli, w tym utraty szybkich czterech punktów, mecz zakończył się remisem.

James Pattinson kręcił dla Victorii (fot. Mark Colby/Getty Images)Źródło: Getty Images

Podczas swoich rund Patterson wyprzedził australijską legendę Boba Simpsona i awansował na 20. miejsce w większości rund Sheffield Shield w Nowej Południowej Walii, pokonując w tym czasie rundę 5,000 First Class.

Minęły prawie trzy lata od jego drugiego meczu testowego, w którym Patterson zdobył niepokonane 114 przeciwko Sri Lance, która pozostaje ostatnim meczem Australii.

READ  Wiadomości Formuły 1, Daniel Ricciardo, Max Verstappen, start z siatki, wynik