Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jimmy Butler, Miami Heat, Sun Sharania, Bernie Lee, Tense Moments, Report, seria Hit vs. Bucks

Agent Jimmy’ego Butlera podpalił Sun Sharania po tym, jak wybitny reporter NBA stwierdził, że gwiazda Miami Heat była w centrum momentów „hiper-napięcia” z sztabem i składem trenerów.

The Heat wchodzi do play-offów po wygraniu pięciu z sześciu ostatnich meczów i spotkaniu z Milwaukee Bucks w serii, która rozpocznie się w niedzielę. [AEDT].

Butler odegrał kluczową rolę w awansie Miami w tym sezonie po rozczarowującym początku, zakłóconym brakiem zawodnika.

Oglądaj najlepsze mecze NBA Playoffs, w tym każdy mecz z finałów konferencji NBA i finałów NBA na żywo z ESPN na Caio. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni >

Sobota, 22 maja

Sobota 22 maja

Curry pokonuje trójkę i dzwonek! | 00:42

Według Charanii Butler był w stanie pomóc Miami odzyskać siły pomimo dramatu zza kulis.

Powiedział: „Każdy, kto zna Jimmy’ego Butlera, rozumie, że to ktoś, kto chowa swoje serce w rękaw”. stadion.

„Nie boi się pokazać ludziom, jak się czuje. Miami idzie do finału w zeszłym roku i myślę, że było to dla wszystkich niespodzianką. To dodaje oczekiwań do tej serii i tego, jak Jimmy Butler uważa, że ​​powinni jechać”.

„Powiedziano mi, że za kulisami między Jimmy’m a sztabem szkoleniowym i grafikiem w różnych momentach były bardzo napięte chwile.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy koszykówki prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz !!!

Chociaż agent Butlera, Bernard Lee, natychmiast sprzeciwił się komentarzom Charanii, odpowiedział w mediach społecznościowych.

„Zamknij się, kurwa, kliknij przynętę, pogotowie ratunkowe, kawałek worka na śmieci ***. Nikt ci tego nie mówi, bo to nieprawda. Idź i znajdź czyjegoś asystenta, żeby wysłać SMS-a o: [sic] MRI lub inna ludzka katastrofa, którą chcesz być pierwszy. Nic nam tutaj nie jest – napisał na Twitterze.

READ  Wyniki pierwszej rundy, wyniki, aktualizacje, Benoit Pierre vs Cameron Norrie, czołgi, pakowanie, Rafael Nadal, Emma Raducano

Jeśli są „trudne” momenty, dramat nie wycieka na boisko, ponieważ Butler zdobył średnio 21,5 punktu, 7,1 asyst, 6,9 zbiórek i 2,1 przechwytywania po stronie Miami, która przez cały sezon przegrywała kilka punktów.

Butler sam przegapił 20 meczów, a Miami wygrał 33 z 52 meczów z nim na boisku w porównaniu do zaledwie 7 z 20 bez niego.

Tottenham wyeliminowany z wyścigu pucharowego NBA | 00:42