Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matthew J. Mashburn 1990-2021 | Wiadomości, sport, praca

Austin Town – Matthew J. Mashburn, lat 31, zmarł nagle we wtorek 18 maja 2021 r. Po wypadku przy pracy.

Urodził się 5 lutego 1990 roku w Lakeland na Florydzie jako syn nieżyjącej już Juanity May Mashburn.

Matthew ukończył Springfield High School w 2009 roku i uczęszczał do ITT Tech. Pracował na budowie dla SET Inc.

Matthew miał niezapomnianego ducha, który wywarł wrażenie na każdym, kogo spotkał. Był całym sercem lojalny wobec tych, których kochał, zawsze niosąc śmiech i szczęście, gdziekolwiek się udał. Kochał muzykę, przyrodę, ogrodnictwo, gotowanie, przebywanie na świeżym powietrzu i pogoń za zachodem słońca. Lubił robić zdjęcia, aby uchwycić te chwile w najpiękniejszy sposób przy każdej okazji. Miał silną etykę pracy i jest dumny z tego, że daje z siebie wszystko, co robi, we wszystkich aspektach swojego życia.

Matthew uciekł swojej ukochanej narzeczonej Kathleen Hilton z Austin Town; Jego psy, Red and Beags, które nazywali jego synowie; Rodzeństwo, Trenton Mashburn z Struthers, jego bliźniaczka Mika (Adriana) Mashburn z Północnej Limy i Aaron Williams z Petersburga; Trzej synowie, Mika Jr., Maverick Mashburne i Bentley Bachner; Jego dziadek Glenn Mashburn pochodzi z New Middletown. Ciotka Teresa Vick z Austin Town; Wujkowie, Daniel E. Mashburn z Teksasu i David C. Masborn z Youngstown; I wielu innych kuzynów i przyjaciół.

Jego babcia, Deloris Mashburn, poprzedziła go po śmierci. I dwóch wujków, Michael i Don Mashburn.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 24 maja 2021 r. W domu pogrzebowym Higgins Reardon w Kaplicy w Polsce. W niedziele rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do domu pogrzebowego w godzinach 13-16.

(Uwaga specjalna)

READ  Świat sportu: Bilbao podniosło listę miast-gospodarzy euro, wiadomości sportowe i najważniejsze wiadomości