Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Joe Root i Johnny Bairstow poprowadzili Anglię, aby zdobyć punkty w pościgu w 5. teście przeciwko Indiom, wyniki, wyniki, skróty i filmy

Para niepokonanych czwartych rund od stuleci do Joe Root A Johnny Bairstow Doprowadziło to Anglia Do rekordowego pościgu w piątym teście przeciwko Indie.

Root (142 nie odpadł) i Bairstow (114 odpadł) w połączeniu, aby zdobyć 269 razy niepokonany Anglia ścigała w sumie 378 osób, mając tylko trzy bramki Aby połączyć serię pięciu gier w dwie gry każda.

269. niepokonany Root and Bairstow był czwarty w czwartej rundzie meczu testowego i drugi najwyższy w rankingu w niepokonanych czwartych inningach od czasu Gordona Greenidge’a i Larry’ego Gomesa.

Czytaj więcej: Kyrgios śmieje się z pytań o garderobę po wygranej

Czytaj więcej: Oszałamiający powrót Ajali Tomljanovic na Wimbledon

Czytaj więcej: Kwestionowanie „pedantycznych” władców NRL jako najeźdźców Raiders

W pogoni za 378 Anglia pobiła swój stary rekordowy pościg, słynny 359, który biegł przeciwko Australii w Ashes 2019, kiedy Ben Stokes W pojedynkę uratował zwycięstwo ze szczęk porażki pod Headingley.

To była gorzka pigułka, by połknąć Indie, które wydawały się być gotowe do wygrania serialu przez większość przesłuchania. Po raz pierwszy Indie nie zdołały obronić ponad 350 egzemplarzy w swojej historii testów.

Pościg był czwartym w rankingu najlepszych 250 Anglii w 2022 roku, po spadku ich łącznych wyników z 279, 299 i 296 przeciwko Nowej Zelandii w serii trzech testów w zeszłym miesiącu.

Wszystkie cztery pościgi miały miejsce od czasu, gdy Anglia mianowała byłego kapitana Nowej Zelandii Brendon McCollum Jako trener testowy po katastrofalnych trasach w Australii i Indiach Zachodnich, z agresywnym podejściem zespołu, który odzwierciedla podejście trenera Kiwi podczas jego dni gry.

Bairstow został nazwany Człowiekiem Meczu za swoje genialne bliźniacze wieki, a praworęczny strzelił 589 razy z 578 piłek ze średnią 196 w ostatnich pięciu testach.

„Chodzi o to, aby uzyskać czynnik zabawy, nie bać się porażki i ponownie wywierać presję na przeciwnika”, powiedział Birstow o nowej mentalności zespołu pod McCollumem.

Hałaśliwa uroczystość Kohli po wielkim wybiegu

„Po drodze przegramy gry, ale pozytywna marka jest fajna do grania”.

– To zależy od graczy, co ułatwia mi pracę – powiedział kapitan reprezentacji Anglii Stokes.

„Kiedy masz jasność co do tego, co robimy w szatni, to sprawia, że ​​sumowanie jest takie proste. 378 Pięć tygodni temu byłoby to onieśmielające, ale wszystko jest w porządku”.

„Próbujemy przepisać sposób, w jaki gra się w eksperymentalny krykiet, zwłaszcza w Anglii.

„Wiemy, że chcemy tchnąć nowe życie w testowanie krykieta, a wsparcie, które otrzymaliśmy, było niesamowite. Przyprowadzamy nową grupę fanów do testowania krykieta. Chcemy zrobić wrażenie”.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych najnowszych wiadomości i ekskluzywnych treści z szerokiego świata sportu, zapisz się do naszego newslettera, klikając tutaj!

READ  Las Vegas Raiders pokonali LA Chargers, Indianapolis Colts przegrali z Jacksonsville Jaguarami, wyniki, wyścig posezonowy, wyniki i Pittsburgh Steelers