Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Region BSA dowiaduje się o działalności usługowej | Wiadomości, sport, praca

CANFIELD – Dystrykt Stambaugh, Boy Scouts of America, The Great Trail Council, był gospodarzem kolacji z wyróżnieniami i nagrodami dystryktu 2022, aby uhonorować 46 Eagle Scouts, którzy w 2021 roku otrzymali najwyższą rangę w Boy Scouts.

Tegoroczna kolacja, która odbyła się 26 czerwca w jadalni w Camp Stambo przy Livingwell Road, również uhonorowała kilku dorosłych wolontariuszy za ich służbę dla skautów na różnych stanowiskach. Nagrody przyznane na rok 2021 to Odkrywca Roku, Skaut Rodzinny Roku, Kapitan Roku, Skaut Roku oraz najwyższe wyróżnienie, jakie powiat może przyznać dorosłemu harcerzowi, Nagroda Dystryktu Zasługi.

W rejonie Stambaugh Great Trail Council, Boy Scouts of America obsługuje rodziny skautów w hrabstwach Mahoning, Trumbull i Eastern Portage poprzez 70 jednostek, które obejmują główne programy harcerskie w Ameryce – Cub Scouting, Scouts BSA i Adventure – z ponad 1000 więcej Młody mężczyzna i ponad 600 dorosłych wolontariuszy.

46 nagród Eagle Scout Awards otrzymanych w 2021 r. w Dystrykcie 46 reprezentuje projekt usług Eagle Scout, który zapewnił 7000 godzin prac społecznych, które przyniosły korzyści wielu miejscom w całym regionie.

• Nagroda Scouts of America Merit Work Award została wręczona Gregory Carbon z BSA Troop 9002 z Polski za pomoc w niesieniu pomocy osobie poszkodowanej w wyniku wypadku w lutym 2022 roku.

• Nagrody Wolontariusza, Nagroda Scoutera 2021, zostały wręczone Beth Harnishfeger z Boardman, która pełni funkcję Komisarza Okręgowego.

• Tegoroczny Family Scout został przedstawiony rodzinie Mansfield w rejonie Youngstown/New Springfield. Dennis, jego żona Beth i brat Walter zostali uhonorowani za lata służby w harcerstwie. Syn Dennisa i Beth, Dennis Jr. jest Eagle Scout i służy w Siłach Powietrznych.

• Nagrodą Cubmaster 2021 jest Rob Zedaker z Poland Cub Scout Pack 9044.

• Nagrodą skautingową za rok 2021 są Brad Lang z Mineral Ridge Scouts BSA Troop 4083 i Matt Smith z Ellsworth Scouts BSA Troop 9071.

READ  Parramatta Ailes pokonał Gold Coast Titans po kontrowersyjnym Ben-Sin do Juniora Paulo, Latrell Mitchell kontuzjowany w zwycięstwie Souths

• Dystryktalna Nagroda Zasługi, najwyższe wyróżnienie jakie Dystrykt może przyznać skauterowi, została przyznana dwóm osobom, Lisie Henry z Canfield Scouts BSA Troop 8025 i Stephanie Williams z Canfield Scouts BSA Troop 8115. Obaj laureaci służą nie tylko swoim jednostkom, ale ich jednostki. Przerwij z różnymi możliwościami.

Tegorocznej kolacji przewodniczył Kurt Hildebrand i wspierali ją Przewodniczący Postępu Okręgowego Byron Harnischweger, dr Steve Watts Harnischweger i Bill Moss.

Więcej informacji na temat wszystkich programów skautowych można znaleźć na stronie www.beascout.org lub na stronie Great Trail Boy Scout Council pod adresem www.gtcbsa.org.

Aby uzyskać informacje na temat wszystkich programów American Boy Scout w hrabstwach Mahoning, Trumbull i Eastern Portage, skontaktuj się z nadinspektorem hrabstwa Stambaugh Richardem Fallonem pod numerem 234-900-5895 lub wyślij e-mail na adres: [email protected] lub Stephen DiPaolo, dyrektor dystryktu Stambaugh pod numerem 330-773 -0415, wew. 230 lub wyślij e-mail na adres [email protected]

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej