Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Joel Selwood, komentarz Geelong vs Western Bulldogs, trafieni przeciwnicy, wideo, reakcje w mediach społecznościowych, kierownik ds. oceny meczu

Kapitan Geelong, Joel Selwood, może zagrać przeciwko Brisbane w przyszłym tygodniu po otrzymaniu grzywny za dwa oddzielne incydenty w piątek wieczorem.

Oficer przeglądu meczu Michael Christian wydał werdykt w sobotę po południu w dwóch incydentach z udziałem kociego weterana.

W pierwszym przypadku but Selwooda zetknął się z laską Taylora Duryei – co kosztowało Selwooda 2000 dolarów za brutalne zachowanie – a drugie dotyczyło Bailey Dale pod wodzą grupy graczy (1000 dolarów za złe zachowanie).

Streamuj wybrane programy Fox Footy w Kayo Freebies całkowicie za darmo w czerwcu, w tym AFL 360, On The Couch, Bounce i nie tylko. Nie ma karty kredytowej. bez myślenia. Zarejestruj się teraz za darmo>

Selwood zadzwonił do głowy Dale’a, ale incydent nie miał mocy wywołać ataku.

Wykroczenie definiuje się jako „zachowanie, które może zostać uznane za niedopuszczalne lub niesportowe przez innych uczestników meczu lub które ma wpływ lub może zaszkodzić reputacji jakiejkolwiek osoby, klubu lub NFL lub spowodować zdyskredytowanie gry w piłkę nożną ”.

Gdyby incydent został sklasyfikowany jako „rażące wykroczenie” – jak miało to miejsce w przypadku Orazio Fantasia Bena Strattona w 2019 r. – Selwood zostałby postawiony przed sądem.

Istnieje również kumulacyjny składnik kar za niewłaściwe postępowanie, które podlegają uznaniu MRO.

Buty Selwood są oceniane na trzcinę Duryea jako zaniedbany but do ciała o niskim wpływie.

Trójstronne przywództwo kotów odgrywało ważną rolę w boku Ekscytujące zwycięstwo nad psami w GMHBA ملعب, z 29 dotknięciami i 10 ukończonymi podaniami, ale dwie wizje krążące w mediach społecznościowych wywołały wezwania do działania przeciwko 33-latkowi.

Geelong zmierzy się z kolejnym pretendentem do pierwszej czwórki w rundzie 15, zmierzy się z Brisbane Lions w The Gabba.

READ  Finał Major League Soccer: Basil Zembillas popełnia błąd w swoim planie powitania fanów piłki nożnej w całym kraju