Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kalin Bunga, Cooper Cronk, Newcastle Knights, kontrakt, Adam O’Brien, Mitchell Pierce

Cuper Kronk poparł decyzję Rycerzy o zmierzeniu się z bocznym obrońcą Maronite, Calinem Bonga, przedłużając kontrakt Monstera, aby związać go z klubem na dłuższą metę.

Bunga podobno otrzymał propozycję objęcia roli i przywództwa Piątego i Ósmego Rycerza w ramach planu utrzymania go w Newcastle poza jego obecną umowę, która wygasa w 2023 roku, a Kroenke uważa, że ​​jest wart zainwestowania.

„Zajmę się Kalyn”, powiedział Kronk w NRL 360.

Oglądaj 2021 NRL Telstra Premier Championship na żywo i na żądanie bez przerw na reklamy podczas gry. Nowy w Kayo? > Pobierz bezpłatną 14-dniową wersję próbną już teraz i zacznij od razu przesyłać strumieniowo>

Spóźniona poczta: Wszystkie wiadomości o drużynie, porady SuperCoach, tajniki przed rundą 19

„Myślę, że ten dzieciak to dostał. Myślę, że w pewnym momencie wygra Dally M i może być człowiekiem, który podniesie trofeum dla Rycerzy Newcastle.

„Po prostu patrzę na jego ostatnie występy i to, co zrobił Newcastle po powrocie do Cowboys. Potem podoba mi się to, co powiedział na swojej pomeczowej konferencji prasowej na temat wyjazdu na obóz Origin. Powiedział, że chce zepsuć imprezę w NSW .

„Wystąpił w Origin III i odegrał dużą rolę w jego zepsuciu”.

Kronk wierzy również, że Bonga poradzi sobie z kapitanem, mimo że ma zaledwie 23 lata i przyznał, że liga rugby nie jest jego życiem daleko od boiska.

Więcej aktualności NRL

Zgadzamy się: Pantery podpisują kontrakt z odchodzącą gwiazdą Bronco Bangai Jr. do końca sezonu

Centrum transportowe: Bronco-Exile Bulldog Switch potwierdzony

odnowienie: Brisbane wyrywa miliony z ich listy. To, co robią dalej, jest krytyczne

cały czas: Pozycje do obsadzenia przez każdy klub NRL ze 114 niezakontraktowanych gwiazd

Sześć zespołów w wyścigu o pozyskanie Finucane | 03:03

„Ma wiele rzeczy… nie musisz żyć i oddychać futbolem 24 godziny na dobę” – powiedział Kronk.

READ  australia vs republika południowej afryki wyniki krykieta 1. test 2 dni reakcji gabba field furtka brisbane

„On ma swoje własne rzeczy poza boiskiem. Ale Kalin jest człowiekiem, którego Newcastle chce, kiedy wchodzi na trening i kiedy gra, wszystko kręci się wokół Footy’ego, a jeśli to robi, myślę, że jest człowiekiem Newcastle”.

Paul Kent uważa, że ​​zmiany zasad w ostatnich latach sprawiły, że model budowania klubu wokół rdzenia od dwóch do czterech gwiazdek stał się jeszcze ważniejszy.

Oglądaj ekskluzywne Wild Wests Fox League: Opowieści z Tiger Town za kulisami na żądanie na Kayo> Kliknij tutaj, aby obejrzeć

„Gra coraz bardziej przechodzi w ten model, w którym masz dwóch, trzech, czterech graczy, jeśli masz szczęście, i dwóch gwiazd, a potem po prostu umieszczasz zespół wsparcia” – powiedział Kent.

„To trochę jak koszykówka i (system z Melbourne), ale sposób, w jaki zmieniły się zasady w ostatnich latach, coraz bardziej się w ten sposób zmienia.

„Patrzysz na Manleya z Tomem Trbojeviciem i bez niego. To zupełnie inne zespoły.

„Więc sposób, w jaki gra się teraz toczy, to taki facet jak Kalin, który musisz zbudować wokół niego zespół i jest to teraz ważniejsze niż kiedykolwiek”.

Kronk nie wierzy jednak, że zbliżająca się umowa Bongi wpłynie na pozycję byłego kapitana Mitchella Pierce’a w klubie.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!!

„Myślę, że Mitchell (Pierce) tam zostaje” – powiedział Kronk.

„Ma roczną umowę w przyszłym roku i może kolejną po tym”.

„Myślę, że pogląd Bongi na to, że jest kapitanem i może grał na pięć-ósemce, może być po trzech latach na torze”.

Australijska gazeta „Brent Read” ujawniła szczegóły proponowanego przedłużenia umowy Bonga, która wejdzie w życie w 2024 roku.

„Ma dwie opcje w swojej umowie, więc w przyszłym roku faktycznie ma kontrakt, 2023 ma opcję, a 2024 ma wybór na swoją korzyść” – powiedział Reid.

Bangai podpisuje 3-letnią umowę z Bulldog | 03:21

READ  Australijski kryzys kontuzji, gdy Aaron Finch zranił się, Steve Smith, Cameron Green, wideo, najważniejsze informacje

„Oznacza to, że od 1 listopada może zacząć rozmawiać z rywalizującymi klubami. Rozmawiałem z jego ojcem w zeszłym tygodniu i powiedział, że Kalin nigdzie się nie wybiera. Chce wygrać zawody z Newcastle.

„Wybierze te dwie opcje, nie sądzę, żeby było to wątpliwe, ponieważ Kalin uwielbia być w Newcastle.

„Kapitanie, jeśli rozmawiasz z ludźmi z Rycerzy w ostatnich tygodniach, mówią, że teraz jest kapitanem, teraz jest prawdziwym kapitanem, zwłaszcza poza sezonem.

„Inną rzeczą jest granie pięciu ósemek, które mają dzieciaka o imieniu Billy Hodgson, którego podpisali z Anglii.

– Mają na nim wielkie przezwiska, a on jest obrońcą, więc myślę, że ich długoterminowym celem jest to, by został obrońcą, a Kalin został numerem 6.