Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kapitan Mitchell Marsh wpada w szał, gdy Australijczycy tracą wczesną bramkę – T20I NA ŻYWO

Kapitan Mitchell Marsh wpada w szał, gdy Australijczycy tracą wczesną bramkę – T20I NA ŻYWO

Australijski otwieracz Josh Inglis upadł na początku drugiego T20I przeciwko Indiom Zachodnim na torze Adelaide Oval, pozostawiając w drugim na 4.

Australijczyk z Australii Zachodniej oddał mocny strzał w stronę Jasona Holdera, po czym rzucił piłkę w kierunku Johnsona Charlesa z głębokiej kwadratowej nogi.

Kapitan Mitchell Marsh szybko zdobył 29 punktów, po czym błędnie uderzył potężnego napastnika z Indii Zachodnich Alzarriego Josepha w środkowej bramce, a Holder mocno chwycił piłkę.

Pozycja meczowa: Wyniki, statystyki i wiele więcej!

Kapitan Indii Zachodnich Rofman Powell wygrał losowanie i został wybrany jako pierwszy do gry w kręgle w stolicy Australii Południowej. Spencer Johnson został dodany do grającej jedenastki, a lewy szybki melonik rozegra swój pierwszy międzynarodowy mecz na własnym boisku.

Australia będzie chciała objąć prowadzenie bez punktów w serii T20I przeciwko Indiom Zachodnim na stadionie Adelaide Oval, ale będzie musiała to zrobić bez gwiazdorskiego melonika Seana Abbotta.

Abbott został wykluczony z pozostałych dwóch meczów po kontuzji barku w pierwszym T20I w Hobart, który Australia wygrała 11 runami.

Chociaż Abbott z zawodu jest melonikiem, to właśnie na boisku wystąpił, gdy zdobył cztery czwórki i zakończył grę w kręgle z wynikiem 1-41 po czterech overach.

Cricket Australia potwierdziło, że Xavier Bartlett zajmie miejsce Abbotta w drużynie, choć dołączy do składu dopiero na finałowe T20.

Oglądaj Australia kontra Indie Zachodnie w Kayo Sports. Każdy Test, ODI i T20I jest dostępny na żywo bez przerw reklamowych podczas gry. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Abbott doznał kontuzji barku podczas pierwszego T20 przeciwko Indiom Zachodnim. (Zdjęcie: Simon Storzacker/Getty Images)Źródło: Getty Images

Więcej zasięgu

Szybka pięćdziesiątka Warnera w przełomowym meczu oszołomiła Windies w szalonej bójce, która trwała 415 runów

Tematy do dyskusji: Pojawia się mało prawdopodobne rozwiązanie problemu toalet; Kluczowa decyzja jest kosztowna, ponieważ egzotyczne taktyki zostają zniszczone

READ  Kapsułki piłkarskie dla szkół średnich | Wiadomości, sport, praca

Australijczycy wysyłają przypomnienie reszcie świata po historycznej porażce

Australijczycy są niepokonani w ostatnich trzech meczach T20I w Adelajdzie i bez wątpienia będą chcieli kontynuować tę passę, chcąc objąć prowadzenie w serii.

Jeśli chodzi o Indie Zachodnie, historia z pewnością nie jest po ich stronie, ponieważ od 1993 roku na stadionie Adelaide Oval nie udało im się pokonać Australii we wszystkich trzech formatach.

Jednak najbardziej będą podekscytowani tym, jak blisko byli pokonania Australijczyków w Hobart.

Tymczasem Josh Inglis ponownie rozpocznie odbijanie u boku Davida Warnera po dobrych występach tej pary w piątek w Hobart.

Podczas otwarcia serii przeciwko Indiom Zachodnim Inglis pobudził swojego wewnętrznego Joe Roota, odwracając jedną ze swoich pierwszych dostaw przez kordon poślizgu, uzyskując znakomitą bramkę.

Podczas rozmowy z Fox Cricket po rzucie Inglis został zapytany, co by się stało, gdyby podczas próby oddania strzału piłka nie dotarła tam, gdzie się spodziewał.

„Jesteś pijany” – odpowiedział ze śmiechem.

Wiadomości zespołowe

Australia XI: Josh Inglis, David Warner, Mitchell Marsh (c), Glenn Maxwell, Marcus Stoinis, Tim David, Matthew Wade (tydzień), Adam Zampa, Spencer Johnson, Jason Behrendorff, Josh Hazlewood.

Indie Zachodnie XI: Brandon King, Johnson Charles, Nicholas Pooran (tydzień), Shai Hope, Rovman Powell (c), Shirvan Rutherford, Andre Russell, Romario Shepherd, Jason Holder, Akil Hussain, Alzarri Joseph.

Śledź całą akcję drugiego T20I między Australią a Indiami Zachodnimi na naszym blogu na żywo poniżej!

Nie widzisz bloga? Kliknij tutaj