Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Karim Afghani: zdobywca nagrody Filmfare Middle East Award

Krem afgański.

Pan Karim zdobył nagrodę „Best in Fashion” za Filmfare Middle East 2022 — sezon 3 programu Arab Asia Starz. Zwyciężyli jurorzy tacy jak Rizwan Sajjan, założyciel i prezes Danube Group, Lara Sharif, projektantka mody i Bosco Martis, najsłynniejszy choreograf Bollywood. Głosuj na pana Karima za jego najlepszy i najbardziej elegancki wygląd roku.

Karim jest wszechstronnie utalentowanym artystą, modelem, aktorem i osobą wpływającą na media społecznościowe mieszkającą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która ma wielu zwolenników na całym świecie. Kiedyś powiedział w wywiadzie dla Zee News: „Dziękuję moim fanom na Instagramie i TikToku”. Karim jest bardzo uroczy i kochany przez swoich fanów w mediach społecznościowych. Niedawno w grudniu 2022 roku otrzymał nagrody od WeTel Dubai Palm Jumeirah i uhonorowany przez Sonu Sooda, bollywoodzkiego aktora i Arbaaza Khana, brata Salmana Khana.

Karim jest jedyną osobą z Afganistanu jako artysta i influencer, która ma ogromne grono fanów w mediach społecznościowych, takich jak TikTok i Instagram.

Jest pasjonatem swojej pracy. Mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wiele zrobił Reklamy telewizyjne i albumy muzyczne. Kareem występował także w reklamach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Sharjah TV, Abu Dhabi TV, Sama Dubai, Ministerstwo Zdrowia i Prewencji – ZEA MENA TikTok, AUS Sharjah, Riyad Bank Arabia Saudyjska, DEWA, ​​​​Ajman City Center, Ajman Marsa i wiele więcej. Regularnie aktualizuje swoje media społecznościowe o wpisy i śledzi aktualne trendy. Karim współpracował z wieloma markami i jest ambasadorem wielu organizacji. Karim to piosenkarz nowej generacji, który podbił serca milionów swoją najnowszą arabsko-angielską piosenką rapową Xiaomi UAE.

Karim podziękował swoim widzom i fanom za swój sukces i obiecał, że w przyszłości będzie lepiej. Jest bardzo pracowity i oddany. Karim regularnie tworzy filmy, aby doskonalić swoje umiejętności i przyjmować różne trudne role.

READ  Holly Vallance spotyka Donalda Trumpa, a fani są zszokowani

Ten młody człowiek prowadzi luksusowe życie i prezentuje luksusowy styl życia w swoich mediach społecznościowych oraz spotyka znanych ludzi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pan Karim od dzieciństwa pasjonuje się modelingiem i stylem życia. Nigdy nie porzucił marzeń o zostaniu supergwiazdą i aktorem w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zagrał w ponad 85 reklamach międzynarodowych marek, billboardach (ADECT), Bollywood (Race 3) i Hollywood (będąc częścią filmu Jackie Chana „Vanguard”), współpracował z różnymi markami i piosenkami z albumów.

Pan Karim jest najbardziej znany ze swojej osobowości i ma wielu fanów w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Tiktok.

Instagram:- https://instagram.com/kareem_afghani?igshid=YmMyMTA2M2Y=

TIK Tok: https://www.tiktok.com/@mr_kareem?_t=8Wc9MHyn4vB&_r=1

Nagrodzony tytułem „MR KRÓLEWSKI 2021”

A ostatnio zdobył nagrodę Filmfare Middle East Award 2022 „BEST IN FASHION” Sezon 3 Arab Asia starz

Najlepszy Influencer w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – wygrali Sonu Sood i Arbaaz Khan – gwiazdy Bollywood

Wierzy w siebie i świecącą gwiazdę w Dubaju

Treść sponsorowana