Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kate Middleton przeżywa poważną porażkę po zdiagnozowaniu raka

Kate Middleton przeżywa poważną porażkę po zdiagnozowaniu raka

W 1981 roku Michael Colburn, ówczesny prywatny sekretarz księcia Karola, próbował przygotować nieśmiałą i niedoświadczoną Lady Dianę Spencer na przyszłe życie: „Od teraz możesz otrzymać pamiętnik na trzy lata i zapisywać, co robisz. ” Co musisz zrobić – Trooping the Colour, Ascot, Order of the Garter – a będziesz wiedział, gdzie być i jakiego dnia.

Obecność królewska może oznaczać wiele rzeczy – wspaniała, wyrafinowana, przesadna – ale jest też żmudnie przewidywalna i miażdżąca duszę.

Instrukcje Colburna były trafne kilkadziesiąt lat później, kiedy Kate Middleton, bezrobotna mieszkanka Chelsea i właścicielka najczęściej używanej w okolicy bieżni i lokówek, przygotowywała się do poślubienia księcia Williama.

Gdyby księżna wyjęła swój pamiętnik w te ekscytujące dni przedślubne, mogłaby planować te same wydarzenia – kłus, ascot bla bla bla – tylko mogła dodać jedno własne większe wyjście.

Od lat Kate wykorzystuje pierwsze miesiące każdego nowego roku na wypuszczenie nowego, dużego, odważnego dzieła w swojej przełomowej twórczości dla najmłodszych.

Zabierzmy zatwierdzony przez księżniczkę Annę galop w dół ścieżki pamięci.

W styczniu 2020 roku Kate przeprowadziła ankietę „Pięć wielkich pytań”, w której wzięło udział 500 000 Brytyjczyków w przełomowej ankiecie na temat stanu wczesnego dzieciństwa.

Początek 2021 roku okazał się nieco trudny ze względu na podstępne rozprzestrzenianie się pewnego wirusa i fakt, że ktoś musiał się pojawić, aby zdezynfekować Klejnoty Koronne.

W czerwcu tego roku Kate założyła Royal Early Childhood Foundation. (Warto zauważyć, że William nie ma własnych podstaw.)

W lutym 2022 r. program ponownie wystartował, gdy księżna udała się do Danii na dwudniową wycieczkę, aby poznać wiodące na świecie podejście tego skandynawskiego kraju. Czy świat mógłby zobaczyć, jak przyszła królowa zsuwa się po śliskim zboczu? Naprawdę, to była przyjemność.

Do lutego 2023 r. (zauważasz tutaj pewien wzór?) zadebiutuje kampania Fundacji Shaping Us, ogólnokrajowa kampania reklamowa i komunikacyjna, której celem jest zmiana sposobu rozumienia wczesnego dzieciństwa.

READ  Sarah Ali Khan wspomina żart Saifa Ali Khana, Amritę Singh: „Moja matka podniosła ręce i zaczęła krzyczeć…” | Bollywood

W marcu 2023 roku księżna Walii odwiedziła miasto, aby jej Swinging D*cks podniosły wzrok znad terminali Bloomberg i zwróciły uwagę na utworzenie zespołu biznesowego dla początkujących, w skład którego wchodzą bank NatWest, brytyjski gigant ubezpieczeniowy Aviva, Ikea i Lego. Grupa.

Aby udowodnić, że drugorzędny dyplom z historii sztuki nie jest wyłącznie dekoracyjny, w marcu napisałem także artykuł dla wybitnych „Financial Times”. Wzywając grupę zadaniową: „Musimy już teraz inwestować we wczesne dzieciństwo, jako zaliczkę na rzecz naszej zbiorowej przyszłości”.

(W przerwie od zwykłego harmonogramu w listopadzie 2023 r. odbyło się pierwsze sympozjum Shaping Us, które zgromadziło wielkie nazwiska oraz niezłomne osobistości ze świata nauki i polityki. To kwestia między wami a waszym Panem, czy wierzycie uczestnikom sympozjum, sir Tony’emu Blairowi i byłemu przywódcy konserwatystów, Lordowi William Hague stanowią „Wielki” lub „Dobry”).

Jak więc widać, jeśli chodzi o pracę Princess, z biegiem lat przecierała szlaki, stawiała pierwsze kroki i coraz więcej czasu spędzała na wydarzeniach z doktorantami i sługusami, częściej niż ze zwolennikami Instytutu Kobiet i regionalistkami. Lordowie porucznicy.

Tak naprawdę, skoro jest kwiecień, powinniśmy byli regularnie organizować duże wydarzenie dla pierwszoklasistów, podczas którego będę miała okazję entuzjastycznie kibicować pracy Kate. (W wersji krótkiej – The Early Years wygląda jak grupa zabaw założona przez żonę wiejskiego pastora przy użyciu drewnianych klocków, ale w rzeczywistości jest to kompleksowy projekt skupiający się na zmianie paradygmatu w całej Wielkiej Brytanii, którego celem jest zasadniczo poprawa zdrowia psychicznego i rozwoju emocjonalnego dziecka całe pokolenie).

Z wyjątkiem oczywiście roku 2024, który jak dotąd okazał się rokiem, w którym zasady, precedensy i forma wychodzą na jaw, podczas gdy Buckingham i Pałac Kensington próbują ustalić, jak wprowadzić monarchię, gdy dwóch ich dyrektorów, jak są znani, walczyć z rakiem.

READ  Cukiernia Woda Bydgoszcz Wyspa Młyńska Piekarnia Bar Polska

Pod koniec ubiegłego miesiąca, gdy Kate ujawniała przed kamerą, że ma raka, księżniczka wyglądała na coraz bledszą wersję swojej zwykłej pogodnej osobowości, a emocjonalne, psychiczne i fizyczne skutki nie tylko diagnozy, ale także operacji jamy brzusznej były namacalne.

Duża część tego ciężaru polega na tym, jak „wyjaśnić wszystko George’owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”.

Jest tego sporo i właśnie przez to przechodziła księżniczka przez ostatnie dziesięć tygodni.

Chociaż znajduje się to na samym końcu listy obaw, wisienką na torcie jest to, że dynamika budowy z wczesnych lat została nagle zatrzymana.

Jest jasne, że Enterprise nadal działa i sytuacja nie uległa całkowitemu zatrzymaniu tylko dlatego, że Kate nie może zostać wysłana w celu sporządzenia raportu, mając na sobie fioletowy kombinezon.

Poza tym, mimo że Kate była na zwolnieniu lekarskim, nie wygląda na to, że była całkowicie nieobecna w biurze. W styczniu, kiedy po raz pierwszy ogłoszono, że księżna przejdzie operację brzucha (podczas której lekarze odkryli jedynie, że ma raka), „Niedzielny Times”.Redaktorka Royal Roya Nikha poinformowała, że ​​Kate była przygotowana na „pracę w łóżku” i że „współpracownicy nalegają, aby jej praca nie ustała”.

Jednak wpływ operacji i diagnozy na jej wczesne lata – coś, w co Kate jest głęboko zaangażowana i co nabrało prawdziwego impetu – jest nieunikniony.

Kate musiała pokonać długą drogę, żeby tu dotrzeć.

Przez lata, które upłynęły od ślubu Williama i Kate, księżna udowodniła, że ​​jest biegła w kupowaniu pięknych kapeluszy, rodzeniu upragnionych dzieci i czarujących dyplomatach z klasy średniej na nudnych przyjęciach przy drinku, zawsze ściskających w dłoni szklankę zwykłej wody z kranu.

Jednak dopiero dzięki Heads Together, wspólnej inicjatywie na rzecz zdrowia psychicznego stworzonej z Williamem i księciem Harrym w 2016 r., a następnie rozwojowi jej zainteresowania zdrowiem psychicznym już we wczesnych latach życia, Kate naprawdę zaczęła udowadniać, że może osiągnąć więcej. niech się to dla niej skończy, niż mogłaby zobaczyć.

READ  Jak polska reżyserka Wanda Jakubowska wykorzystała własne doświadczenia z Auschwitz do stworzenia „matki wszystkich filmów o Holokauście” - The Calvert Journal

Pomimo tego szylkretowego początku, w miarę upływu tego roku kariera księżniczki królewskiej nie przypominała żadnej przyszłej księżniczki ani królowej w historii – kobiety na drodze do zmiany pokolenia.

Wielka, odważna zmiana w kraju z pewnością przebije HRH wylewaną z tyłu Jaga w celu oficjalnego otwarcia Centrum Wodnego Midlands, jeśli chodzi o wpływ, prawda?

Wciąż nie do końca rozgryzłam ostatnie wydarzenia – widzisz, rok 2024 miał być spokojnym rokiem, w którym żadna z członkiń rodziny królewskiej nie spieszyła się do wyjścia ani nie robiła sobie prawej piersi w telewizji.

Powinniśmy cieszyć się rokiem, w którym doradcy królewscy będą mogli niestrudzenie posługiwać się metaforami morskimi (zwykła żegluga, spokojne fale, stabilne w czasie), aby wyjaśnić, jak wygląda sytuacja w murach pałacu.

ale nie. Rak ma nie tylko król Karol, ale także księżna Walii, co zrobiło się gorące w następstwie eksplodującego braku części zamiennych i towarzyszących temu konfliktów, pozostawiając monarchię na skraju upadku.

Biorąc pod uwagę, ile czasu zajęło Kate dotarcie do punktu, w którym ma na swoim koncie tę imponującą profesjonalną bestię, myślę, że jesteśmy jej winni przynajmniej przyznać, że na samym dole listy osobistych i rodzinnych skutków jej diagnozy znajduje się: ogromne niepowodzenia zawodowe, przed którymi stoi także teraz.

Kiedy będzie zdrowa, pełna energii i rozgrzeje szczypce przed kolejnym wielkim sympozjum, świat – i jej pamiętnik – będzie tu na nią czekać.

Daniela Elser to królewska pisarka, redaktorka i komentatorka z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Przeczytaj powiązane tematy:Kate Middleton