Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Katie Price odsłania swoje naturalne włosy na wakacjach w Portugalii

Katie Price pokazała wczoraj swoje naturalne krótkie włosy na Instagramie, kiedy opalała się podczas wakacji w Portugalii.

42-letnia gwiazda, która obecnie spędza wakacje ze swoim narzeczonym Carlem Woodsem, ujawniła, że ​​jej przyjaciele kazali jej „objąć” jej krótkie plony.

Była supermodelka wyglądała na szczęśliwszą niż kiedykolwiek, pokazując swoje plecy w krótkim filmie i przyznała, że ​​„lubi” swój naturalny wygląd.

Związane z: Katie Price prosi o pomoc z synem Harveya, który waży 180 kg

Oznaczyła fryzjera odpowiedzialnego za wygląd nagich pleców, podpisując wideo: „Byłam przekonana, że ​​będę dziś wieczorem iść na łono natury i przytulić moje krótkie włosy. Uwielbiam to! Co o tym myślicie?”

Katie była zasypywana komentarzami, ponieważ fani zgodzili się i pochwalili jej „ krótszą ”.

Ktoś napisał: „To sprawia, że ​​wyglądasz bardziej atrakcyjnie. Ten wygląd przedłużania włosów to lata 90-te”.

Związane z: W środku przełomowego roku Katie Price

Inny skomentował: „Wyglądasz o wiele lepiej z krótkimi włosami i bardzo schludnie”.

A trzeci napisał: Uwielbiam na tobie krótkie włosy! House of Power ”.

Potem przychodzi inny słońce Katie ujawniła, że ​​kręci dokument o peruce z łysieniem plackowatym.

Gwiazda telewizyjna chce zająć się piętnem związanym z łysieniem i łysieniem – chorobą autoimmunologiczną, która powoduje wypadanie włosów na całym ciele. Źródła podają, że to temat bardzo bliski jej sercu.

Informator telewizyjny ujawnił: „Peruki odegrały ważną rolę w karierze Katie.

„Ma ogromną kolekcję w domu i często polega na przedłużaniu włosów, aby poczuć magię. W zeszłym roku była leczona z powodu łysienia stresowego.

Związane z: Katie Price pokazuje prawdziwe zęby po usunięciu licówek

Źródło dodało: „Ale pokazała swoje naturalne włosy na swoim kanale YouTube, a ostatnio w programach telewizyjnych, a reakcja fanów dała jej taki impuls”.

„Katie wie, że wypadanie włosów jest drażliwym tematem dla wielu ludzi. Ma nadzieję, że mini-dokument zdejmie z tego zasłonę i pomoże ludziom, którzy mogą czuć, że cierpią”.

READ  Poprawiona wersja klasyka opery pekińskiej na scenie w Yifu Theatre

W 2020 roku Bryce rzuciła wyzwanie fanom za kulisami, gdy 500 doczepianych włosów zostało wszytych w jej skórę głowy, ujawniając, że bez nich czuła się „łysa”.

Niedawno gwiazda przeszła kurację na włosy za 5000 dolarów po stresie związanym z bankructwem, który zostawił ją z ogromną łysiną.

Była modelka powiedziała, że ​​stres jej życia – w tym posiadanie pięciorga dzieci – powodował wypadanie włosów.

Katie powiedziała: „Mam przedłużanie, odkąd skończyłem 18 lat, co się stało, ponieważ lubię mieć upięte włosy, wyciągnęłam włosy w ten sposób, mam pięcioro dzieci, byłam pod wpływem stresu”.

„Wiele osób, które znam, rozciąga się, ale zobaczysz tutaj, mam – powiedziałbym, właściwie łysy.

„Wydaje się, że moje włosy nie rosną. Teraz mam ciemniejsze włosy, które widzisz częściej. Tutaj są po prostu takie łyse. Nie wiedziałem, że dziewczyny mogą mieć (przeszczep włosów)… i dlatego tu jestem. „

Ta historia pojawiła się pierwotnie słońce Został tutaj opublikowany za zgodą.