Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kawaler Lukey Gilbert i Irina Srbinowska Małżeństwo!

Marta Jarry dla Daily Mail Australia

11:56 10 marca 2023 Zaktualizowano o 13:45 10 marca 2023

Kawalerowie Lucky Gilbert i Irina Srbinowska są oficjalnie małżeństwem.

Samotna para wzięła ślub w Melbourne w piątek, gdzie odbyli intymną ceremonię w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Para podzieliła się dobrą nowiną we wspólnym poście na Instagramie, który przedstawia słodki moment, w którym Loki całuje swoją pannę młodą przy ołtarzu.

„Najszczęśliwszy dzień w naszym życiu” – para podpisała zdjęcie, dodając hashtagi: #Mr & Mrs #irenaslockyinlove.

Na zdjęciach 32-letnia Irina wyglądała olśniewająco w sukience z odkrytymi ramionami z długim szlakiem i powiewającym welonem.

Loki, lat 32, wybrał klasyczny czarny smoking z białą koszulą i lakierowanymi butami.

Para została zalana gratulacjami od swoich słynnych przyjaciół, a koleżanka Bachelorette Laura Brien napisała: „Gratulacje dla was dwojga”.

Były kawaler Jamie Nicholson napisał: „Gratulacje, kochane ptaki!” Podczas gdy Beck Judd dodał: „Gratulacje”.

Pan młody Tilf Williams poślubił od pierwszego wejrzenia: „Gratulacje, przyjacielu”, podczas gdy gwiazda Bachelorette Marie Vitorino dodała: „Gratulacje”.

Woohoooooo tak, jesteś !!!! gwiazdy Elise i Matt z The Block napisali. Gratulacje piękne przyjaciółki. Tak więc, tak szczęśliwy dla was obojga, ale tak smutny, że nie mogliśmy przyjść, aby świętować z wami obojgiem… Kocham was oboje.

Para została zalana gratulacjami od swoich słynnych przyjaciół, a współgwiazda Laura Braine napisała: „Gratulacje dla was obojga”.

Szczęśliwa para, która poznała się w randkowym serialu Channel Ten, ogłosiła swoje zaręczyny w czerwcu.

„Pani Gilbert ma dla niej piękny pierścionek” – podpisała post Irina.

Zaręczyli się przed wodospadem Mackenzie w Parku Narodowym Grampians i pocałowali się przed wodospadem po tym, jak Locky zadał pytanie.

Para miała na sobie dresy i kurtki bomberki, co sugerowało, że wędrowali po okolicy.

Irina pokazała również swój wspaniały diamentowy pierścionek zaręczynowy, który pochodził z Larsen Jewelry.

Szczęśliwa para, która poznała się w randkowym serialu Channel Ten, ogłosiła swoje zaręczyny w czerwcu. Zaręczyli się przed wodospadem Mackenzie w Parku Narodowym Grampians i pocałowali się przed wodospadem po tym, jak Loki zadał pytanie.
Irina skomentowała post: „Pani Gilbert ma dla niej piękny pierścionek”.

Wiele gwiazd reality show zamieściło w komentarzach swoje życzenia, w tym Dom Thomas z Love Island, The Bachelorette Anna Heinrich, była Bachelorette Georgia Love i jej mąż Lee Elliott oraz gwiazda Survivor David Genat.

Dzieje się tak po tym, jak para kupiła swój pierwszy wspólny dom w Perth.

Para podzieliła się ekscytującymi wiadomościami na Instagramie, informując fanów, że wkrótce rozpoczną remont.

Kupiliśmy dom!! Niech uroczystości rozpoczną się od żalu, niech zaczną się remonty” – napisali Loki i Irina.

Zajęło nam trochę czasu znalezienie naszego idealnego (marzenia o remoncie) domu w naszej ulubionej lokalizacji, ale dotarliśmy tam i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy uczynić go naszym domem.

Loki zadeklarował swoją miłość do Eriny w The Bachelor w 2020 roku, wybierając ją zamiast wicemistrza Belli Farless w finale.

Para powiedziała dalej, że są szczęśliwi, że w końcu zapuścili korzenie po długich podróżach, odkąd zakochali się w serialu.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co przyniesie nam przyszłość i tak dobrze jest w końcu zapuścić korzenie po wszystkich naszych podróżach” – napisali.

„Teraz niech rozpocznie się renowacja, ale najpierw wypij szybkiego, uroczystego drinka lub dwa”.

Wiadomość pojawiła się zaledwie miesiąc po tym, jak para złagodziła rozmowę o rozstaniu po tym, jak dziwnie przestali obserwować się nawzajem na Instagramie.

Plotki o rozstaniu pojawiły się po raz pierwszy w styczniu, po tym jak Irina ogłosiła, że ​​zostawiła Lokiego w Perth i wróciła do rodzinnego Melbourne.

Dzieje się tak po tym, jak para kupiła swój pierwszy wspólny dom w Perth

Bliscy przyjaciele pary powiedzieli wcześniej Daily Mail Australia, że ​​nie byliby zaskoczeni, gdyby zerwali, kiedy ona wróciła do Melbourne i zdecydowała się zachować dyskrecję.

Twierdzili również, że Irina była „bardziej zdenerwowana niż zwykle przez ostatnie kilka tygodni”.

Rozmawiając z Daily Mail Australia w kwietniu, Loki zaprzeczył zarzutom separacji.

„W ogóle się nie śledziliśmy” – powiedział, najwyraźniej nieświadomy tego, że Irina tymczasowo zablokowała go na Instagramie.

Irina przeprowadziła się z Perth do Melbourne w styczniu, po tym jak powiedziała fanom, że „walczy o bycie z dala” od swojej rodziny w Victorii.

Wiadomość pojawiła się zaledwie miesiąc po tym, jak para złagodziła rozmowę o swoim rozstaniu po tym, jak dziwnie przestali obserwować się nawzajem na Instagramie.

Para poznała się w 8. sezonie The Bachelor w 2020 roku, gdzie Locky wybrał Irinę zamiast aspirującej modelki z Instagrama, Belli Varelis.

W odcinku SAS Australia, nakręconym w 2021 roku, Loki walczy ze łzami, bo nie wyobraża sobie życia bez Iriny.

Loki i jego koledzy rekruci mają za zadanie napisać „list śmierci” – wiadomość dla swoich bliskich na wypadek ich śmierci – w ramach brutalnego psychologicznego wyzwania.

Podczas gdy wyzwanie zostało skierowane do SAS Australia w celach dramatycznych, podobne listy zostały napisane przez prawdziwych żołnierzy Sił Specjalnych z pola bitwy na wypadek, gdyby nie wrócili do domu żywi.

Loki miał się rozpłakać, gdy czytał swoją wiadomość pozostałym rekrutom.

„W ogóle się nie śledziliśmy” – powiedział, najwyraźniej nieświadomy tego, że Irina tymczasowo zablokowała go na Instagramie.

Zaczął: „Moja droga, najlepsza rzecz, jaka mi się przydarzyła w całym moim życiu, Irina”.

Kocham Cię bardziej niż mogę powiedzieć. Najważniejsze nie są moje pragnienia i ambicje, tylko nasza wspólna przyszłość. Bez ciebie nie mam nic.

Australijska gwiazda Survivor nadal ujawnia znaczenie rodziny w swoim życiu.

Proszę, powiedz mojej mamie i Boone’owi, mojej siostrze, że bardzo ich kocham i za nimi tęsknię, a kiedy wrócę, postaram się pozostać w kontakcie. Powinno być więcej rodziny w moim życiu i to zaczyna się ode mnie.

Loki zakończył mówiąc: Irina, jesteś dla mnie wszystkim. Nie mogę się doczekać, aby spędzić z tobą resztę życia. Tak bardzo cię kocham. Loki.

W odcinku SAS Australia nakręconym w 2021 roku Loki walczy ze łzami, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez Iriny.
READ  Bindi Irwin powraca w mediach społecznościowych po przerwie w zakresie zdrowia psychicznego