Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sudbury’s Bloom 3 oferuje w sobotę mnóstwo „akustycznej różnorodności”.

Sudbury’s Bloom 3 oferuje w sobotę mnóstwo „akustycznej różnorodności”.

Festiwal muzyczny w soboty w Place des Arts i Townehouse Tavern, prezentujący różnorodność muzyczną

Treść artykułu

Meksykańsko-kanadyjski raper, piosenkarz i organizator imprez. Peruwiańsko-kanadyjska piosenkarka, idolka Sudbury’s. Międzykulturowa energia fuzji z Toronto. Energetyzująca tradycyjna muzyka polska i wschodnioeuropejska. i oryginalny popowy soul.

Reklama 2

Treść artykułu

Wszystko to i jeszcze więcej zostanie podkreślone podczas Boreal’s Bloom Festival 3 w sobotę w Sudbury’s Place des Arts i Townehouse Tavern.

„Bloom Festival NLFB ma na celu uczczenie różnorodności kulturowej i dźwiękowej w muzyce, po dwóch dobrze przyjętych edycjach w 2019 i 2020 roku”

– napisali organizatorzy w oświadczeniu.

„NLFB zaprasza zarówno fanów muzyki, jak i imprezowiczów do przyłączenia się i świętowania powrotu tego wyjątkowego wydarzenia”.

– Rozpocznie Boom 3, Thea May, kanadyjska piosenkarka pop i autorka tekstów z Atikameksheng Anishnawbek (niedaleko Sudbury). Jej ostatecznym celem jest wykorzystanie jej muzycznego wpływu, aby pomóc społecznościom i ludziom Pierwszego Narodu swoim głosem, zdolnościami artystycznymi i doświadczeniami z prawdziwego życia.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

uciec (2021) to efekt współpracy artysty hip-hopowego z Toronto, Troya Jonkera, i jest kontynuacją Zabarwienie (2020), również z udziałem Junkera.

Boogát to kanadyjsko-meksykański muzyk z Quebecu z certyfikatami Juno i ADISQ, który łączy hip-hop z muzyką latynoską, taką jak Cumbia, Salsa, Reggaeton i nie tylko.

Syn rodziców imigrantów z Paragwaju i Meksyku, urodził się w Quebec City i wychował w Beauporte Beach. W 2001 roku przeniósł się do Montrealu, gdzie rozpoczął karierę zawodową.

READ  11 przestępnie odrzuconych filmów hindi, które musisz obejrzeć przed końcem 2021 r

Boogát i zespół postawili na nogi cały tłum na letnim festiwalu NLFB w 2019 roku i wniosą tę samą zaraźliwą energię do Bloom 3.

Boogát zakończy imprezę na Place des Arts, wysyłając pełen energii tłum na oficjalny klubowy występ po godzinach w Townehouse Tavern.

Reklama 4

Treść artykułu

Patricia Cano to wielokrotnie nagradzana peruwiańsko-kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Pochodzący z Sudbury Kano jest absolwentem Uniwersytetu w Toronto. W 2001 roku Tomson Highway — wiodący kanadyjski dramaturg, powieściopisarz i kompozytor Cree — zaprosił Kano do wspólnego występu w kabarecie jego piosenek. To zapoczątkowało współpracę artystyczną, która trwa do dziś.

W październiku 2017 roku Cano wydała swój drugi album studyjny Madre Amiga Hermana, zawierający oryginalne kompozycje w języku hiszpańskim, angielskim i francuskim.

– „Nie chodzi tylko o muzykę. W głębszy sposób chodzi o związek między kulturami” – mówi Tangy Robars, lider Mosquito Bar. Mosquito Bar to odświeżające i niepowtarzalne brzmienie stworzone w wielokulturowym centrum Toronto. Ich brzmienie łączy w sobie piękną i oryginalną mieszankę muzyki ukraińskiej, bałkańskiej, irackiej, bliskowschodniej i celtyckiej muzyki francuskiej.

Reklama 5

Treść artykułu

Projekt rozpoczął Tangi Robars, kiedy poznał przybyszów Yurę z Ukrainy i Ahmeda z Iraku. W czerwcu 2016 roku, podczas spotkania w północnym Ontario, spotykali się codziennie w lesie, aby wymieniać się melodiami i rytmami oraz uczyć się nawzajem.

Podczas zabawy mieszkańcy prowincji Ontario Mosquitoes radośnie ucztowali na wielokulturowej grupie, która zainspirowała ich nazwę.

Po prawie dwóch latach trio przybyło z wybitnym skrzypkiem Fathi Negmem, świeżo przybyłym z Algierii, dodając swój charakterystyczny smak do miksu dźwiękowego.

READ  Dyskusja weekendowa - 23 października 2021

– Stworzony przez nieustraszoną polską piosenkarkę Ewelinę Ferenc, tancerkę Allę Stasiuk i multiinstrumentalistkę Martę Solek. Polky, czyli „Polki”, połączyła wspólna pasja do niejednoznacznego i optymistycznego wschodnioeuropejskiego stylu muzycznego.

Reklama 6

Treść artykułu

Wraz z kanadyjskimi muzykami Polky wnosi swoje oryginalne brzmienie do tradycyjnej muzyki wschodnioeuropejskiej, dodając unikalny kanadyjski i wielokulturowy smak. Grupa zabierze Was w muzyczną podróż do Polski, tygla Europy Wschodniej i Środkowej, z muzycznymi wpływami ukraińskimi, żydowskimi i słowackimi.

– Impreza będzie kontynuowana w The Townehouse Tavern (206 Elgin St.) po zakończeniu występów na Place des Arts. Eksperymentalny zespół rockowy Bendero & Mars z Sudbury wystąpi na Townehouse Stage. Bendero & Mars składa się z trzech szczęśliwych przyjaciół, ich osobowości są nieuchwytne, a ich muzyka jest nie z tego świata. Według zespołu, zespół powstał w głębi złamanych kości i rozpalonej miłości.

Informacje o biletach

W nlfb.ca/ticketsorganizatorzy oferują specjalny pakiet dla Bloom 3: pełny bilet na festiwal i koszulkę NLFB 50th Anniversary za 65 USD.

W przeciwnym razie pełne bilety na festiwal kosztują 50 USD; Bilety na pokaz po godzinach kosztują 15 USD (w przedsprzedaży) i 20 USD przy wejściu.

Wszystkie ceny zawierają HST.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę nlfb.ca lub skontaktuj się z zespołem Bloom 3 pod adresem [email protected] lub pod numerem 705-674-5512.

[email protected]

Twitter: @SudburyStar

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderacja komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się na stronie. Prosimy o merytoryczne i pełne szacunku komentarze. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja wątku komentarzy, który obserwujesz, lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. Odwiedź nasze Wytyczne dla społeczności, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat dostosowywania ustawień poczty e-mail.

READ  Bali deportuje obywateli Polski, żeby popisać się zakazem Nayibi

Dołącz do rozmowy