Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michelle Yeoh żyje spokojnie w apartamencie za 1500 funtów za noc

Michelle Yeoh żyje spokojnie w apartamencie za 1500 funtów za noc

Alison Boshoff dla The Daily Mail

01:46 10 marca 2023, aktualizacja 01:48 10 marca 2023

Obecnie przebywa w Los Angeles i czeka, aby zobaczyć, czy jej niesamowita kariera zostanie ukoronowana Oscarem w najbliższą niedzielę.

Ale następnym przystankiem na trasie Michelle Yeoh po rozdaniu nagród Hollywood jest w rzeczywistości Londyn.

60-letni Yeoh od początku roku mieszka spokojnie w apartamencie za 1500 funtów w luksusowym hotelu w Londynie, kręcąc wersję musicalu Wicked.

Będzie zajęta w Elstree – wraz z Arianą Grande, Cynthią Erivo i Jeffem Goldblumem – co najmniej do lipca, ponieważ Universal kręci film w dwóch częściach za długo.

To strasznie dużo obsługi pokoju!

Ładnie – dobrze! Michelle Yeoh od początku roku mieszka spokojnie w apartamencie za 1500 funtów w luksusowym hotelu w Londynie, kręcąc wersję musicalu Wicked.

Według reżysera Johna M. Chu, Project: Wicked zostanie podzielony na dwa filmy w odstępie jednego roku

Przyjaciele mówią, że Yeoh radziła sobie z rozstaniem z wieloletnim partnerem Jeanem Todtem, milionerem zarządzającym sportami motorowymi, wskakując do samolotu, aby odwiedzić go w ich domu w Paryżu przez większość weekendów (a kiedy nie może, odwzajemnia przysługę).

Pracowała również z trenerem wokalnym, aby dopracować swój występ jako Madame Morehy, ponieważ nie była pewna, czy potrafi śpiewać, przyjmując tę ​​​​rolę.

Ale Yeoh jest panią odnowy.

Zaczynała jako tancerka i jako nastolatka opuściła Malezję, aby zamieszkać w Londynie, zanim uraz kręgosłupa spowodował, że zaczęła marzyć o zostaniu baletnicą.

Przerzuciłem się na filmy akcji. A kiedy stare problemy z kręgosłupem powróciły, zaczęła szukać bardziej dramatycznych ról.

Ze swoją pasją do mody, diamentów i pikantnych margarit Yoh była gwiazdą tego sezonu nagród; A jej przyjaźń z współgwiazdą Jamiem Lee Curtisem wydaje się rozczulająco prawdziwa w Air Kiss Land.

Curtis kupił jadeitowy pierścionek od Tiffany po tym, jak aktorce spodobał się pierścionek, który nosiła, i oboje byli zadowoleni ze swoich sukcesów.

NADCHODZĄCE: Ariana Grande zagra Glindę w filmach Wicked (na zdjęciu w grudniu 2018 r.)
Aktualności: Filmowa adaptacja broadwayowskiego musicalu będzie miała swoją premierę 25 grudnia 2024 i 25 grudnia 2025 roku.
Gatunek: Yeoh był gwiazdą tego sezonu nagród; A jej przyjaźń z współgwiazdą Jamiem Lee Curtisem wydaje się rozczulająco prawdziwa w Air Kiss Land

Yoh idzie łeb w łeb w wyścigu do Oscara z nominowaną do nagrody Tarr Cate Blanchett i byłaby pierwszą Azjatką, która zdobyłaby nagrodę dla najlepszej aktorki, gdyby jej się to udało.

READ  Zegarki Otsuka Lotec firmy Jiro Katayama skupiają się na mechanice

(Przeczytałem nawet poważną analizę opartą na horoskopach obu kobiet, która sugerowała, że ​​będzie to rok Yeoh.)

Jeśli jej rola Evelyn przekonała ją w filmie Everything Everywhere Every Time, wypatruj jej zegarka na rękę, gdy obnosi się ze swoim małym złotym mężczyzną – został zaprojektowany dla niej przez szwajcarską markę Richard Mille i zawiera diamenty, szafiry, złotego smoka i feniksa .

Wyprodukowano tylko 20 egzemplarzy, które kosztowały 750 000 funtów.