Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michelle Yeoh żyje spokojnie w apartamencie za 1500 funtów za noc

Alison Boshoff dla The Daily Mail

01:46 10 marca 2023, aktualizacja 01:48 10 marca 2023

Obecnie przebywa w Los Angeles i czeka, aby zobaczyć, czy jej niesamowita kariera zostanie ukoronowana Oscarem w najbliższą niedzielę.

Ale następnym przystankiem na trasie Michelle Yeoh po rozdaniu nagród Hollywood jest w rzeczywistości Londyn.

60-letni Yeoh od początku roku mieszka spokojnie w apartamencie za 1500 funtów w luksusowym hotelu w Londynie, kręcąc wersję musicalu Wicked.

Będzie zajęta w Elstree – wraz z Arianą Grande, Cynthią Erivo i Jeffem Goldblumem – co najmniej do lipca, ponieważ Universal kręci film w dwóch częściach za długo.

To strasznie dużo obsługi pokoju!

Ładnie – dobrze! Michelle Yeoh od początku roku mieszka spokojnie w apartamencie za 1500 funtów w luksusowym hotelu w Londynie, kręcąc wersję musicalu Wicked.

Według reżysera Johna M. Chu, Project: Wicked zostanie podzielony na dwa filmy w odstępie jednego roku

Przyjaciele mówią, że Yeoh radziła sobie z rozstaniem z wieloletnim partnerem Jeanem Todtem, milionerem zarządzającym sportami motorowymi, wskakując do samolotu, aby odwiedzić go w ich domu w Paryżu przez większość weekendów (a kiedy nie może, odwzajemnia przysługę).

Pracowała również z trenerem wokalnym, aby dopracować swój występ jako Madame Morehy, ponieważ nie była pewna, czy potrafi śpiewać, przyjmując tę ​​​​rolę.

Ale Yeoh jest panią odnowy.

Zaczynała jako tancerka i jako nastolatka opuściła Malezję, aby zamieszkać w Londynie, zanim uraz kręgosłupa spowodował, że zaczęła marzyć o zostaniu baletnicą.

Przerzuciłem się na filmy akcji. A kiedy stare problemy z kręgosłupem powróciły, zaczęła szukać bardziej dramatycznych ról.

Ze swoją pasją do mody, diamentów i pikantnych margarit Yoh była gwiazdą tego sezonu nagród; A jej przyjaźń z współgwiazdą Jamiem Lee Curtisem wydaje się rozczulająco prawdziwa w Air Kiss Land.

Curtis kupił jadeitowy pierścionek od Tiffany po tym, jak aktorce spodobał się pierścionek, który nosiła, i oboje byli zadowoleni ze swoich sukcesów.

NADCHODZĄCE: Ariana Grande zagra Glindę w filmach Wicked (na zdjęciu w grudniu 2018 r.)
Aktualności: Filmowa adaptacja broadwayowskiego musicalu będzie miała swoją premierę 25 grudnia 2024 i 25 grudnia 2025 roku.
Gatunek: Yeoh był gwiazdą tego sezonu nagród; A jej przyjaźń z współgwiazdą Jamiem Lee Curtisem wydaje się rozczulająco prawdziwa w Air Kiss Land

Yoh idzie łeb w łeb w wyścigu do Oscara z nominowaną do nagrody Tarr Cate Blanchett i byłaby pierwszą Azjatką, która zdobyłaby nagrodę dla najlepszej aktorki, gdyby jej się to udało.

(Przeczytałem nawet poważną analizę opartą na horoskopach obu kobiet, która sugerowała, że ​​będzie to rok Yeoh.)

Jeśli jej rola Evelyn przekonała ją w filmie Everything Everywhere Every Time, wypatruj jej zegarka na rękę, gdy obnosi się ze swoim małym złotym mężczyzną – został zaprojektowany dla niej przez szwajcarską markę Richard Mille i zawiera diamenty, szafiry, złotego smoka i feniksa .

Wyprodukowano tylko 20 egzemplarzy, które kosztowały 750 000 funtów.

READ  Rozwód Leonarda DiCaprio z Camilą Morrone w wieku 25 lat ujawnia niewygodną prawdę