Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kentucky Fried Chicken sprowadza 11-daniową restaurację do Sydney?

Kentucky Fried Chicken sprowadza 11-daniową restaurację do Sydney?

Na światowym wydarzeniu KFC zrobiło coś zupełnie innego niż jeden z ich najpopularniejszych elementów składu i myśleli, że fani z tego powodu „oszaleją”.

Jak brzmi dla ciebie zakurzona pałeczka z Kentucky w kolorze złotym?

Niesamowity? Tak.

A co, jeśli został posypany komosą ryżową?

La Di Da Drumstick (znana również jako Fried Gold) to jedna z 11 wyjątkowych potraw, które fani KFC mogą spróbować w ramach pierwszej międzynarodowej restauracji fast food w Sydney.

Opracowany we współpracy z Chef Patron i właścicielem Neil Sidney. Restauracja, Nellie Robinson (znana również jako Król Australii), fani Kentucky Fried Chicken zabiorą się w zupełnie inną kulinarną podróż, podczas której najlepsze dania pułkownika wznoszą się na nowe wyżyny w teatralny i zabawny sposób.

Jedenaście dań będzie zawierało słynne pozycje i składniki menu KFC, a jednymi z najbardziej „oszałamiających” są świeca bulionowa, która dosłownie topi się, pozwalając zanurzyć ciasto ziemniaczane w „wosku”.

Innym szalonym daniem jest Tongue Twister, który polega na podniesieniu talerza i liżeniu twarzy pułkownika, aby delektować się smakami pomidorów KFC, sałaty i majonezu paprykowego.

Są też „zwykłe” dania, takie jak doładowane skrzydełka, gotowane na węglu drzewnym, kurczak popcorn z zupą selerową i gnocchi z grzybami i bazylią.

„Chcieliśmy przenieść naszego słynnego Kentucky Fried Chicken na wyższy poziom, aby zaprezentować świeżą, wysokiej jakości żywność, której codziennie używamy w naszych restauracjach” – powiedziała news.com.au Kristi Woolrich, dyrektor ds. marketingu w Kentucky Australia.

„[So] Czy jest lepszy sposób niż stworzenie wrażenia odkurzania w cyklu la-di-da 11.

„Menu degustacyjne zaprezentuje nasze najpopularniejsze pozycje menu w dekadencki i zaskakujący nowy sposób poprzez pierwsze na świecie doświadczenie kulinarne, o którym wiemy, że nasi fani oszaleją”.

Powiedziała, że ​​chociaż nie chce zbyt wiele rozdawać, fani będą mieli „prawdziwą zabawę”.

„To jest światowej klasy i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dla fanów KFC i gwarantuję, że nie będą zawiedzeni”.

READ  Rosyjskie sankcje nadal obciążają słabą gospodarkę i społeczeństwo Europy

Właścicielka restauracji Nelly Robinson określiła tworzenie cyklu odkurzania jako „spełnienie marzeń”.

„Jako odwieczny fan KFC, robienie 11-daniowych degustacji z ich ulubionymi pozycjami w menu i przenoszenie ich na wyższy poziom było spełnieniem marzeń” – powiedziała Nelly.

„W przypadku menu wziąłem 11 dań z KFC i ponownie wyobraziłem sobie, jak powstały smaki i tekstury, wykorzystując moje doświadczenie w odkurzaniu menu, aby naprawdę zachwycić fanów”.

Jedynym minusem tego nowego projektu jest to, że będzie trwał tylko trzy noce – od 1 kwietnia do 3 kwietnia.

Sesje usuwania kurzu będą odbywać się każdego wieczoru o godzinie 17:00 i 20:30 w tajnym miejscu w Aleksandrii w Sydney.

Za 75 USD za osobę, goście otrzymają 11 dań wraz z doskonałymi winami, które pasują do każdego przysmaku la di da.

Aby mieć pewność, że zyski idą na dobry cel, KFC przekazuje 100 procent zysków swoim partnerom filantropijnym: The Black Dog Institute, ReachOut Australia i Whitelion.

Fani Lucky KFC zostaną powiadomieni, jeśli przybędą na miejsce podczas wieczornej degustacji KFC, która odbędzie się 23 marca.

Wszystkie szczegóły, w tym lokalizacja i miejsca siedzące, zostaną udostępnione gościom po potwierdzeniu rezerwacji.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.