Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kim jest żona Hideki Matsuyamy Mai? Poznaj tajemniczego partnera, sekretne wesele

Hideki Matsuyama przeszedł do historii na Mistrzostwach 2021, stając się pierwszym Japończykiem, który wygrał ważny turniej golfowy w Augusta National w stanie Georgia.

Po otrzymaniu prestiżowej zielonej kurtki mistrza 2020Matsuyama, Dustin Johnson, powiedział kilka rzadkich słów o swoim życiu prywatnym, a mianowicie o swojej żonie Mei i córce Kanna.

„Myślałem o nich cały czas” – powiedział Matsuyama przez swojego tłumacza.

Matsuyama zakończył kwiecień 2021 r., Uzyskując łącznie 10 punktów poniżej wartości nominalnej, Pokonanie wicemistrza USA Willa Zalatoresa. To jest później Świętowała na zielonej trawie puszką Shota Hayafuji.

„Jestem naprawdę szczęśliwy, że dobrze się z nimi bawiłem” – kontynuował Matsuyama ze swoją rodziną.

W sierpniu 2017 roku Matsuyama zaszokował media po ujawnieniu, że on i jego żona Mei potajemnie pobrali się w styczniu tego roku. W lipcu para powitała również swoją córkę.

Omawiając niespodziewane objawienie, Matsuyama powiedział, że nikt nie interesował się jego osobistymi sprawami w przeszłości.

„Nikt tak naprawdę nie zapytał mnie, czy jestem żonaty, więc nie musiałem odpowiadać na to pytanie”. Matsuyama powiedział wtedy, według Golf.com: „Ale czułem, że po PGA będzie dobry czas, ponieważ urodziło się nasze dziecko i myślę, że byłby to dobry czas. Aby poinformować wszystkich ”.

Profil Matsuyamy w PGA Tour zawiera listę żony Mei i córki Kanny, a także jego łączne zarobki w karierze w wysokości 33,2 miliona dolarów.

Dodając do tajemnicy żony Matsuyamy, wózkiem gwiazdy golfa w World Champion Challenge 2016 była kobieta imieniem Mi Inwi – choć nie jest jasne, czy kanister jest tą samą osobą co jego żona, czy też mają to samo imię.

Sportowiec pochwalił ówczesną obudowę kanistra za utrzymywanie go w spokoju pod presją.

„Kiedy robi się ciężko, czasami pochylam głowę i zachowuję spokój” – powiedział Matsuyama według USA Today. „Ale Mei zawsze był pozytywnie nastawiony przez cały czas, nawet w dziewiątce, i dawał mi pozytywne wibracje, co naprawdę pomogło mi się przyłączyć”.

READ  Polska może „przyjąć 1 milion więcej uchodźców” z Ukrainy

– New York Post