Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2021: Brisbane Broncos v Penrith Panthers, zapowiedź 6 rundy

Minęły mniej niż dwa lata, odkąd Brisbane było wygodnym zwycięzcą w tym meczu, ale wygląda na to, że minęła era po sezonie, w którym Penrith uciekła z liceum premiera, a Bronco skończyło z drewnianą łyżką.

Pantery są nadal w stanie wysokiej gotowości w 2021 roku, ponieważ rozczarowali się ostateczną dużą stratą, uderzając w Cowboys (24-0), Bulldogs (28-0) i Sea Eagles (46-6), jednocześnie wyrywając nokaut. . Pokonaj rządzące Melbourne i uciekaj późno, aby zdrowo wygrać z Czytelnikami.

Tymczasem Brisbane odniosło do tej pory tylko jedno zwycięstwo, pokonując Bulldogs 24-0 w ich poprzednim starciu w Suncorp.

A ta data oznacza, że ​​tylko najodważniejsi z mentorów lub najbardziej jednooki fani Bronco będą wspierać gospodarzy, aby wygrać tutaj … ale zdarzyły się dziwne rzeczy.

Zniszczony

Wiadomości drużynowe

Dziki koń: Piąty Anthony Milford zostaje upuszczony, a jego miejsce zajmuje Brody Croft, podczas gdy Tessie New ustępuje miejsca Jesse’emu Arthursowi w centrach.

Wioślarz pleców Ben Teo ma przejść operację w tym tygodniu i będzie nieobecny przez co najmniej 12 tygodni po kontuzji bicepsa przeciwko Rabbito. Ethan Pollmore zajmuje jego miejsce na ławce.

Patrick Carrigan wraca z zawieszenia na śluzy, popychając Tevitę Pangai jnr do drugiego rzędu, a Jordana Ricky’ego na ławkę.

Lamparty: Rachunek za czyste zdrowie był kulminacją naprzód po wygranym w zeszły piątek 10-30 zwycięstwach z rywalami o tytuł Canberra i Evan Cleary, i cieszył się luksusem mianowania tego samego 17-tego, który zmierzy się z Brisbane.

Jedynymi graczami Penrith, którzy są obecnie odsunięci na bok, są obrońcy Dylan Edwards (ręka, runda 8) i prostytutka Abby Corwacao (nadgarstek, runda 8-10)

Klucz do meczu

Brody Croft – Jaromi Louai: Gdy Anthony Milford płaci cenę, ponury początek Brisbane spada na Croft, aby powstrzymać jednego z najlepszych twórców gier NRL. Louay szybuje i prowadzi w lidze w zdecydowanej próbie podania w zeszłym sezonie, uzyskując siedem w pierwszych pięciu rundach tego roku. To jego ósma próba asysty zmieniła mecz Canberry na korzyść Penrith w zeszły piątek wieczorem.

READ  Micheluzzi kradnie na NSW Open, zamyka Order of Merit - PGA Australii

Croft walczył o zapewnienie sobie miejsca w drużynie Brisbane od czasu przeprowadzki na północ od Melbourne. Nawiązanie owocnej współpracy z młodą połową Tomem Durdenem pomogłoby obrócić fortunę jego i Brisbane.

Atak statystyk

Największa przepaść statystyczna między tymi partiami po pięciu rundach dotyczy obrony. Brisbane otrzymało 25,4 punktów na mecz i 31,75 punktów z czterech dotychczasowych porażek. Tymczasem Penrith w całym sezonie uzyskała w sumie tylko 26 punktów. Zdobycie punktów za Bronco nie będzie tutaj łatwe.

Zmierzać do NRL Pick’Em I daj się wygrać co tydzień w wysokości 100 000 $ w gotówce!