Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta podziela brutalną reakcję na jąkanie

Poruszanie się po aplikacjach randkowych może być trudnym zadaniem – zwłaszcza gdy w zamian chcesz wyłudzić informacje.

Jedna z kobiet wpadła w panikę, kiedy napisała do mężczyzny, z którym korespondowała, jąkając się i otrzymała odpowiedź, która w zamian ją niepokoiła.

Bumble widzi, jak dziewczyny najpierw wysyłają SMS-y do faceta, aby rozpocząć rozmowę, a Florence Simpson podzieliła się niegrzeczną rozmową, którą przeprowadziła z jednym facetem w mediach społecznościowych, po tym, jak był dla niej niegrzeczny.

Otwierając giełdę, skorzystałem z pytania, na które przysięgałem, aby rozpocząć rozmowę – ujawniając, że wcześniej otrzymywała „zabawne” odpowiedzi z meczów.

Związane z: Brutalny ostateczny cios X daje jej 10 milionów dolarów

Brzmi: „Cóż, wyobraź sobie to. Idziesz do dużego (brytyjskiego supermarketu) Tesco i pytasz, czy czegoś nie chcę. Mówię„ zaskocz mnie ”. Co idziesz do domu?”.

Można śmiało powiedzieć, że zdecydowanie nie spodziewała się odpowiedzi, którą otrzymała, ponieważ mężczyzna bezlitośnie zasugerował pozbycie się Slimfasta.

Po zakończeniu rozmowy Flo odpowiedziała „Jamila”, po czym zadzwoniła do swojego partnera na Twitterze.

Udostępniła zrzut ekranu z ich rozmowy i powiedziała: „Nie lubisz po prostu mężczyzn. Nie oceniaj mojego pytania otwierającego, cóż, zazwyczaj otrzymujesz zabawne odpowiedzi!”.

Związane z: Wykrywanie męskiego oszustwa przez sprzedawcę

Po swoim wpisie podała drugi tweet: „Chciałabym to powtórzyć, ponieważ niektórzy ludzie tego nie rozumieją.

„Nie obchodzi mnie, czy on nie uważa, że ​​mój typ ciała jest atrakcyjny. Interesuje mnie, że został świadomie wybrany, żeby pasował do mnie tylko po to, by być dla mnie niegrzecznym”.

Od tego czasu jej tweet rozprzestrzenił się na Twitterze, a ponad 29 000 polubiło jej post i setki komentujących, wyrażając swoje poparcie dla Flo, jednocześnie dzieląc się odrzuceniem odpowiedzi mężczyzny.

READ  Znaleziono martwą parę w łóżku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla

Nie warto nawet jechać do Big Tesco. Ktoś zażartował.

Związane z: Brutalna sztuczka zerwania Millenialsów została ujawniona

„Bardzo fajna linia otwarcia. Inny powiedział: „ohydna i żałosna reakcja”.

Trzeci odpowiedział: „Rzeczywista reputacja”, a czwarty powiedział do Flo: „To jest dobre pytanie wstępne !!! Jeśli ci faceci nie są warci twojego czasu od XXX dnia”.

To spowodowało, że niektóre kobiety podzieliły się swoimi przerażającymi historiami na temat randek, a jedna z nich ujawniła: „Spotkałem faceta, zacząłem rozmawiać, a on poprosił mnie, żebym poszedł na filiżankę kawy, a potem zażartował na mojej twarzy. nie wiedział, jak to wyglądało, kiedy mnie o to zapytał. Szczerze mówiąc, jest to zagmatwane ”.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany słońce Przedruk za zgodą