Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta przeklina internet, dzieląc się mistyfikacją kawiarni z awokado na TikTok

Kobieta podzieliła swoich zwolenników na TikTok z powodu oszustwa w kawiarni, które miało na celu zaoszczędzenie gotówki klientów.

Millie Rose Bannister poprosiła innych o przyniesienie własnego awokado podczas jedzenia poza domem i „podziękuj jej później”.

W klipie Sydneysider produkuje awokado z torby na zakupy, kroi je na plasterki i rozkłada między jajecznicą i tostem w kawiarni.

Hack ma na celu uchronienie klientów przed dodawaniem awokado do zamawiania posiłków w kawiarniach, co może kosztować nawet 6 USD.

Dzięki dużej podaży ceny owoców sezonowych w australijskich supermarketach spadły do ​​mniej niż 1 dolara.

Millie powiedziała, że ​​ten ruch pozwolił jej zaoszczędzić ponad 180 dolarów.

Jednak pracownicy hotelarstwa szybko skrytykowali oszustwo finansowe Millie, mówiąc, że zamiast tego powinna dotować miejsca.

„Czasy są ciężkie, a chwila jest ciężka, więc proszę wspieraj firmy” – napisał jeden z użytkowników.

Inny powiedział sarkastycznie: „Jeśli nie możesz tam zjeść, nie idź”.

„Jestem kelnerką od pięciu lat i to takie krępujące”.

Ale Millie była nieugięta, jeśli chodzi o kupowanie innych rzeczy, które były wystarczającym wsparciem dla firm, w których bywała.

„Myślę, że lepiej wydać 14 dolarów w kawiarni niż wydać 0 dolarów – a ja nienawidzę siedzieć w domu i gotować własne jajka” – powiedziała.

Inni również zrozumieli jej stanowisko i powiedzieli, że cena kawiarni była zbyt wysoka.

Ta kawiarnia pobiera dużo pieniędzy za dodanie awokado; inny użytkownik powiedział: „Nie rozumiem, jak to „niezręczne” nadal cieszyć się jedzeniem poza domem bez okradzenia”.

READ  Wiadomości o Brexicie: Brytyjczycy szykują się na niedobory mleka, rolnicy mają problemy z zatrudnieniem pracowników | Polityka | Aktualności