Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta „zdegenerowana” przez stewardesę na stroju

a Kobieta płakała podczas lotu, twierdząc, że została zhańbiona przez stewardesę za noszenie T-shirtu.

Użytkownik TikTok Sierra Steadman Przesłała serię filmów, w których twierdziła, że ​​stewardesa z Alaski groziła jej wyrzuceniem z lotu i sprawiła, że ​​poczuła się „upokorzona” i „zawstydzona” przed innymi pasażerami.

w jednym filmie, Teraz oglądana ponad pięć milionów razy kobieta pokazuje swoją zapłakaną twarz, pisząc: „Kiedy steward zawstydzi cię przed całym samolotem i grozi, że kopnie cię za to, co masz na sobie” – wideo.

Kobieta twierdzi, że stewardessa złapała ją za ramię i zawstydziła na oczach innych pasażerów z powodu jej ubrania. Źródło: TikTok

Wściekła kobieta skomentowała klip, mówiąc: “Nigdy nie czułam się bardziej dekadencka, zawstydzona, zawstydzona, zła lub smutna. F Alaska Airlines !!!”

Gospodyni rzekomo „chwyciła” ją za ramię

Później TikTok, pokazałem zdjęcie tego, co miała na sobie, Były to szorty, krótka czarna koszula i szara bluza z kapturem, a następnie kilka komentarzy na temat etykiety ubioru w samolotach.

„Miałem przyciętą koszulę, spodnie i kurtkę” Wyjaśniłem w późniejszym filmie. „Kiedy wsiadłem do samolotu, natychmiast zatrzymała mnie, zanim dotarłem na swoje miejsce, i kazała założyć zapinaną kurtkę”.

Pani Steadman powiedziała, że ​​zaczęła rozpinać kurtkę i udała się na swoje miejsce, ale została zatrzymana przez stewardesę.

„Postanowiła chwycić mnie za ramię i przyciągnąć do siebie, by zacząć na mnie krzyczeć przy wszystkich”, powiedziała, dodając: „W tym właśnie tkwi problem”.

„Nie sądzę, żeby było coś złego w tym, co miałam na sobie, ale gdyby chciała, żebym założyła kurtkę, zrobiłbym to, ale to, co wydarzyło się później, zwłaszcza gdy mnie złapała, jest w porządku”, powiedział. nalegać na.

„Mój problem polega na tym, jak się zachowałem po spełnieniu jej prośby”.

READ  V4 może zostać zwycięzcą post-pandemicznego „Nowego Porządku Świata”
Strój, który pani Steadman miała na sobie w samolocie.  Źródło: TikTok

Strój, który pani Steadman miała na sobie w samolocie. Źródło: TikTok

Według ich strony internetowej, dress code na lotach Alaska Airlines jest „swobodny” i wymaga „zadbanego i eleganckiego wyglądu”.

Większość komentarzy pod filmem popierała panią Steadman, a wielu twierdziło, że nosili podobne ubrania podróżne.

„Zakrywa wszystko, poci się i jest wygodny. W czym problem?” Jeden użytkownik napisał.

Inny powiedział: „Dosłownie każda dziewczyna to nosi”. – Tak mi przykro z powodu tego, co ci się przydarzyło.

Alaska Airlines powiedziały, że było to „rozczarowujące”, ponieważ miało złe doświadczenia

Pani Steadman podzieliła się odpowiedzią linii lotniczych na skargę, którą złożyła im jej matka po tym, jak kilku użytkowników namawiało ją do złożenia skargi.

„Alaska stara się zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę. Z tego, co powiedziałem, jasno wynika, że ​​nam się nie udało” – czytamy w e-mailu.

„Ty i twoja córka powinniście liczyć na to, że będziecie traktowani z najwyższym szacunkiem, współczuciem i troską.To naprawdę rozczarowujące słyszeć, że żadne z was nie czuło się tak podczas wchodzenia na pokład i podczas kontaktów z naszymi hostessami.

“Chcemy zapewnić, że traktujemy te sprawy bardzo poważnie i podzieliliśmy się swoimi obawami z zespołem Tours Management, który przeprowadzi wewnętrzne dochodzenie. Ze względu na obawy dotyczące prywatności nie będziemy w stanie ujawnić żadnych ustaleń, ale możemy zagwarantować, że przejrzy to.

“W imieniu Alaski chciałbym szczerze przeprosić Sierrę za doświadczenie z naszym gospodarzem i przeprosić was obu za to, jak to zostało potraktowane.”

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? e-mail: [email protected]

Możesz również nas śledzić Facebooki Instagram i Świergot Pobierz aplikację Yahoo News z Sklep z aplikacjami lub aplikacje Google.